Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

kızlar işteym, birileri gelince kapatıyorum :) gidince açıyorum kedintili muhabbetteyim bugün idare edn :)
ahaha sorun değil sen sorun yaşama da biz dert etmeyiz sudecik :)
iyiyim bende saolun halinizi hatrınızı sorayım dedim baya gelen olmuş topiğe iyi olmuş
iyi ettin valla gelenler oluo ve çoğu da kalıcı oluo, öyle olması çok güzel :) bi slm verip sonradan kaybolan tiplere sinir oluorum :) topiğimin başlığına ters bi kere

hımmm bana sinir olma ama :) gelcem bundan sonra

Selamlaaar napıyosnzzz:)
oooooo bebeğim sen nerelerdesin ya çok özlettin kendini :) iyiyiz valla her zaman ki çene yapıoruz sen npıosn bklm ?
hımmm bana sinir olma ama :) gelcem bundan sonra
yok cnm estf. gel gel müsait olduğun her zmn bekleriz :) eee anlat bakalım ne yaparsın ne edersin günlerin nasıl geçer? :)

Vala kuzucum cumadan adanaya gtmstm dun dondum.. bende nette taklyrm vala ygs sonucları acklanms. en buyuk sakayı osym yaptı haha:)) daha gecen hafta snavdı ne cabuk acıklandı yaa

Vala kuzucum cumadan adanaya gtmstm dun dondum.. bende nette taklyrm vala ygs sonucları acklanms. en buyuk sakayı osym yaptı haha:)) daha gecen hafta snavdı ne cabuk acıklandı yaa
aa hiç haberim yoktu adanaya gideceğini söylemedin ben de diorum nerelerde bu kız :) ne çabuk açıklanmış ya şaka gibi bizim finaller bile nerdeyse bi ay sonra açıklanıodu ahahah

aa hiç haberim yoktu adanaya gideceğini söylemedin ben de diorum nerelerde bu kız :) ne çabuk açıklanmış ya şaka gibi bizim finaller bile nerdeyse bi ay sonra açıklanıodu ahahah

Haftasonları gdyrm ywrum 2 haftaya bı en azından .. he vala gecen yıl kpss sonucu acıklanana kadar ne cekmstk ya:S Dısıme dolgu yaptrmstm 1 ay olcak hafif bi ağrısı var ya nye acaba (

Haftasonları gdyrm ywrum 2 haftaya bı en azından .. he vala gecen yıl kpss sonucu acıklanana kadar ne cekmstk ya:S Dısıme dolgu yaptrmstm 1 ay olcak hafif bi ağrısı var ya nye acaba (
heee bunu öğrendiğim iyi oldu alla alla 1 ay sonra neden dolgu ağrısın ki :26: aşırı sıcak ya da soğuk bişe yiyip içtin mi kuzm?

nolsun canım ya iş güç bir derdim var köşesinde sürekli dert okuyorum bu aralar cevap yazıyorum :) sende ne var ne yok günlerin nasıl geçer

dişin apse yapmış olabilir belki yada dolgu da açıklık kaldıysa hava da alıyo olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…