Kalça Basen Eriten Süper Çay Tarifi

Nurgul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2007
269
107
Kalça Basen Eriten Süper Çay Tarifi
Malzemeler:

Eşit miktarlarda;
Kuşburnu
Sinameki
Papatya
Rezene
Funda yaprağı
Papatya

Yapılışı:

Malzemeleri bir demlik içerisinde kaynak olmayan su ekleyerek bir müddet demleyin. Her Sabah bir bardak içebilirsiniz. Bu karışımın içerisinde bulunan bitkiler kalça bölgesindeki yağların erimesine yardımcı olacaktır. Ayrıca selülite karşı da oldukça etkili bitkilerdir.

Çayın etkili olabilmesi için mutlaka egzersiz yapmalısınız. Özellikle basen ve kalça bölgenize odaklanacak egzersizler deneyebilirsiniz.,(milliyet)

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bir ara sadece rezene çayı içiyordum 2011 yılında hatta iştahım cok acılmıstı ondan korkuyorum ya

Acaba işe yarar mi cidden? ?
Ben bir kere kiraz sapini kaynatip ictim, ödem atiyormus. Allahim olumlerden döndüm.
Bir daha bitkisel hicbir sey icemedim. Cok korkuyorum yine ayni seyleri yasarim diye..
Acaba zehirler mi?

Acaba işe yarar mi cidden? ?
Ben bir kere kiraz sapini kaynatip ictim, ödem atiyormus. Allahim olumlerden döndüm.
Bir daha bitkisel hicbir sey icemedim. Cok korkuyorum yine ayni seyleri yasarim diye..
Acaba zehirler mi?
çok geçmis olsun canım nasıl zehirlendin ki. valla ise yararsa ben de denemek isterim

çok geçmis olsun canım nasıl zehirlendin ki. valla ise yararsa ben de denemek isterim

Ya alerjim mi vardi ne oldu anlamadim. Allahim o ani hatirlamak istemiyorum. Resmen bayildim, öldüm gibi...
Aynen ise yararsa denemek isterim ama korkuyorum dedigim gibi..

hımm anladım canım bazı kısılerin hassas oluyor midesi felan ondan olabilir. valla denemekte fayda var bi değisim olursa cok cok dua ederiz :)

X