Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

Bence sen faldan anlıyorsun :KK23: ( bu arada hayatımda hiç fal baktırmadım )

yok kız ben ne anlıyacam ben baktırdım en son 3 yıl önce daha da baktırmadım öyle ciddi ciddi gidipte kadının dedikleri çıktı ve korktum tövbe . şimdi eğlencesini öel bakıyoruz kendin aaramızda ama daha gidip baktırmam :)

yok kız ben ne anlıyacam ben baktırdım en son 3 yıl önce daha da baktırmadım öyle ciddi ciddi gidipte kadının dedikleri çıktı ve korktum tövbe . şimdi eğlencesini öel bakıyoruz kendin aaramızda ama daha gidip baktırmam :)

Eğlencesine bile bakmıyoruz biz. Ama falcı ne der dye merak etmiyor değilim:KK9:

Kahve demişken benim kahvem bulaşık suyu gidi oluyo kızlar :KK53:
Mutfaktan salona gelene kadar köpük diye bişey kalmıyo bi türlü tutturamadım ayarı , nasıl etsem fikir verin :KK55:

Son düzenleme:
Eğlencesine bile bakmıyoruz biz. Ama falcı ne der dye merak etmiyor değilim:KK9:

ya ben işte 3 yıl önce gitmiştim kadın fincana bile bakmadı yukarı baktı heralde 3 harflileri vardı nasıl tırstım dha da gitmedim bide dinliyo sessizce yukarı bakarak birilerini sonra bana direk isimler söledi şu şöyle olmuş bu böyle diye .. ben tabi şok oldum çıktım bidaha uğramadım :) boşu boşuna günaha girdim :KK43:

Mutfaktan salona gelene kadar köpük diye bişey kalmıyo bi türlü tutturamadım ayarı , nasıl etsem fikir verin :KK55:

valla canım ben orta bi kahve için dolu dolu 1 tatlı kaşığı kahve yarım tatlı kaşığı şeker koyuyorum yani kahveyi fazla koy biraz :) herald ondandır :)

26 yaşındayım istanbulluyum aslında ama ankaraya gelin gittim bir buçuk senelik evliyim eşim şu an istanbulda asker :) Raportörüm ama eşim askere gelince işimi bıraktım şimdilerde sadece onu bekliyorum:KK43:

ya bi uğraş olamdan beklemek daha zordur heralde. hayırlı teskereler bak az kalmış. hemde istanbuldaymış.

valla canım ben orta bi kahve için dolu dolu 1 tatlı kaşığı kahve yarım tatlı kaşığı şeker koyuyorum yani kahveyi fazla koy biraz :) herald ondandır :)
Koyuyorum canım hemde efendi kahve koyuyorum :KK1:
Ama yok olmuyo , karıştırıyor musun kaynayana kadar yoksa karıştırmıyor musun :))

sağolasın nurgülm.:KK16: bekliyoruz bakalım.

annen cok mu calştırıyor seni:KK53:
iyi bnde,her zamnki gbiyim krşim, kk ya devam:KK12:

Yok kız ağzımı ayırıyorum orda burda :KK9:

Koyuyorum canım hemde efendi kahve koyuyorum :KK1:
Ama yok olmuyo , karıştırıyor musun kaynayana kadar yoksa karıştırmıyor musun :))

Yok kız ağzımı ayırıyorum orda burda :KK9:

canım ben elektronik cezve kullanıyorum o daha köpüklü oluyor bence, koymadan önce kahveyi su ve şekerle karıştırıyorum cezveynin fişini taktıktan ssonra hiç karıştırmıyorum, köpüğünü alıyorum ısınınca fincan akoyuyoruz sonra karıştırıp bi kere daha kaynatıyorum .. misss afiyet olsun :)

Allah sabrını versin nerde peki?
çanakkale de,senin askerin nerde?:KK31:
kahveyi braz fazla koy kuşum. (1 fincana 1,5 tatlı kaşığı falan.)
ya ben işte 3 yıl önce gitmiştim kadın fincana bile bakmadı yukarı baktı heralde 3 harflileri vardı nasıl tırstım dha da gitmedim bide dinliyo sessizce yukarı bakarak birilerini sonra bana direk isimler söledi şu şöyle olmuş bu böyle diye .. ben tabi şok oldum çıktım bidaha uğramadım :) boşu boşuna günaha girdim :KK43:

kim götürdü seni oraya be:KK52:

X