Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

:84::84::84::84:banane bana gülşenden bi parça armğn etttt
baş harfi: yatcaz kalkcaz ordayım:KK19::KK19:

olmaaazzzz ben Serdar'cıyım,başkasının parçasını paylaşmam prensip gereği :KK19: :KK20: heheheh :KK1:
ayrıca gülşen'in o şarkısından nefret ettimmm çok saçmaaaaaaaaaaaaa

olmaaazzzz ben Serdar'cıyım,başkasının parçasını paylaşmam prensip gereği :KK19: :KK20: heheheh :KK1:
ayrıca gülşen'in o şarkısından nefret ettimmm çok saçmaaaaaaaaaaaaa

Asker bekleyenlerin şarkısı o taam mıEn Büyük TÜRKİYE:KK19:
İlla serdar diyorsan da...Immmm...Aramızdaki diyormm:KK51::KK51:

bu arada ben yarım saat/45 dk'lık izin istiyorum..
günlük spor yapma zamanım geldi de şimdi yapmazsam sonra çok üşenicem biliyorum :KK53: toplamda 45 dk sonra fln burdayım yine..

oyun topiğinde takılıyordu en son..
hala nick'ini de değiştirmedi, bulamadı heralde bişey :KK1:
bnde farkettim :KK1: oyun insanı yahu:KK53:
bu arada ben yarım saat/45 dk'lık izin istiyorum..
günlük spor yapma zamanım geldi de şimdi yapmazsam sonra çok üşenicem biliyorum :KK53: toplamda 45 dk sonra fln burdayım yine..

abiii hatun kendne bakıyooor! :KK51: hadi beybi kolay gelsin sana, hdi tempoo:KK53:

bnde farkettim :KK1: oyun insanı yahu:KK53:

abiii hatun kendne bakıyooor! :KK51: hadi beybi kolay gelsin sana, hdi tempoo:KK53:

zorunlu yapıyorum kızzz,bana kalsa var yaaa çok üşengecimdir aslında..
evde koşu bandım var ama hiç isteğim yok :KK1:

heehhh geldimmm..yaptım bitti bugünlük ohhh beee :KK1:

zorunlu yapıyorum kızzz,bana kalsa var yaaa çok üşengecimdir aslında..
evde koşu bandım var ama hiç isteğim yok :KK1:

heehhh geldimmm..yaptım bitti bugünlük ohhh beee :KK1:

Pufpufuuum, bana cevap yazacağın zaman bir beğeni yap koşup gelrimm :KK51: görmeyebilirim çünkü..

spor bana göre değil , o kadar tembelim kii :KK53: ancak spor salonuna gitmem lazım, kndliğimden bi halt yiyemem !
Bu arada kaç kilosun ve boyun kaç ? :KK23:

Pufpufuuum, bana cevap yazacağın zaman bir beğeni yap koşup gelrimm :KK51: görmeyebilirim çünkü..

spor bana göre değil , o kadar tembelim kii :KK53: ancak spor salonuna gitmem lazım, kndliğimden bi halt yiyemem !
Bu arada kaç kilosun ve boyun kaç ? :KK23:

spor salonuda ayrı dert..! gitmeye üşeniyosun yağmur çamur olduğunda içinden gelmiyo aaay zor şey bu üşengeçlik :KK51:

ben 82 kiloyum şu anda canım malesef :KK50: göstermiyorum ama gerçek bu :KK52: boyumda 1,63
en az 70-75 arası olmam lazım (aslında o bile fzla ama göstermediğim için ideal gibi duruyo) :KK53:

spor salonuda ayrı dert..! gitmeye üşeniyosun yağmur çamur olduğunda içinden gelmiyo aaay zor şey bu üşengeçlik :KK51:

ben 82 kiloyum şu anda canım malesef :KK50: göstermiyorum ama gerçek bu :KK52: boyumda 1,63
en az 70-75 arası olmam lazım (aslında o bile fzla ama göstermediğim için ideal gibi duruyo) :KK53:

Hııımm, sıkıntılı bi durum :26: ne zamandır spor yapıysun? verebildin mi ?

Hııımm, sıkıntılı bi durum :26: ne zamandır spor yapıysun? verebildin mi ?

canımcım ben evlenmeden önce diyetisyene gittim,o sıralarda da bu civardaydı kilom ve 69'a dek düştüm..ayrıca spor çok yapmadım..bitek diyet ağırlıklıydı..
evlendikten sonra artık yemeği kendin yapıyosun,değişik şeyler deniyosun falan düzenli yeniyo vs derken aldım yine kiloları :KK47: şimdi bi yandan bebek için bi yandan da sağlık ve kendimde istediğim için vermek istiyorum tekrar ama diyettende spordanda bıktım açıkçası :KK53: 1 ay çok sıkı yaptım yine 5 kilo verdim..sonra yine ara! işte şimdi bidaha başladım..sporu haftada en az 3 gün yapıyorum..

canımcım ben evlenmeden önce diyetisyene gittim,o sıralarda da bu civardaydı kilom ve 69'a dek düştüm..ayrıca spor çok yapmadım..bitek diyet ağırlıklıydı..
evlendikten sonra artık yemeği kendin yapıyosun,değişik şeyler deniyosun falan düzenli yeniyo vs derken aldım yine kiloları :KK47: şimdi bi yandan bebek için bi yandan da sağlık ve kendimde istediğim için vermek istiyorum tekrar ama diyettende spordanda bıktım açıkçası :KK53: 1 ay çok sıkı yaptım yine 5 kilo verdim..sonra yine ara! işte şimdi bidaha başladım..sporu haftada en az 3 gün yapıyorum..

1 ayda 5 kilo.. vay canına.. keşke bende verebilsemm 1 ayda!
İnsan bir de üşengeçse hakkaten zor oluyo biliyorum :KK50: başlamışsın ama yine verirsin sakın sıkıntı yapma kendine..

Son düzenleme:
X