Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

evet 5 ay 27 gün kaldı canm :) heyecanla beklıyorum o kervana katılacagım günü :KK70: seninde yeniymiş daha hayrlı olsn nası gidiyo peki evlilik :)
evet yeniyiz daha :KK53: saol canım 5 ay dediğin nedir geçer gider bi bakmışsın düğün tarihin gelmiş :KK53: evlilik güzeldir, tavsiye edilir (tecrübe konuşuo) :KK51:

bi kere olacak sonuçta hiç naz niyaz yapmayıp oynıcam vala sonra millet arkamdan ne hevesli gelinmş falan diyecek muhtemelen ama boşwer ne dıyen desin ben tadını cıkarmaya calısıcam :KK70:
ahahah haklısın tabi canım :KK53: eskide kaldı zaten o utangaç gelin edaları :KK53: ben de oynamayı çok severim, terazilerin ortak özelliği midir nedir anlamadım ki :KK8::KK76::KK64:

hadi yaa ben severm kendi düğünün oluca sende seversin heralde canım :) bu arada sen evli degilsin demi :)

Yok canm evlı deılım ve Bekarlık sultanlıktır dıyorum:))) Erkek ark var 6. yılımıza grdk ama su an aramz kotu ayrıldk gıbı karısık bende blmyrm :)

Yok canm evlı deılım ve Bekarlık sultanlıktır dıyorum:))) Erkek ark var 6. yılımıza grdk ama su an aramz kotu ayrıldk gıbı karısık bende blmyrm :)

aslında bi bakıma evet ama sultanlıktan da sıkılıyo ınsan bi yerden sonra degişiklik yapmak lazım :KK70: hadi ya üzüldüm 6 yıl da az degil düzelir inş ya yaza düğün yaparız birlikte :KK70:

aslında bi bakıma evet ama sultanlıktan da sıkılıyo ınsan bi yerden sonra degişiklik yapmak lazım :KK70: hadi ya üzüldüm 6 yıl da az degil düzelir inş ya yaza düğün yaparız birlikte :KK70:

Evlenınce bekar hayatı yasamayacagma gore sureyı braz uzatmakta fayda vaar :)) Hayrlısı olsun canm vala yanı ben aramam ama

X