Kalbim çok acıyor 😢

Adam travmatik
Siz dramatik
Ayrıca ikiniz de çok arabesksiniz.
Konunun gereksiz uzun ve ayrıntılı olduğunu da yazmadan edemedim.

Hayat çok kısa, böyle katmerli sorunları olan birini iyileştirmek için vaktinizi ve enerjinizi harcamak istiyorsanız karar sizin.
Başarılı olacağınız da meçhul.

Ayrıca bu abi tumturaklı laflarıyla sizi etkilemeye çalışacağına gitsin psikolojik destek alsın.
İlk eşinden olan çocuklarıyla ilgilensin.

Ya birgün oda cinnet geçirip sizi vurursa hiç korkmuyor musunuz ? Neticede küçükken yaşanan travmalar kolay iyileşmiyor.İçinden ne zaman ne çıkar bilinmez hele bu kadar melankoliden sonra.Ilgi çekmek için anlatıyor sonra kendini geri çekiyor e anlatmayaydın o zaman.O kadar ağır şeyler yaşamış ama evlenmiş cocuk sahibi olmuş şimdi bakmaya gelince yan çiziyor.Sağlıklı ve samimi bulmadım ben.Dikkatli olun birilerine yara bandı olayım derken asıl yarayı siz almayın.

Yük olmamak için 2. Boğazı eve getirmiş

Karanlık karanlık içime fenalık geldi gece gece.

Gitsin tedavi olsun deli midir nedir? Bu nasıl müdür olmuş bu kadar yerlerde sürünürken onu da anlamadım? Mesai sonrası mı karanlığı onu sarıyormuş?

Sizin hissettiklerinizi o hissetmedi belli ki, yoksa çok daha farklı davranırdı. Kaldı ki aşık olmak için dua ediyormuş demek ki aradığı kişi siz değilsiniz.

Niye bu kadar zorluyosunuz?? Adam sizi istemiyor işte biraz gururunuz olsun

Normalde uzunda olsa okurum ama bunda içim şişti helede kızlarıma babalık yapamiyorum, karanlığıma senide çekememden sonra midem kalktı
Hayatda hiç sevmediğim tip insanlar sorumsuz e depresif olanlar, bu adamda ikiside var
Çocuklarına baba olamamış adam, ne aşkı ne karanlığı ya çöpe at gitsin direk

Kendi evlatlarına merhamet edemeyen, sevemeyen adam sizi hiç sevemez
Erişilmez göründüğü için cazip geliyor size
Yaşadıkları çok üzücü ama gerekirse tedavi olup çocuklarına sahip çıkmalıydı öyle saçma duygusallıklarla hayat yürümüyor
Kendi iyileşmek istemeyene sizin yapacak bir şeyiniz yok

Ben de onu anlamadım adamın engeli mi var konu sahibi? Neden yük oluyor?

Kalbimle mantıgım arasında kalmıştım sizden o yüzden fikir almak istedim. Evet sayenizde mantıgımı dinledim uzak durmaya karar verdim beni hak eden biriyle olmak en doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…