Göz Makyajı Kalıcı ve akmayan eyliner tavsiyeleriniz ..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Mac blacktrack gel eyeliner,lancome artliner,estee lauder double wear zero eyeliner. Bunlar akmıyor.pahalı ama mesela mac uzun süre idare ediyor. Devamlı ucuz kalitesiz almak yerine 1 kere alınabilir. Göz kapağı bazı,pudra üzerine ve eyeliner sürerseniz daha kalıcı olur.
Çok teşekkür ederim .Dediklerinizide deniyeceğim .Pudrayıda :)

En adisinide kullansam en kalitelisinide akma yapmıyor..ki göz kapağıma baz uygulamam dırek tene surerim..göz kapağım normalde yağlanır..ama dıpliner surunce akmaz..

Suan kullandığım pastel..rengi mat olsun yeterli benim için..

Haa ama konuyu takip etcem.belki suda akmayan vardır..havuzda falan incecik bi sürerik:)

Göz makyajınızdan önce göz primeri kullanırsanız akmaz veya mac paint pot kullanırsanız uzun süre akmadan kalır. Sabitleştiriciye gerek yok.

• Beğen
Reactions: tse
Eyelinerinizi waterproof alırsanız suda dahi kullanabilirsiniz ayrıca.

Mac bende aktı, herkesde farklı oluyor sanırım.. Ama arkadaşlar göz kapağından bahsetmiyor.. Göz altında bende hiç bir göz kalemi akmadan kalmıyor.. En pahalısından en ucuzuna.. En markasından en markasızına.. En son oriflame keşfettim. Şu an memnunum...
Aynen mac bende de akıyor..Üstelık ne kullandysam akma yapıyor :KK14:

Yaa bende çekmiyorum yakıştıramıyorum :) çok özel zamanlarda sürüyorum kapatıcı ,aydınaltıcı sürüyorum rimel akmış gibi oluyor karartı oluyor bide kötüsünüde kullanmıyorum put gibi durmuyor ya bakıyorum bazılarınn cildi ışıl ışıl makyaj yaptığında .

işe giderkenfalan sürmem genellikle özel ve kısa süreli yerlerde sürerim..bazı renkli kalmeler akmıyor bende onları sürüyorum arada.ama siyahın yeri ayrı tabi..
haa bu arada ben göz altına göz kalemi sürüyorum..eyeliner sürmeyi beceremiyorum ..

Eyeliner kullanmiyorum ama goz kalemleri super kalici asla akmiyor bende
Kullandigim markalar yves rocher crayon 3in 1 eye pencil ve maybelline colossal kajal
Uzerine pudra sabitleyici vs cekmedigim halde dagilmiyir cok memnunum

• Beğen
En adisinide kullansam en kalitelisinide akma yapmıyor..ki göz kapağıma baz uygulamam dırek tene surerim..göz kapağım normalde yağlanır..ama dıpliner surunce akmaz..

Suan kullandığım pastel..rengi mat olsun yeterli benim için..

Haa ama konuyu takip etcem.belki suda akmayan vardır..havuzda falan incecik bi sürerik:)
Havuzu geçtim havuzda sürülür mü ay doğal mis gibi olmak varken :) Makyajla girenlerede anlam veremiyom zaten :) Kalıcı makyaj yaptırsınlar o zmant:) Ya ciltle alakalı sanırım dipliner sevemedim istediğim gbi olmuyr o yüzden.Yağlanmaması içi sürüyorum ama kalıcı olmuyor işte diyorum ya kimsi çatı sıcakta akmıyor :)Mat ve ten renklerine bende bayılom

Bende oriflame in one serisinin eyelinerini kullaniyorum. Cokta memnunum. Birde benim goz kapagim genis olmadigindan gozum acikken far surulen kisma boyasi gecip silinirdi. Bununla oyle birsey de olmadi baya kalici uzun sure duruyor.

Eyeliner kullanmiyorum ama goz kalemleri super kalici asla akmiyor bende
Kullandigim markalar yves rocher crayon 3in 1 eye pencil ve maybelline colossal kajal
Uzerine pudra sabitleyici vs cekmedigim halde dagilmiyir cok memnunum
cryon kaş kalemi kullanmıştım enfesti gerçektn iiyi marka .

uygin ve cok pahali seyler denedim, cünkü bende de akiyordu gün icerisinde

essence in suya dayanikli liquid olanini kullaniyorum ve kesinlikle akmiyor hemde uygun

türkiye sayfasina baktim simdi benim kullandigim yok, ambalaji farkli sanirsam

• Beğen
uygin ve cok pahali seyler denedim, cünkü bende de akiyordu gün icerisinde

essence in suya dayanikli liquid olanini kullaniyorum ve kesinlikle akmiyor hemde uygun

türkiye sayfasina baktim simdi benim kullandigim yok, ambalaji farkli sanirsam
Esence denemedim hiç.Nasıl bişeydi ki

Bende oriflame in one serisinin eyelinerini kullaniyorum. Cokta memnunum. Birde benim goz kapagim genis olmadigindan gozum acikken far surulen kisma boyasi gecip silinirdi. Bununla oyle birsey de olmadi baya kalici uzun sure duruyor.

Evet canım bundan bahsediyorum bende...

• Beğen
Hadi ya ben hemen gidiyor akıyor put gibi istiyorum .Kalıcı makyajda istemiyorum sıkılırım çünkü :)

X