Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

riya ne ya rüya olcaktı o iyi dşünmeye çalışıorum ama iyi şeyler görmedim ki... bana bak başka topiclerde takılıyon beni sallamıyon burda, derdim var diorum sana döverm kızm seni

bi kere okulun sitesinden sınavlara bakıyorum oluuummm
bnde kaç gecedir tuhaf tuhaf rüyalar görüyorm ya :44:
bilinçaltımızdan kaynaklı bişi tırsma bnm rüyalarm hiç çıkmaz

her zmnki gibi şanına yakışır bi selam verme oldu hoşgeldn kankeyta naptın görüşmeyeli? anangiller, babangiller nasıllar?

anamgillerle babamgiller aliler aliler oyununu oynuyodu bıraktığımda. ha birde seferoğullarıyla tellioğulları var bak terazi bugün fena saçmalayasım var buna katlanabileceğini sanmıyorum

bi kere okulun sitesinden sınavlara bakıyorum oluuummm
bnde kaç gecedir tuhaf tuhaf rüyalar görüyorm ya :44:
bilinçaltımızdan kaynaklı bişi tırsma bnm rüyalarm hiç çıkmaz

senin bünye kaldırmıyo
bakma benimle ilgilen, dostunun bi sıkıntısı var burda..!! (atarlandım ) sorun şu ki benzer rüyayı annem de görmüş (tabi kendisi bnmle konuşamadığı için babam arayıp söyledi, iyi misin annen rüyanda seni görmüş die )
ayrıca bünyem ders çalışmayı kaldırıo fakat tarihi sevmediğimden böyle oldu oturdum tarih-matematik kastım ağır geldi kanka

kasma kank yavaş yavaş slowlyy

anamgillerle babamgiller aliler aliler oyununu oynuyodu bıraktığımda. ha birde seferoğullarıyla tellioğulları var bak terazi bugün fena saçmalayasım var buna katlanabileceğini sanmıyorum
ahashaslahs saçmala saçmala bnm de pek iyi olduğum söylenemez zaten beraber saçmalarız yeşil vadi kimin oldu? kaç gündür meraktan gözlerime uyku girmior bak biliosan söyle kanka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…