Göz Makyajı Kalıcı ve akmayan eyliner tavsiyeleriniz ..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
1.374
1.266
36
Akmayan eyliner kullanan var mı ya ben kullanıyorum bide sabitleyicide sıkıyorum yine dağılıyor .Kimisinde görüyorum put gibi makyajları ,benim hemen akıveriyor.Loreal kullandım ,Flormar kullandım .Balm bile kullandım yani.
Lorealin fondetenini ,rimelini ,pudrasını kullanıyorum çok memnunum.Baz ve kapatıcı olarakta the balm memnunum ama bi süre sonra göz altım aydınlatıcı sürüdüğüm halde akmış ve kararmış buluyorum.Eyliner olarak maybiline denedim akıyorr,golden rose denedim ,elit denedim akmaz kalıcı dediler fıs. Hele elit kalıcı makyajda kullanıyorlar dediler cildimden akıyor.Dikkat ediyorum loreal ve balmdan şaşmıyorum .Flormar ve elit sabitleyici kullandım ama bu göze yapışma akma ve altaki kararmya çözüm bulamadım .put gibi dursun istiyorum neler önerirsiniz ya akmasın ..

ayy benimde akıyor...merakla bekliyorum..
bana birisi göz kalemi çektiğimiz yerin yağlı olduğu için akar demişti..çözüm yok demişti..
mümkünse göz altıma kalem çekmiyorum..çeksemde bolca pudra sürüyorum..biraz engelliyor..

Göz kalemi çekip, üzerine bir kat pudra sürdükten sonra eyeliner çekerseniz akmaz ve bulaşmaz.
Ya da göz kapağına göz bazı ve pudra uyguladıktan sonra jel eyeliner kullanabilirsiniz, yine akma yapmaz.

Canlar bende hep aynı arayıştaydım. Nefret ediyorum o görüntüden.. Bi ara siyah farı sürmüşlüğüm var ve akmıyor gerçekten... Şimdide oriflame dan kalem eyeliner aldım. Memnunum. Ama diğer alternatiflerede açığım.. Yorumları bekliyorum..

Dipliner kullanabilirsiniz. Golden rose ve flormarinki gayet kullanisli. fiyatlari uygun, renkleri cok belirgin, sürümü kolay ve kurulduktan sonra hic akma yapmiyor.

eyelinerin aktıgını ılk defa duyuyorum yahu
ben suruyorum gayette oldugu gıbı kalıyor
avon benımkı

Mac blacktrack gel eyeliner,lancome artliner,estee lauder double wear zero eyeliner. Bunlar akmıyor.pahalı ama mesela mac uzun süre idare ediyor. Devamlı ucuz kalitesiz almak yerine 1 kere alınabilir. Göz kapağı bazı,pudra üzerine ve eyeliner sürerseniz daha kalıcı olur.

ayy benimde akıyor...merakla bekliyorum..
bana birisi göz kalemi çektiğimiz yerin yağlı olduğu için akar demişti..çözüm yok demişti..
mümkünse göz altıma kalem çekmiyorum..çeksemde bolca pudra sürüyorum..biraz engelliyor..
Yaa bende çekmiyorum yakıştıramıyorum :) çok özel zamanlarda sürüyorum kapatıcı ,aydınaltıcı sürüyorum rimel akmış gibi oluyor karartı oluyor bide kötüsünüde kullanmıyorum put gibi durmuyor ya bakıyorum bazılarınn cildi ışıl ışıl makyaj yaptığında .

Dipliner kullanabilirsiniz. Golden rose ve flormarinki gayet kullanisli. fiyatlari uygun, renkleri cok belirgin, sürümü kolay ve kurulduktan sonra hic akma yapmiyor.
evet onları kullandım ama bi süre sonra gözümün üzerinde yok :)

bende de pastel var. çok güzel

dipnot: ben çok ürün kullanan biri değilim. bunu beğendiğim için bir başka ürün kullanmaya gerek görmedim

Mac bende aktı, herkesde farklı oluyor sanırım.. Ama arkadaşlar göz kapağından bahsetmiyor.. Göz altında bende hiç bir göz kalemi akmadan kalmıyor.. En pahalısından en ucuzuna.. En markasından en markasızına.. En son oriflame keşfettim. Şu an memnunum...

• Beğen
Reactions: tse
Valla bende eyelinerin aktığını ilk defa duyuyorum. Hayır hiç öyle marka bir şeyde aramıyorum uygun fiyatlı neyse onu alıyorum. Şaşırdım valla umarım akmayan bir tane bulursunuz.

Mac blacktrack gel eyeliner,lancome artliner,estee lauder double wear zero eyeliner. Bunlar akmıyor.pahalı ama mesela mac uzun süre idare ediyor. Devamlı ucuz kalitesiz almak yerine 1 kere alınabilir. Göz kapağı bazı,pudra üzerine ve eyeliner sürerseniz daha kalıcı olur.
Ben zaten cilt konusunda hasssım ne paralar döküyorum her ay :) deniyorum bitane hıh bu diyemedim ya sabitleyici öneriniz var mı ?lancome kullndım

Son düzenleme:
Mac bende aktı, herkesde farklı oluyor sanırım.. Ama arkadaşlar göz kapağından bahsetmiyor.. Göz altında bende hiç bir göz kalemi akmadan kalmıyor.. En pahalısından en ucuzuna.. En markasından en markasızına.. En son oriflame keşfettim. Şu an memnunum...
Evet ya kalemde sürmüyorum neden karartı duruyor anlamıyorum..

Valla bende eyelinerin aktığını ilk defa duyuyorum. Hayır hiç öyle marka bir şeyde aramıyorum uygun fiyatlı neyse onu alıyorum. Şaşırdım valla umarım akmayan bir tane bulursunuz.
Sürüyorum tazelemeden olmuyor, bazıları klimalı yerdeyim birde düşün dışarda zaten tuz buz oluyor ya bıktım bu sıkıntıdan ya

bende de pastel var. çok güzel

dipnot: ben çok ürün kullanan biri değilim. bunu beğendiğim için bir başka ürün kullanmaya gerek görmedim
Ya sabitleyici filan kullanıyor musunuz peki .Patelin rimelleri güzel diye biliyorum.

X