Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

bilmem çok unutkanım ben :KK70: hamilelik malum emine ben 24 yasında ikiz bebiş annesiyim sen ?
Oy maasallah. İkiz buyutmek cok zor ama o kdr sevmli oluyolar kiii. Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin canim.
denizlide yaşıyorum üni 1 de okuyorum sevdiceğim var :) yaza nişan var inşallah.
Hadi hayrli ugurlu olsun simdiden :)
hangi bolumdesin?

bi kızcaz vardı biraz böle garip biri ama sen sakrak bişey her lafa gari diyodu böle --- gari kızlar garide garı garıııı -- gbi
biri geldi kızı bozdu böyle ne o öle yazmalar ınsanı sıkıosun yoruosun felan kızda bebek beklio ıste gecikmiş sıkıntıda kafa dagıtıo kız ben cbi daha buraya girmem kalbimi kırdınız böle dalga gecer gibi demeseydiniz dedi öfklendim bende bişeyler yazdım asalamanıza gerek yoktu cocuk gibisiniz dedim banada sen kim oluosun felan hesabı yaptılar cıktım bende adelet yok hiç ne var yani kızceler yazıolar moreler dyolar kımse bişey demiyor gariye takıldılar resmen birlik oldu eskiler kovaladılar kızı anlamadım gitti ne var sanki bunda ayh gene sinirlendim :KK47:
hayret bişe ya.. bazılarının burnu neden kaf dağında anlamam... ne var yani "gari" de der, "more" de der, "bacım" da der vs vs.. bu biraz doğup büyüdüğün yerle ve oradan aldığın kültürle alakalı bi durum... boşver tatlm bizim kapımız sana her zaman açık, olmaz bizde öyle şeyler :)

yap yavrm yap alış yavaştan bu işlere :KK53: zevkimle dalga geçme döverim :KK53: kuzey güney forever! :KK51:

ypmayacağum bi cnm istiyo bi istemiyo ne manyak bi hatunum ya :KK53::KK53:
anneme sipariş verdm bişler :KK53::KK53:

Bende survivor a bakacagdim lakin misafir geliyormus :KK14:
Lady m kimler sms e cikiyormus ?

ahh nazom dün izledm izledm o sahnesini kaçırdm odamda işim vardı da:26:
bilmiyorum yani ama gönüllülerden çkıcak:44:tı

X