Kalbim çok acıyor 😢

Birrdemett

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2024
19
2
30
bu kadar eleştirilip alay edileceğini bilsem paylaşmazdım. Adamın travmalarından tutun benim kalbimle mantıgım arasında kalmamla bile dalga geçtiniz kafamdan senaryo uydurduğumu düşünen bile olmus yazık. Bende kadınlar daha iyi anlar diye yazıp burda fikir arıyorum. Alay etmeden halimi anlayanlara sonsuz teşekkürler engelledim adamı kariyerime odaklandım sınavıma çalışacağım çok sağolun

Son düzenleme:
Adamın bir kadın olarak ilgisini çekmemişsiniz. Yok karanlığıma kimseyi çekememler falan hikaye. Pekala evlenmiş, çocuk sahibi de olmuş. Kaç çocuğu var, çocuğun velayeti kimde ? Abisiyle, kardeşine niye yük olacakmışta yük olmamak için evlenmiş ?

Adamın hikayesinin yüzde 70i yalan ya.

İş yerinde altında çalışan kadınlara yürüyeceğine gitsin çocuklarına düzgün babalık yapsın. Elaleme şiirler cart curtlar yavşamalar abazanlık var, kız evlatlarına babalık yapmaya gelince çöp yok şerefsiz köpeğe bak.

annesini kaybetmeden 1 sene önce evlenmiş . Abisi karşılıyormuş evin tüm masraflarını vs. Epey yoksulluk çekmişler. 2 kızı var annesinde ikisi de

Kendim izledim videoyu. Olay görüntülerini yalan değil anlattıkları

Kendim izledim videoyu. Olay görüntülerini yalan değil anlattıkları

Olay yeri, cinayetten bahsetmiyorum

Yok aldatıldım, yok ailem şöyle, yok kızlarıma babalık yapamadım, şiirler cart curt romantik-duygusal sözler vs.

Birincisi adamın yaptıkları iş etiğine çok aykırı.
İkincisi o aldatılma olayı yalan.
Üçüncüsü kendi evlatlarına sahip çıkmamış birinden bu hayatta hiçbir şey olmaz. Bir zahmet hayatına kadın almayıp, öz evkatlarına babalık yapacak.

Aşırı hızlı ilerletmişsiniz. Gereksiz olmuş. Uzunca bir arkadaşlık dönemi olmalıydı

eski eşiyle eski mesajlarımı gösterdi. İyi ki aldatmışsın o gün kimseye güvenmemek gerektiğini öğrettin yazıyordu

Yani ne bileyim. Gerek yok yaaaa iki yaralı insan çok depresif

Nolmuş özet geçer misin

eski eşiyle eski mesajlarımı gösterdi. İyi ki aldatmışsın o gün kimseye güvenmemek gerektiğini öğrettin yazıyordu

Şöyle söyliyim hiçbir erkek, çocuğu hatta çocukları varken olan bir evlilikteki aldatılma olayını bu kadar rahatça anlatmaz. Anlatırsa açık açık "çocuklarının kimden ya senden değilse?" sorusunu duyar.

Çok daha fenası bu kadar düzgün, duygusal biriyse niye evlatlarına babalık yapmıyor? Senin duygularını geleceğini düşünen birisi kendi evlatlarını hiçe sayıyor farkındasındır bunun. Adam kötü bir insan.

Ya uff milletin eğitemediği, psikolojisi sorunlu insanları ne yapacaksınız? Ara ara depresif dönemler olur hepimiz insanız ama bu adam ağır hasarlı. Yarın bir gün bir yanlış yapsa hemen benim travmalarım var diye ağlamaya, bahane olarak sunmaya başlar. Daha önce evlenmiş,çocuklu, psikolojisi bozuk adamla ne işiniz var? Erkek kalmadı sanki. Bir de onun sorunlarıyla mı uğraşacaksınız? Kendisinin,ailesinin düzeltemediği siz hiç düzeltemezsiniz. Onun annesi veya psikoloğu değilsiniz kendinize gelin yahu

Nolmuş özet geçer misin
İş yerinde bir amire birini şikayet ediyor amir hemen müdahale ediyor o sebeple sohbetleri başlıyor ilk kahvede adam annesini babasını kaybetmiş eşi aldatmış bizimkine bunları anlatıyor bizimkisi duygusala bağlıyor…

Sonra evde kahve içmeler‘e başlıyorlar kız bunun yaralarından öpüyor adam ağlıyor…

Ertesi gün adam buz kesiliyor karanlığa çekemem seni diyor mesafeyi koyuyor…

Bizim kızın da psikolog olacağı tutuyor ve ağlıyor…

Haklısınız zaten ben de boşandım sevmek sevilmek bende istiyorum yeniden ama bu kendini bile sevmiyor beni nasıl sevsin

Ooo ıssız adam bayılırım

Bu kadar komik ve basit mi görünüyor ordan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…