Göz Makyajı Kalıcı kaş tasarımı yaptırdım.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Merhaba Mell 2. resmini göremiyorum çok merak ettim neden açamıyorum acaba:26:

890 lira bu kaşlar için çok pahalı bence kusura bakmada, eminim doğal hali daha güzeldi...

merhaba ben de dudak için düşünüyorum da...bu ilgili ve eli çabuk bayanın ismi nedir acaba? Malum çok önemli bir konu... :)

890 gerçekten de yüksek bir fiyat ben dudak için kalıcı makyaj yaptırdım 250 ye ve yapan bayan hem çok ilgili hem de eli çabuk kaşlarımı da ona yaptırıcam

çok beğendim ben çok güzel olmuş yakışmış

890 mi.......... kusura bkmayin ama o yapan kisiye ohaaa dicem...sanki bana buyuk bir ameliyat yapiyor890 ytl'ye

Arkadaslar oyle sorununuz varsa,kalici kas kalemi ile boyarsiniz gun boyu giderbos versene yaaakazigin alasiiiii

çok tatlı yazmıssınız kesınlıkle kartılıyorum:))))

kaşların çok i iolmuş.ilk resimde ki saç rengine bayıldım yalnız.nedir bu renk acaba?

kaşlarınız kendiniz mi aldınız ? hayırsa yaptırdıgınız yerin ismini soyler misiniz. tsk

ben hem kaşıma hemde dudağıma kalıcı makyaj yaptırdım fakat ikisindende memnun değilim.Önce kaşımı yaptırdım 300 liraya . 1 yıl geçmeden boya bordoya dönüştü rengi açıldı rezalet oldu. Daha sonra dudağımı yaptırdım boya tutmadı 3 kere rotus yaptılar malesef hicte istedigim gibi olmadı ne dudagım dolgunlastı nede gercek bir kalem gibi durdu onunda rengi aktı.Hemde 5.ayında kesinlikle tavsiye etmiyorum.İlla dudak yaptıracaksın en mantıklısı silikon gibi duruyor veya kalemle cizmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…