Kalıcı, sağlıklı ve hızlı kilo vermek istiyorum diyorsanız buraya bakın

Sagliklibeslen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2019
1
0
22
Merhaba bugün 19.06.19 hurma yoğurt diyetine başladım internette bu diyetle ilgili bilgi veriliyor fakat yapan biri tarafından gözlemlemek gerektiğini düşündüm istediğiniz soruları sorabilirsiniz bugün 1. Günüm 7 gün uygulamayı düşünüyorum sorularınız bekliyorum

Kusura bakmayın ama kalıcı,sağlıklı,hızlı kilo vermek bu şekilde mi oluyor?Bunun neresi sağlıklı ve de özellikle kalıcı.Tum gün hurma ve yoğurt yemek.Size şöyle tavsiyede bulunabilirim.Ben hurmada yaptım ,lahana,elma vs hem güçsüz kaldım.Hemde hiç kalıcı olmadi ve kilolar biraz yemeye ertesi hafta aynen geri alındı.Kilo vermeyi zamana yayarsaniz .Hamur ve şekerden uzak durup akşam 7 den sonra yemeyip az yediğiniz zaman kalıcı ve sağlıklı zayiflayabilirsiniz.Ben bu şekilde 10 kilo verdim.Hala vermeye devam ediyorum.Bu sürede kilo almadım.Basliginiz hiç olmamış .

Nasıl gidiyor diyet bende senden bir gün önce başlamıştım

Hızlı kilo vermek ne sekilde olursa olsun malesef kalıcı olmuyor. Bunu kabullenmekte zorluk çekiyoruz ama "kilolari 1-2 ayda almadin ki hemen veresin" cümlesi cok dogru. Hızlı verdiğimiz kilolar büyük ihtimalle yediğimiz karbonhidratların ve tuzun vücutta tuttuğu sudur yani ödemdir.
Hurma yoğurt diyeti- ayran detoxu vs ben de cok denedim, bir an önce sonuç almak istedim ama pes ettim, yavas yavas veriyorum ama sağlam oluyor kalıcı olduğuna emin oldum çünkü zaman zaman diyeti sporu bosladim hatta bu kimi zaman 1 hafta kimi zaman 1 ay sürdü ama kesinlikle o süreçte kilo almadım. Sonra düzene devam ettim tabi. Yani hızlı verme isteğinden vazgecmenizi öneririm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…