Kalp atişlarini geç duyan var mi ? Yardima ihtiyacim var

kızlar ben bebişimin kalp sesini tam 5 haftalıkken duydum...geç görenlerin çoğunun nedenide geç döllenmedir canım..inşallah sende sesini en kısa sürede duyarsın:..

canım ben son adet tarihine gmre 9 hft hamileym sanıyodum ama geç döllenme denen şey olmuş dün dr a gittim dr 7+1 hamile olduğu u söledi ve kalp atışlarını duydum .çok heyecan verici bişey . akşama kadar leyla gibi dolandm.sen eğer sat a göre 7+5 ,sen meraklanma dr kese ölçümü yapıp sana gerçek tarihi sölemeli .umarım sen de o büyülü sesi duyarsın

inşallah canim
az kaldi çok şükür inşallah yarin güzel haberlerle gelirim

canim bende 7+3 haftaliktim ilk gittigimde ne gorduk bebisi nede kalbini duyduk 1 hafta sonra 8+2 dede aynisi olmustu sonucu gebeligi sonlandirdi doktorum...cok aglamistim insallah sende oyle olmaz...siz kesede bebegi gormedinizmi????

Kizlar yardim eğer sizde benim durumumu yaşadiysaniz yazarmisiniz çarşambaya kadar nasil bekleyeceğim bilmiyorum inşallah boş gebelik değildir ama yinede allah çok büyük herşeyin hayirlisini verir inşallah

ayni durumu bende yasadigim icin korkularini cok iyi anliyorum haftalarimiz bile ayniydi...sen normal yollami hamile kalmistin canim.???

canim bende 7+3 haftaliktim ilk gittigimde ne gorduk bebisi nede kalbini duyduk 1 hafta sonra 8+2 dede aynisi olmustu sonucu gebeligi sonlandirdi doktorum...cok aglamistim insallah sende oyle olmaz...siz kesede bebegi gormedinizmi????

hayir canim geçen cumartesi gittim ve bebişimi görmedik obenimde sabirsiz olduğumu bildiği için dr çarşamba günü tekrar bi bakalim dedi
hayirlisi allahtan
ama bende geç döllenme oldu birtek ona güveniyorum belki benim tahminimden daha küçüktür

insallah oyledir canim senin icin dua edicem...senin adetin kac gunde bir oluyordu???

insallah oyledir canim senin icin dua edicem...senin adetin kac gunde bir oluyordu???

canim bazen 27 bazen 28 bazende 25 günde bir oluyor
ben regle olmadan en az 3-4 gün önceden lekelenmelerim olurdu
bu sefer reglemden önce lekelenmelerim olmayinca şüphelenmiştim
daha reglemden 2 gün önce nerdeyse kan değerim ilk 16,90 çikmişti bir sonraki kan testi 50 küsürdü 2 veya 3 gün sonrasida 400 e çikti kese gözüktü ama bebişim gözükmedi dr geç döllenme var dedi
hayirlisi allahtan diyorum
duani esirgeme canim ne olur hayirlisi ne ise o olsun

zaten bebişin gözükmesi için değer 900/ 1000 olmalıdır yani senin değerlerin çok güzel gelişiyor. Bence hiçbir problem yok sadece geç döllenme....Üzme canını Bak nasıl güp güp atacak kalbi anne anne diye .........Yüreğini ferah tut.....

senin icin duaciyim canim...hayirlisi olsun hakkinda insallah...sonucu bize bildir mutlaka gec dollenmedir diyorum...moralini bozma....

inşallah gülüm yaaaa
allahim herkeze hayirli sağlikli sihatli evlatlar nasip eder benim de canimin cani bana gelir
dualariniz için allah razi olsun
yinede hayirlisi ne gelirse allahtan

Selam kizlar
dün çarşaba idi bebişi gitti kizlar çok moralim bozuk dün saat 14,30 da kürtaj oldum çok moralim bozuktu bugün daha iyiyim kendimi teselli etmeye çalişiyorum allah benim yaşadiğimi kimseye yaşatmasin

çok üzüldüm canım yanı şeyleri yaşayan biri olarak çok ama çok geçmiş olsun
evet boş gebelikmiymiş seninki de
herşey allah bitanem şükretmeliyiz ki en azından hamile kalabiliyoruz

:sm_confused: anlamdım hemen biranda ne oldu cnm yaa çok üzüldüm bak şimdi.kendini iyi hissednce yaz olurmu üzülme diyeceğm ama ne mümkün lütfen kendine çok iyi bak geçmiş olsun allah tekrarını nasip etmesin..a.s.

geçmiş olsun canım aynı şeyleri 2.5 ay önce bende yaşadım acısını bilirim rabbim birdaha yaşatmasın....kendine dikkat toparlanmaya çalış yeni umutlarda inşallah herşey daha iyi olur. doktor çocuk için ne kadar süre verdi sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…