Göz Makyajı kalem yerine far kullanılır mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

papatyam90

öyle bir geç zaman...
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2010
371
1
merhaba...
ben gözüme kalem veya sürme kullandığım zaman kolayca kayboluyor. kalitesiz mi yoksa sahte ürünler mi bilemiyorum. :97:
göz altına siyah far sürdüğüm zaman 1-2 gün dayanıyor. gözün altına sürerken içine sokmuyorum fazla, alt kirpiklerin hemen üst kısmına sürüyorum gözün içine kaçmıyor yani tozları. lens kullandığım için bu konuda dikkatli olmaya çalışıyorum.
benim merak ettiğim nokta bu sürdüğüm far göze zararlı olur mu? kalem de kimyasal maddeden yapılıyor sonuçta.
ikisinin zararı aynı mı yoksa ekstra bi zararı olur mu?
yada böyle bir yöntem kullanan var mı ?

Merhaba canım bende kalem yerine far kullanıyorum,topaklanma olmuyor daha hoş görünüyor bence.Fırçayla sürüyorum,fırçanın ucunu ıslatıpta denemedinse tavsiye ederim

Son düzenleme:
canım kalem olarak sana beyu öneriyim asla akmaz kalıcıdır alt kirpiklerine de siyah far kullan

Son düzenleme:
teşekkür ederim önerileriniz için :)
içim rahatladı demekki anormal bişey yapmıyomuşum :)

kızlar far göz kalemi hikaye en iyisi dipliner ne uçuyo ne başka bişey hemde çok belirgin ben çok memnunum süremiyorsanız da önce göz kalemini sürün sonra dirseğinizi yaslayın duvara ve öyle sürün kuyruk da yapın gözleriniz çekik hemde büyük gözüksün

evet bende bazen kullanıyorum farı kalem yerine eyeliner fırcasını ıslatıp sürüyorum kalem gibi güzel oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…