Kalın dudaklara kalem kullanılır mı?

Poupey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
312
4
sLm arkadasLar .
Benim Dudaklarim Biraz KaLin ,Ve KaLem Sürmeyi Cok Seviyorum , ALiskanLik Artik ,
Sizce Kalin dudaklilar Kalem Sürmemelimi???

kalemin amacı dudak hatlarını belirgenliştirmek zaten... ama dudakların kalınsa hiç gerek yok bence. ama kullanmayı seviyorsan dudak çizginin içinden sürebilirsin. benim dudaklarımda kalın. çizgiden sürünce bülent ersoy gibi kocaman duruyor :) içten sürüyorum

sLm arkadasLar .
Benim Dudaklarim Biraz KaLin ,Ve KaLem Sürmeyi Cok Seviyorum , ALiskanLik Artik ,
Sizce Kalin dudaklilar Kalem Sürmemelimi???

Selamlar :) benim de dudaklarım kalındır ve ben de dediğin gibi kalem sürmeyi seviyorum.ama bir arkadaşım hoş durmadığını söyledi dudaklarımda.ben de artık rujumu dudak çerçevemin dışına taşırarak sürüyorum.kalem kullanmıyorum.

Selamlar :) benim de dudaklarım kalındır ve ben de dediğin gibi kalem sürmeyi seviyorum.ama bir arkadaşım hoş durmadığını söyledi dudaklarımda.ben de artık rujumu dudak çerçevemin dışına taşırarak sürüyorum.kalem kullanmıyorum.

Aynen Cnm Ya Banada Bugun Biri Dedi Guzel Olmamis Die Ondan Aklima TkiLdi ..

kalemin amacı dudak hatlarını belirgenliştirmek zaten... ama dudakların kalınsa hiç gerek yok bence. ama kullanmayı seviyorsan dudak çizginin içinden sürebilirsin. benim dudaklarımda kalın. çizgiden sürünce bülent ersoy gibi kocaman duruyor :) içten sürüyorum

Evt Kalemi cekince Baya BuyuyoLar BnmkiLerde , Birde Senin Dedigin Gibi deniyecgm yrn sabh , bkaLm NsL oluck , #

TsekkurLr Cnm ...

Haha Aynen Ole , Kiskanmis Olabilirmi Diyosun ;D

:)) valla olabilir.benim de genelde koyu renk ruj sürmemem, genelde şeffaf parlatıcı kullanmam gerektiğini, rujun dudaklarımı çok kalın göstersn diye sürdüğümü söyleyen ince dudaklı arkadaşlarım var :)) tabi size bana yakıştığı kadar yakışmıyo diyorum ben de :))

benim de kalındır ve gayet kullanırım da hatları belirginleştirdi mi bide daha hoş ve iddialı oluyor bence
:)

Şeffaf parlatıcı ve açık renk rujlar dudakları daha dolgun gösterir :)
Koyu ve mat rujlar dudakları ince gösterir bayanlar :)
Benimde dudaklarıma slikon diyen bile oldu..

Şimdi büyük var, büyük var.. :) Kimisinin ki çok büyük onlar kalem sürünce çok itici ve komik duruyolar.. Normal kalınlıktaki biri çekse hoş ama genelde kalın dudaklılar bide onu sürünce yakışmıyor.. :-)

X