Göz Makyajı kalıcı makyaj kalıcı fön kontur kaş ne kadar sağlıklı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

frozen12345

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
583
376
merhabalar,

çalışan bir bayanım bu aralar kalıcı makyaj kontur kaş kalıcı fön araştırmaya başladım ama ne kadar sağlıklı ne kadar kullanılabilir bilmiyorum yaptırıp pişman olmaktanda korkuyorum bilgisi olan varmı bu işlemlerle ilgili. herzaman makyaj yapmaya saç yapmaya fırsat bulamıyorum ve hep perişan bir görüntüm oluyor. aranızda yaptıran oldumu daha önce. birde acaba gusul abdestinde falan deri altına su geçmesine engel olurmu kalıcı makyaj.

sevgiler....

kimisi yaptırıyor cok guzel oluyıor
kimisi yaptırıyor yüzüne bakılmıycak derecede kötü oluyor..
bence gerek yok her gun sade makyajımı yapmayı tercih ederim

bikaç yerle görüştüm çok pratik oluyo zamandan kazanıyorsun dediler ama kararsız kaldım

Ya istediğiniz gibi olmazsa??? Geri dönüşü de yok. Hem kalıcı makyaj dediğiniz şey bir çeşit dövme. Dini inancınız varsa yaptırmak riskli olur.

makyajı bence yaptırma kimin iyi kimin kötü yaptığını bilemezsin çünkü riskli ama brezilya fönü yaptırabilirsin saçların çabuk uzamıyor ise 6 ay bozulmuyormuş okuduğum kadarıyla

Merhaba,ben yaklaşık 3 yıldır kaş kontürü kullanıyorum memnunum tabi ki yaptıracağın yeri iyi seçmelisin artık kıl tekniği ile yapıyorlar neredeyse doğalının aynısı oluyor.

Ben yaptirdim ve cok memnunum! Biz kadinlar zamaninda bakmaliyiz kendimize, vahim durumu beklememeliyiz!

Aslında ben istanbulda kıl tekniği yaptırdım!
Tabi tercih meselesi, ama ustam 68 kalıcı makiyaj uzmanı tavsiyem etti!

merhabalar buse hanım kaş kontur ve kalıcı makyaj yaptırmak hakkında bılgı almak ıstıyorsanız ırtıbata geçebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…