Göz Makyajı Kalem göz içine mi yoksa kirpik dibine mi uygulanmalı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
göz kalemi gözde gezer akar yani belli bi süre sonra...onun için eyeliner e alt kirpik dibine çok az şekilde far yada kalem uygularsanız daha iii olur bence ben öle yapıorum:==)

ben içinede dışına da çekerdim güzel olurdu..
ama şimdi hep üst göz kapagımın kirpik dibine yeşil kalem sürüyorum..çokta begeniyorlar..
gözlerim ela oldugu için siyahtansa yeşil daha bir hoş oluyor..sonrada rımel sürüyorum günlük hergün yaptıgım bu , özel günlerde daha fazla ruj vs..

ben gözümün içine çekiyorum daha güzel buğulu bi görüntü oluyor bence. gözleri küçük gösterir diyorlar ama zaten gözlerim büyük olduğu için kötü olmuyor. göz kapağıma da eyeliner kullanıyorum.

bende kirpik içine alta sürüyorum. gözlerim açık kahve . kalem çekince hoş oluyor.

yanı bence en dogrusu kırpıklerın dıbıne cekılmesı hem daha uzun kalıyor hemde daha hos oluyor gozun ıcıne surunce cabuk akıo gıbı ben hıc ole yapmam

bn gozumun alt ıcıne ve ust ıcıne cekıorumm yakısdırıorm da kendıme cogunlk böle yaparm ama önemlı bı gunse coq olmamakla beraber alt kırpıgn dıbınede surerim...

kişiye göz yapısına göre değişir bu..gözün içine kalem cekmek gözü oldugundan küçük gösterir..ben kirpik diplerime sürerim...hafif de dagıtırım..bugulu b görünümü olur bayılırım ona zemuszemus beyaz kalem cidden baya büyük gösteriyor gözü dogal durmuyor pek..

bence kişinin göz yapısına göre değişiyor gözler büyükse içine küçükse büyük göstermek için kirpik dibine sürülüyor.benim gözlerim küçük ama bende içine sürüyorum öyle daha çok hoşuma gidiyor

ben de içine sürerim.
sade kirpiğe sürünce göz dışına sürülmüş gibi oluyor ya.siyah kalem sürerim hep ama kipiğe sürersem kalem dağılmış gibi duruyo.nasıl desem işte pörtlek gibi falan.

gözümün içine sürüyorum dedim ama ilk sürülünce güzel oluyor,gözümü küçültüyo gibi gelmedi bana,aksine arkadaşlar gözün iri oluyo dediler ama..hem gözün içine hem de göz kapağıma kalem çekince mükemmel oluyor.....neyse ne dicektim ben? heh.gözümün içine sürüyorum dedim ama,aradan azcık süre geçince hemen akıyo,gözün içinde hiç mi hiç kalmıyor.kirpiklerdekiler kalıyor.o kalanlar pörtlek bir ifade yaratmıyo ama belirgin de olmuyor..

aksın dursun,gözün içine sürerim gene.ama zararlı olabilir gibi geliyor bana :p

gözümün hem içine hem dışına cekiyorum kalem
gözkapagıma da ince bi şekilde kalem cekip hafif dagıtıyorum
boshayallersmile
siyah en cok kullandıgım renk

valla ben gözümün alt kısmının içine ve üst kapağın içine artı üstüne sürüyorum kalemi.
üstüne eyeliner yerine yani ( çünkü onu süremiyorum)

göz kapağımın içine sürmezsem kirpiklerim az olduğu için makyaj hoş durmuyor. dolgun görünüyor kirpik diplerim.

Hem içine hem dışına sürerim daha önce beyaz kalem alıp denemiştim
hiçte doğal durmuyor bence beğenmiyorum..
Ve hiçte sağlıklı gözükmüyor göz..
Hıçbişey sürmeyip sade dışına sürüncede kötü duruyor..

Alt üst iç dış heryere sürün derim ben yaşasın siyah kalem:dance:

bende gözümün içine uyguluyorum yoksa çok büyük oluyor gözlerim bide doğal durmuyor bende.renk olarak da siyah ve kahverengi tercihim

kirpik dibine hiç sürmeyip sadece dışına sürmek çok garip görünüyor bence, büyük göstermek isteseniz bile içine de hafifçe sürülmeli diye düşünüyorum

X