Göz Makyajı Kalıcı ve akmayan eyliner tavsiyeleriniz ..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Jel eyeliner denediniz mi hic? Ben de cok sorun yasiyorum akliniza gelebilecek her turlu eyeliner denedim; cozumu jel eyelinerda buldum. Ben gozumun icine, goz pinarima kadar cekiyorum ve cok az akma yapiyor, gozumun ustune surdugum aynen kaliyor.

Marka olarak ben MAC kullaniyorum.

sephorada satılan benefit markayı tek geçerim. Sabah sürüyorsun akşam yatmadan önce bile yeni sürmüşsün gibi

• Beğen
Reactions: tse
Hadi ya ben hemen gidiyor akıyor put gibi istiyorum .Kalıcı makyajda istemiyorum sıkılırım çünkü :)
Bende bir arkadasta denedim. Normlde eyeliner surmuyordum akip gidiyor diye gozkalemi suruyordum ama bunu deneyince memnun kaldim :)

• Beğen
Jel eyeliner denediniz mi hic? Ben de cok sorun yasiyorum akliniza gelebilecek her turlu eyeliner denedim; cozumu jel eyelinerda buldum. Ben gozumun icine, goz pinarima kadar cekiyorum ve cok az akma yapiyor, gozumun ustune surdugum aynen kaliyor.

Marka olarak ben MAC kullaniyorum.
Her türlüsünü denedim canım ya mac denicem ama .Adanada mac bulmakta zor üf.

sephorada satılan benefit markayı tek geçerim. Sabah sürüyorsun akşam yatmadan önce bile yeni sürmüşsün gibi
Yaaaaa o markayı biliyorummm enfesss testır denemiştim ama eyliner dil tabi ya :) teşekkürler adı aklıma gelmiyordu :)

Mac blacktrack gel eyeliner. Pek çok youtuber in kullandığını biliyorum. Yerli ve yabancı. Ben de MACte uygulatmıştım. Normalde fontoden bile benim yüzümde durmuyor akmaya başlıyor bir zaman sonra. Ama bu ben silene kadar yerinden oynamadı. Biraz pahalı evet ama her gün sürseniz bile sizi en en az 6 ay götürür.Muhtemelen daha da uzun gider ama kullanıma bağlı. Kullanırken dikkatli de olursanız bayağı idare eder bence.

• Beğen
Mac blacktrack gel eyeliner. Pek çok youtuber in kullandığını biliyorum. Yerli ve yabancı. Ben de MACte uygulatmıştım. Normalde fontoden bile benim yüzümde durmuyor akmaya başlıyor bir zaman sonra. Ama bu ben silene kadar yerinden oynamadı. Biraz pahalı evet ama her gün sürseniz bile sizi en en az 6 ay götürür.Muhtemelen daha da uzun gider ama kullanıma bağlı. Kullanırken dikkatli de olursanız bayağı idare eder bence.
Çok saolun bilgilendirdiğiniz için .Çok aşırı makyaj yapmam ama işte yaptığımda da yaptığım gibi kalsın bi kaç saatcikte olsun istiyorum :)

Çok saolun bilgilendirdiğiniz için .Çok aşırı makyaj yapmam ama işte yaptığımda da yaptığım gibi kalsın bi kaç saatcikte olsun istiyorum :)
Valla ben de yapmam. Ama işte bazen çok ufacık bir dokunuş bile çok etki yaratıyor. Ben kocaman yazı sadece göz altlarımı kapatarak ve rimel sürerek geçirdim. Gayette güzel duruyor. Akacak diye eyeliner falan süremiyordum bile. Burası bayağı sıcak bugün 40 derece :)

ben the balm kullanıyorum far bazı olarak ta the balm ve far olarak ta the balm hiç akmıyor ama dediğim gibi baz ve far üzerine uygulandığı zaman akma yapmıyor yani bende öyle:KK49:

Mac bende aktı, herkesde farklı oluyor sanırım.. Ama arkadaşlar göz kapağından bahsetmiyor.. Göz altında bende hiç bir göz kalemi akmadan kalmıyor.. En pahalısından en ucuzuna.. En markasından en markasızına.. En son oriflame keşfettim. Şu an memnunum...
göz altında uygulandığı zaman far ile üstünden geçerseniz akma yapmıyor :KK16:

Sürüyorum tazelemeden olmuyor, bazıları klimalı yerdeyim birde düşün dışarda zaten tuz buz oluyor ya bıktım bu sıkıntıdan ya
Gerçekten çok şaşırdım birde ben sabitleyici falan kullanmıyorum bir eyeliner bi rimel bir ruj tamam benim makyajım. Bende kalem çok dağılıyor sadece.

1- Hertürlü Dini ve Siyasi konu ve yorum yasaktır.

2- Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, hocalar, büyülerle ilgili konu açmak yasaktır.

3- Açtığınız bir konunun devamı niteliğinde Kaynana bölüm-1, çekim 2, kayınpeder bölüm-3 tarzı konular açmak yasaktır, devam niteliği olan konular derhal kapatılır.

4- Burası Bir Derdim Var bölümüdür, canınızın sıkıldığı, üzüldüğünüz, dertlendiğiniz ve çare aradığınız her konuyu buraya açabilirsiniz fakat "saçımı ne renk boyamalıyım, karamel mi fındık kabuğu mu?(resimli), arkadaşımın kuzeninin amcasının kızının görümcesinin düğününde abiye giyeceğim sizce hangisi(resimli), orta sehpa mı konsol mu acaba hangisini alayım karar veremedim, koltuk altı kıllarım, kaşımı nerde aldırayım, gebe miyim test yaptım baksanıza, Küçükbakkalköy'de kuaför önerisi vs vs bölümle alakası olmayan konular açılması yasaktır, açan üye bilmeden bir sefer açmışsa taşınır ama her aklına geleni bu bölüme açmayı adet haline getirmişse bölümle ilgisiz konusu kapatılır, ısrarcı olursa ceza alır. Hele bu bölüm daha çok okunuyor deyip diş taşını bile buraya yazanlara hiç af yok.

Lütfen her aklınıza gelen konuyu buraya açmayın, ilgili bölümlere açın.

Onca marka denedım denıyorum ammaaaaaa bır tanesı var kı kryloana bıle bın basar kalıcılıkta... wet n wıld h2o eyelınerı... ıkı cesıt eyelınerı var bırı suya dayanıklı h2o olanı degerı normal alırken dıkkat edıp de alın.. bana sonra tesekkur edebılırsınız:KK14: nekadar ıddalı konustum yahu ne yapayım akmıyo denıze gırıyorum aynen duruyo:cool: hemde sımsıyah net bır goruntu verıyor bazı eyelınerlar surdukten sonra grıulesır ama bunda o surun yok

Havuzu geçtim havuzda sürülür mü ay doğal mis gibi olmak varken :) Makyajla girenlerede anlam veremiyom zaten :) Kalıcı makyaj yaptırsınlar o zmant:) Ya ciltle alakalı sanırım dipliner sevemedim istediğim gbi olmuyr o yüzden.Yağlanmaması içi sürüyorum ama kalıcı olmuyor işte diyorum ya kimsi çatı sıcakta akmıyor :)Mat ve ten renklerine bende bayılom
Benim doğal halim mis gıbı olmuyor.sen şanslısın demek

X