kalp atışı

berceste_aden

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
66
72
merhaba kizlar 1 yillik evliyim cocugumuz olmuyor diye karamsarliga dusup hastaneye kostuk gecen ay akla gelebilecek butun testler yapildi esimin sperm testleri problemli cikti miktar 0.5 hareketsiz sperm %60 falandi ve bizi urolojiye yonlendirdiler samsun medicana hastanesinde o hafta yumurtlama haftamdi ev tasidigimiz icin urolojiye gidemedik ve 4 gun once hamile oldugumu Ogrendim son adet tarihim 12 mayis test 309 cikti 4 gun once son adete gore 5 hafta 1 gunluk hamileyim kalp atisini duymadan icim rahat etmiyor cunku bos gebelik yasadim daha once devlette acilde yaptirdim testi 2 hafta sonra gel bakariz dedi keseye bile bakmadi kendi dr umdan 30 una randevu aldim ama dayanamiyorum tecrubeliler bilgi verebilirmi suan gitsem gorebilirmiyim bebisi simdiden teşekkür ederim

kalp atışını duymanız için daha 2 haftanız var tahminimce yani aldığınız randevu tarihi fena görünmüyor. acele etmeyin bence şu an 309 ise daha keseyi bile göremeyeceksiniz zira doktorda o nedenle bakmamıştır baksa da bişey görünmeyecek boşa telaşa kapılacaksınız. beslenmenize özen göstererek bolca dinlenerek vitaminizi kullanarak sabır ile dua ile beklemekten başka çare yok. hakkınızda hayırlısı. sağlıkla alırsınız inşallah kucağınıza

Cnm daha erken biraz sabret :) uzucu bir olay yaşamişsin evet ama butun hamilelikler oyle olacak diye birşey yok. Deger kucuk oldugu icin ultrasondan bakmamistir. 2 hafta sonra hem bebişini hemde kalp atısını duyarsin insallllahhhh...
Biz olmayanlara da ramazanın hurmetine dua et. Hayirli ve hayirlisi olsun

amin insallah cok tesekkur ederim

insallah canım cok teşekkür ederim. ...Rabbim.kimseye aratmasın isteyen herkese şu mübarek günlerin hurmetine nasip olsun insallah

6+5 de kalp atisini duydum.eger cok da dayanamiycam diyorsaniz sartlar uygunsa ozele gidin .cok yeni bebeginiz duyarsiniz gun gelir kucaginizada alirsiniz:)
randevumu ozelden aldim ozele gidiyorum.normaldede zaten imkanlari zorluyoruz aslinda bos gebelikte devlette maffettiler beni korkuyorum 6+5 lerde duyuluyorsa mumkun degil sanirim suan

hayırlı olsun arkadaşım benimde son adetim 12 mayıs ancak ben polikistik overli olduğumdan tedavi ile hamile kaldım. adetten 1 hafta kadar önce öğrenmiştim, ilk değerim29 ertesi gün 48 ondan 2 gün sonra da 146 çıkmıştı. ki son testin üzerinden 10 gün geçti. pazartesi benimde randevum. inşallah keseyi görebiliriz. stress yapma keseyi de bebeğide kalp atışını da göreceğiz inşallah

Ya demekki bos yere uzulmiyxez.bende genelde devlete gidiyorum drlar kesin olsun diye o 6 hafta yedi hafta civari kalp atisina cagiriyor devlette alttan hic muayene olmadim ilkindede suanki gebeligimdede.devlette iyi bi dra denk gelirsen onun ile devam et ben oyle yapmaya calisiyorum sartlar elverdigi surece.suan amniyosentez sart diyorlar onu dusunuyom 16.haftama kdr karar vermeliyim.hepimiz sorunsuz guzel bir hamilelik gecirelim

hayırlı olsun arkadaşım benimde son adetim 12 mayıs ancak ben polikistik overli olduğumdan tedavi ile hamile kaldım. adetten 1 hafta kadar önce öğrenmiştim, ilk değerim29 ertesi gün 48 ondan 2 gün sonra da 146 çıkmıştı. ki son testin üzerinden 10 gün geçti. pazartesi benimde randevum. inşallah keseyi görebiliriz. stress yapma keseyi de bebeğide kalp atışını da göreceğiz inşallah

selam
arkadaşım kalp atışı ancak altıncı haftalarda duyuluyor. ama ben keseyi 4,5 haftalıkken falan minicikte olsa görmüştüm.

merhaba, amniyosentesi ikili, yada dörtlü tarama da bir sıkıntı görürse istemiyor mu doktorlar?

sanada hayırlı olsun canim saglikla kucagimiza aliriz insallah

amin insallah canim bende bir arastirmaya basladim bakalim ozel aşacak çunku biraz bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…