Kalp atişlarini geç duyan var mi ? Yardima ihtiyacim var

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
Kizlar bebişinizin kalp atişlarini geç döllenmeden dolayi geç öğrenen var mi aranizda sat a göre ben 7+5 günlük hamileyim ama cumartesi dr gittiğimde kalp atişlarini duymadik çarşamba günü tekrar çağirdi inşallah boş gebelik değildir daha önce bunu yaşayan varsa yazarsa çok sevinirim

Kizlar yardim eğer sizde benim durumumu yaşadiysaniz yazarmisiniz çarşambaya kadar nasil bekleyeceğim bilmiyorum inşallah boş gebelik değildir ama yinede allah çok büyük herşeyin hayirlisini verir inşallah

canım bende 6 haftalıkken gittiğimde keseyi gördüm 8 haftalıkken de kalbini gördüm..sanırım 9.haftaya kadar görülmesi gerekiyormuş...hayırlısıyla göreceksin inşş..

canım bencede geç döllenmeden kaynaklanıyor olabilir kendine stres yapma, inş. çarşamba duyarsın bebeşinin kalp atışlarını iyi haberlerini bekliyoruz buraya yaz.

canım benim sakın korkma bebeğin iyidir annesi.bende 6 haftalıkken görülmesi ve duyulması gerekirken görülmedi.vajinal baktı çok çok az görüldü ama belli bile değildi.10 gün sonra gittiğimde kendisinide gördüm kalp atışlarınıda duydum allahaşükür.bebeğin geç dööelnmesinden kaynaklanıyo elifim.stres yapma tamamııı.az kaldı bak çarşambaya.iyi haberlerle gelirsin inşallah...

Canlarim söyledim ya bana göre 7 haftalik ama ben regle tarihim geçmeden öğrendim zaten o zamanda dr geç döllenme var demişti ama cumartesi bebeği bir türlü göremedi ters bişey mi var dediğimde bilmiyorum dedi ben ağlamaktan dr o an başka birşey soramadim eve geldiğimde telefon ettim kan testi yaptirayim mi diye gerek yok dedi ay deli olacağim valla allahim hakkimda hayirlisi ne ise o olsun kizlar sizde geç görmüşmüydünüz bebeğinizi

elifcim merhaba bence endişelenme canım benimde gebeliğim sata göre 8 haftalık oldu ama dün doktora gittiğim de ultrasonda alttan baktı biraz uğraştırdı bizi kerata ama sonunda kalp atışını gördük ve duyduk şükürler olsun bu arada sata göre 8 hafta ama doktor bana 6 haftalık olduğunu söyledi. Hiç korkma panik yapma allahın izniyle görmeyi bırak duyacaksındaaa ve inan bana bunu hiçbir söz anlatmaya yetmez sende duyunca böyle düşüneceksin ama önce rahat ol olur mu?

inşallah canim inşallah bi çarşamba olsa rabbim hayirlisi ile bi gösterse bana bi duyursa kalp atişini 41 yasin adadim valla ama tabiki hayirlisi ile

arkadaşım,kalbini ferah tut lütfen...stresi de terk et hemen...inş...iyi sonuçlar alırsın...yüzün gülsün çarşamba günü...

canım bak hem kendin diyosun geç döllenme diye merak etme içini ferah tut çarşamba günü gittiğinde inşallah hayırlısıysa bebeğinide görür kalp atışınıda duyarsın sen stres yapma iyi beslen dikkat et doktordan gelincede hayırlı haberlerini yaz eğer bebeği göremez ve kalp atışını duyamazsan bunda da var bi hayır de rabbim en iyisini bilir sen böyle düşün ve içini rahat tut

tek duam hayirlisi ne ise o olsun
canimin cani gelir inşallah hayirlisi ile

canım ben geçen çarsamba gittim dr..11 hafta 3 günlük hamisim...kalp atıslarını gördüm...merak etme içini rahat tut,herşey istediğin gibi olsun insallah..

insallah duyacaksın kalp atışlarını dualarımız seninle ve bebiş isteyen tüm anne adaylarına...

:1hug:

Bende SAT'a göre 9 haftalık hamileyim ama geç döllenme olduğu için 6.5 haftalık hamileliğim ve yeni gördüm kalp atışlarını. Geç döllenmeden dolayı duymamış olabilirsin a.s.

Umarim haklisinizdir kizlar
böyle zamanda insanin morale çok ihtiyaci oluyor allah sizden razi olsun
rabbim tüm isteyene hayirli evlatlar versin inşallah canimin cani gelir annesine

canım üzme kendini çok zor benimde kesem vardı bebek yoktu kalp atışlarınıda duymamıştık ama Allah'ın izniyle herşey düzeldi dualarım seninle umarım bebişin sana merhaba der çarşamba günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…