Kalp kirizi

Şuan cok buyuk bır panık atak krızı yaşadım
Elbisemi gıydım oyle oturuyorum belkıde yatıcam..
Ölmek degilde dedikleri gibi o süreci yaşamak ,caresizlik cok kotu birsey.
Kendımı banyoya zor attım
Cocuklar uyuuor uyandırsam olmayacak
Suyun altına gırdım
Ayaklarım yerden kesılıyor ,kalbım baskı doluyor
Gozum kararıyor
Yok kendımı yere attım ayaklarımı kaldırdım
Cok kotu
Can çekişiyorsun ama elinden birsey gelmiyor.
Uykumdan uyandırdı bu panık atak krızı
Yanı oturupta kafayı bıseye takmıs degıldım ..
Hıc anlamıyorum bazen hıc yok, bazen sık sık oluyor
Suan elbisem üstümde beklıyorum
Hayır bısey olsa zaten bıyerede gıdemmıcemde
O caresızlık içinde kalmak ıstemıyor ınsan işte
Beklıyorum dua edın banada

Merhaba bende bu ara çok herşeyi kafaya takıyorum zaten takıntılı insanım en ufak üzüntüde kabuğuma çekilip günlerce ağlarım aşırı duygusalımdır ağzımda ekmek varken durup durup ağlamışlığım var bir dizi izlerken durup durup ağlarım heeer şeye ağlar oldum bazen kalbim ağzımda atıyor sanki hep böyle kötü günlerim olacakmış gibi geçiyor bu süre de hep kalbim sıkışıyor ama sıkıntı dan oluyor Buda aslında normal. Hep stres üzüntü biyere kadar sonra hep bedenden bi şekilde çıkıyor oda hastalık olarak Allah uzak götürsün.. psikologlar iyi geliyor öneririm. Benim sıkıntım mesela maddi yöndendi bide tüp bebek serüvenine atılacağız ondan önceki geçirdiğim çocuk konusunda travmatik sorunlar çevre faktörü felan. Sende alta yatan nedenleri bulman için psikolog dan destek alabilirsin çok da iyi geliyor

Bitcoin aşısı sıkıntı keşke altcoinlerden tercih etsydin :)
Arkadaşlar ölürsek de ölürüz bu kadar abartmaya gerek var mı? Bizden önce ölen milyarlarca insan ve bizden sonra ölecek milyarlarca insan gibi… zaten eninde sonunda olacağı bu. AMA şu an HAYATTASIN ve SAĞLIKLISIN.
Kötüsünü düşünerek kendini panik atak edebiliyorsan iyisini düşünerek iyileştirebilirsin de .

Herkes biontech aşısı yaptırdı. Herkes kalp krizi mi geçiriyor? Aşı ve kalp hastalıklarını tetikleme mevzusu gerçekten tartışmalı ama bırakın artık olan olmuş, hepimiz yaptırdık. Kalp hastalıkları artmış olabilir ama çevresel faktörlere bağlı bazı başka hastalıklarda da artış var, heşeyi aşıya endekslememek lazım. Hastalık ve kalp krizi her zaman var olan bir şeydi. Geçirenlerin oranı geçirmeyenlere kıyasla aşırı düşük, siz neden kalp krizi geçiresiniz? Allah korusun ama düşünmeyin bunları.

Aşının doğru adını unuttum. Yarım saattir düşünüyorum

ben başka coinlerin aşını tercih ederdim. bitcoin son zamanlarda epey düşüşte.
istenilen kaos çıkmadığı için soru sahibi siteye tekrar dönüp bakmamış.

Yok işte bittiğinin farkında olcaz geride bıraktıklarınımızın fılan.
O ayrılığın.
İşte bu noktada kalbim dayanmıyor

Evet çok haklısınız kafamı dağıtacak çok şeyle uğraşıyorum ama iki dk oturunca hemen geliyor aklıma

Telefon otomatik bitcoin yazmış sonradan fark ettim ama duzeltemedimevet çok doğru söylüyorsunuz belki de kötü bişey olmuyacak ama hep en kötüsü aklıma geliyor bu beni çok yoruyor ilaç kulandim iki sene bıraktım daha kötü oldum kulaninca ömür boyu kullanmaktan korkuyorum çünkü çevremde var böyle birkaç kişi

merhaba bitcoin değil biontech aşının adı kusura bakmayın komiğime gitti okb oluşmuş olabilir belki biz ne dersek diyelim iyi gelmez sizin psikolojik destek almanız gerekli

Aklınızın ermedıgı konularla alay etmek cehalet gostergesidir
Ogrenebılır misiniz idrak yollarınızda tıkanma olur mu bılemıyorum ama yine de bir dinlemeyi denediniz mi?
Alay falan etmedim size ne oluyor? Dinlemeyi de çok isterim ayrıca. Her bilgiye acigim. Gelip de giden yok demiştim onun üstüne öyle net ifade yazınca hanımefendi kendimce espri yaptim neden alay edeyim. Uf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…