Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

işin şakası kuzum yaa :KK1: hayrlısı bakalm ne zaman nasıp olursa artık :KK53: ama genc anne olmak en guzelı ya sonra kavga eder dururuz kusak catışması neyım olur :KK52:

yok kız bnce bu saatten snra kuşak çatışması olmaz amaaa allah hayırlı evlatlar versin bize ya :KK31:
bazen hayal ediyorum da zoorrrrr valla ebeveyn olmak

yok kız bnce bu saatten snra kuşak çatışması olmaz amaaa allah hayırlı evlatlar versin bize ya :KK31:
bazen hayal ediyorum da zoorrrrr valla ebeveyn olmak

öyle canm ya ınsalalh iyi yetiştirebilirz gercekten cok zor cocuk buyutmek cok dıkkatlı olunması gerekıyo velılerımde gördüğüm bazı seyler ders oluyo aslında bana biraz sanslıyım :KK52: o hataları yapmamak adına :KK53:ya bi de beklemek ıstemememın baska bi sebebı var da onu burda yazmıyım söylerıım daha sonra :KK52:

öyle canm ya ınsalalh iyi yetiştirebilirz gercekten cok zor cocuk buyutmek cok dıkkatlı olunması gerekıyo velılerımde gördüğüm bazı seyler ders oluyo aslında bana biraz sanslıyım :KK52: o hataları yapmamak adına :KK53:ya bi de beklemek ıstemememın baska bi sebebı var da onu burda yazmıyım söylerıım daha sonra :KK52:

:KK1::KK1::KK1: bliyorum ne sebebi oldğnu :KK9::KK9:
inşallahhh rabbim hayırlı evlatlar nasipp etsin
bizde he evlendik doğurduk çocuk büyütüyoruz sanki :KK53::KK53::KK53::KK53:

X