Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

şimdi nerdesin peki ankara mı istanbul mu özel olmazsa tabi neden eşin askerliğini yapmadan evlendin peki ayyyy çok soru sordum kusura bakma :)

Rica ederim:)) şimdi İstanbuldayım kendi ailemin yanında :) Kandırdı beni sıpa :)) İşte okulu bitti iş aradı önce yeni mezun olduğu için bi sürü hayal kırıklığı yaşadı hem askerliğini yapmamış hem yeni mezun hem de torpilsiz olunca malum :) sonra yüzük takalım askere gidim gelince bişeyler yaparız dedi bende tamam dedim. Nişanımıza bir hafta varken şimdi çalıştığı yerden iş teklifi geldi. Daha doğru çok önce başvuru yapmıştı hemen nişandan önce onaylandı... Bizimkide gitmiyim tecrübem olsun sonra iş ararken referans olur filan die ikna etti beni

O reziillik bana ait
Nasıl ya bide tükürdü mü :120::120: abartmışş o kadar da değil yahu.. cok vcdansız

içine 3 harfliler girmiştir. kankaları zaten, bişi olmaz

Valla boncuğum çok tırsıyorum ama sen benden önce gideceğin için o rezillik konusunda tüyo verirsin
Vicdandan çok yoksundur arkadaşım
Yazık çocuk bilmeden içti sadece tuzlu diye
Tabi sonrasında söylemiş

hoşgeldn cnm :) asker yolu bekliomuşsun alah sağ salim döndürmeyi nasip etsin :)

hoşgeldn kuzu :) naber?

ve nazom , nurgülüm, sudenazım hepinize selam :) özlediniz mi beni?
iyiyim terazimm sen nasılsın napiyosuun

Son düzenleme:

bizim evin koltuk ve halıları krem rengi çok açıktı, benim ki dedi güzl günü mahvetme n olur tuz koyma . kusarım halıya görürsün dedi geri iki saat temizliğiyle uğraşırsın dedi aman tamam senle uğraşamam dedim ben normal kahve yaptım :)

nerdesin sen bugün uğramadın cnm, özledik tabi
civcivlerimle ilgileniodum annelik zor meşakat bide markete gittim derken anca fırsat buldum :) valla ben de sizi özledim aklım topikteydi hava çok güzel bugün, tam gezmelik yahu.. yakın olsaydık toplaşıp hep beraber birer kahve içerdik hazır kahveden bahsediosunuz bide

istanbulda nerdesin cnmm ,

Sende tükürüvereydin ruhu bile duymazdııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…