Kalp atişlarini geç duyan var mi ? Yardima ihtiyacim var

Evet kizlar şükürler olsunki hamile kalabiliyorum
dr bana antibiyotik verdi onu kullaniyorum regle olana kadar korun daha sonra korunma dedi ama ne zaman regle olurum bilmem

canım benim çok üzüldüm yaaaa.... ama vardır bir hayır bak ezgiye ikinciye hemen hamiş kaldı çok şükür. sende öyle olursun inş. en azından hamile kalabiliyorsun yani bir sorunun yok. biraz dinlen yorma kendini de inş. yeniden alırız iyi haberlerini .

canım benim çok üzüldüm yaaaa.... Ama vardır bir hayır bak ezgiye ikinciye hemen hamiş kaldı çok şükür. Sende öyle olursun inş. En azından hamile kalabiliyorsun yani bir sorunun yok. Biraz dinlen yorma kendini de inş. Yeniden alırız iyi haberlerini .

inşallah canim
rabbim hayirlisi ile sanada bir bebek nasip eder inşallah

hayirlisi ne ise o olsun canim ben hep hayirlisi için dua etmiştim rabbim böylesini uygun gördü
inşallah güzel haberler alirsin haberini alinca yaz bizede

zaten ilk sizlerle paylaşıyorum her şeyi.dediğin gibi aalah bize neyi uygun görüyrsa biz onu yaşıyoruz.senin kaç haftaydı belli oldu canm.benm yarın 5+1 oluyo.daha keseyi bile göremedik

hayirlisi ne ise o olsun canim ben hep hayirlisi için dua etmiştim rabbim böylesini uygun gördü
inşallah güzel haberler alirsin haberini alinca yaz bizede

zaten ilk sizlerle paylaşıyorum her şeyi.dediğin gibi aalah bize neyi uygun görüyrsa biz onu yaşıyoruz.senin kaç haftaydı belli oldu canm.benm yarın 5+1 oluyo.daha keseyi bile göremedik

canim bende kese gözüküyordu fakat bebek elişmedi işte benim hesabima göre 8 haftada alindi.
Allah kimyese yaşatmasin

canım senin için gerçekten çok üzüldüm, inşallah bi daha aynı şeyi yaşamazsın. Bende 6+5 günlük hamileyim,haftaya doktora gidecem, yolunda gitmeyen bişeyler vardır diye o kadar çok korkuyorum ki,Allah hayırlısını nasip etsin.

geçmiş olsun canım inşallah bir daha ki sefere bebişini kucağına almak nasip olur.bak en azından hamile kalabiliyorsun inşallah tekrar hamile kalırsın canım sakın üzme kendini daha sonra tekrar hayırlı haberlerini duyarız inşallah

Selam kizlar
dün çarşaba idi bebişi gitti kizlar çok moralim bozuk dün saat 14,30 da kürtaj oldum çok moralim bozuktu bugün daha iyiyim kendimi teselli etmeye çalişiyorum allah benim yaşadiğimi kimseye yaşatmasin

canim senin yasadigini yasamis biri olarak acini cok iyi anliyorum...cok aglamistim bende ama Allah her zaman hakkimizda hayirlisini verir unutmayalim...sen tedaviylemi hamile kalmistin???

canim senin yasadigini yasamis biri olarak acini cok iyi anliyorum...cok aglamistim bende ama allah her zaman hakkimizda hayirlisini verir unutmayalim...sen tedaviylemi hamile kalmistin???

hayir canim ben yaklaşik 1 sene içinde 5 defa yumurtlama takibi gördüm sadece artik tam kendi haline birakmiştim spora başlamiştim diyt yapiyordum ki hamile kaldim ama sevincim çok kisa sürdü inşallah birsonraki böyle olmaz allahim hiç kimseye yaşatmasin bu aciyi
kendimi çok boş hissediyorum şu an 8 haftalik hamile idim ama meğer ne çok alişmişim
şimdi boşluktayim sanki

X