Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

İsmim demet ist büyükçekmece oturuyorum 20 aylık bir oğlum var 38 yaşındayım:)
2011 ağustos annesiyim.

bilemedım ben onu :KK1: bugun cuma ya belkı ondandr 2 gun tatıl gelıyo :KK1: bi de nişanlımın ve aılemın yanına gitmeme1 hafta kaldı :KK53: tabi bi de düğüne 5 ay 11 gun kalmıs baska sebebe gerek var mı :KK52::KK52:

Daha ne olsun desene :KK53:
Demek nişanlının yanına gidiyosun, kaç gün kalcaksın? öğrencilerin? :26:

ayy pardon o dünmüş bugun 5ay 10 gun kalmıs :KK1: bi kere daha mutlu oldum :KK16:sen neden süpersın canm hayrdr ınş :KK9:

Şafak 1 gün daha attı :KK12:
Askerime kargo göndermiştim. Geçtğimiz pazar alcaktı ama kapalıymış alamadı. Süresini uzattım. 5 nisana kadar bekletceklerdi. Dün kargoyu bana geri göndermişler velhasıl aradım ben dedim byle böyle geri gönderin onu falan. tamam dedi yarın elinde olur dedi. :KK51: Ne kargoymuş abi. bi alamadı cocuk :KK14: yarın elinde olacak inşAllah. Saçımdan kesip koymuştum :KK14:

Daha ne olsun desene :KK53:
Demek nişanlının yanına gidiyosun, kaç gün kalcaksın? öğrencilerin? :26:

10 gun kalcam sanrım canm am kesın degıl dönuş tarihim ama :KK55: öğrencilerım de o arada benı özlıcek öğretmenlerı evlenıyo ya ıdare edıversınler azcık :KK53: ya gelmeyen öğretmen olunca cocuklar dıger subeler dagıtıyolar malum 8 tane sube var her sınıftan :KK52:derslerınden gerı kalmzlar ınşallah

Şafak 1 gün daha attı :KK12:
Askerime kargo göndermiştim. Geçtğimiz pazar alcaktı ama kapalıymış alamadı. Süresini uzattım. 5 nisana kadar bekletceklerdi. Dün kargoyu bana geri göndermişler velhasıl aradım ben dedim byle böyle geri gönderin onu falan. tamam dedi yarın elinde olur dedi. :KK51: Ne kargoymuş abi. bi alamadı cocuk :KK14: yarın elinde olacak inşAllah. Saçımdan kesip koymuştum :KK14:

ayyy kıyamam yaa neyse meraklanmıstr hem ne var ıcınde dıye daha degerlı olur simdi :KK52: sacından mı vayy cok romantık :KK16:

10 gun kalcam sanrım canm am kesın degıl dönuş tarihim ama :KK55: öğrencilerım de o arada benı özlıcek öğretmenlerı evlenıyo ya ıdare edıversınler azcık :KK53: ya gelmeyen öğretmen olunca cocuklar dıger subeler dagıtıyolar malum 8 tane sube var her sınıftan :KK52:derslerınden gerı kalmzlar ınşallah

kimisi sabahçı olacak yani. ooo amma söverler sana he :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
10 güncük idare etsinler çocuklar. Öğretmen hanım evleniyor:KK23:

ayyy kıyamam yaa neyse meraklanmıstr hem ne var ıcınde dıye daha degerlı olur simdi :KK52: sacından mı vayy cok romantık :KK16:

Alamadı diye deli oldu zaten. yarın alacağını da bilmiyodu valla bende bilmiyodum :KK53: sevinecek askerim :KK16:
o yokken yazdığım bi defter vardı onuda gönderdim, hhihihih :KK1:

Yarın olsun yahuuu :KK53:

kimisi sabahçı olacak yani. ooo amma söverler sana he :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
10 güncük idare etsinler çocuklar. Öğretmen hanım evleniyor:KK23:

Alamadı diye deli oldu zaten. yarın alacağını da bilmiyodu valla bende bilmiyodum :KK53: sevinecek askerim :KK16:
o yokken yazdığım bi defter vardı onuda gönderdim, hhihihih :KK1:

Yarın olsun yahuuu :KK53:

yok yok sabahcı olmayacaklar 8 tane 2. sınf var hepsi öğlecı o sınıflara gidecekler okul degıl mubarek kısla o kadar kalabalık:KK1: demı ya bi kere evlenıyoz sonucta :KK52:ama tam komedıler ya smdi bı tek tasım bı de alyansım varya parmagımda biri dıyo kı oğretmenm sen kac kere evlendın neden 2 yüzük var :KK1::KK1::KK1:
ooo ikinize de yenıden süpriz olmus o zmn hadı ınşallah elıne gecr bir an önce :KK34:

X