Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

çok baktım kedi köpek sokakta bulup eve alıyordum falan işte.
2 sene önce eşimin köpeği vardı evlenirken vermek zorunda kaldık :2: ama çok özlüyorum onu
ah kıyamam ne kadar zor olmuştur :KK43: şu civcivlerimi büyüteyim ben de köpek istiorum şu an tehlikeli eve köpek almam :KK53:
tabi ki cnm , civcivmi beslion sen :) bende evde kedi besliyorum minnoşum var çok tatlı :)
evt bi tane de muhabbet kuşum var :) kedi mi :KK53: chinchilla mı yoksa? :KK52:

evet cnm gün sayıyoruz düğün için :)

en sıkıcı ama bir o kadar da keyifli zamanlar aslında muhtemelen herkesten bunu duyuyorsundur tadını çıkart.
bitince kıymetini anlıyorsun tabi biraz geç oluyr :KK17:

ah kıyamam ne kadar zor olmuştur :KK43: şu civcivlerimi büyüteyim ben de köpek istiorum şu an tehlikeli eve köpek almam :KK53:

köpek tehlikesinden ziyade zor bir hayvan hele çalışan için bütün gün evde tek bunun adı eziyet oluyor
bide tabi benimle anlaşamıyordu bizim için zor oldu hayırlısı diyelim

en sıkıcı ama bir o kadar da keyifli zamanlar aslında muhtemelen herkesten bunu duyuyorsundur tadını çıkart.
bitince kıymetini anlıyorsun tabi biraz geç oluyr :KK17:

köpek tehlikesinden ziyade zor bir hayvan hele çalışan için bütün gün evde tek bunun adı eziyet oluyor

o kadar karmaşık bi duurum ki bilemiyor insan nasıl davranacağmını :) bi bitsede herkes kurtulsa :)
ya bende kedimi götürmek istiyoruudm ama benimde nişanlım hiç sevmiyor ayrılmak zor olacak annem bakmaya devam edeccck ama

o kadar karmaşık bi duurum ki bilemiyor insan nasıl davranacağmını :) bi bitsede herkes kurtulsa :)
ya bende kedimi götürmek istiyoruudm ama benimde nişanlım hiç sevmiyor ayrılmak zor olacak annem bakmaya devam edeccck ama

bitince keşke geri dönsem deniliyor. gerçi evli olmakta ayrı bir güzel :KK48::KK48:
özledikçe gidip görürsün emin ellerde olacak hem :KK34:

yok cnm öyle cins değil ama çok güzel :)
yavrucukları olursa bana da gönderir misin? :)
çalışan olmadığım için sıkıntı olmuyor :KK53: ne zaman iş bulacağm acaba :KK14:

X