Kalbi duran

hacerclpkl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2023
49
10
27
Merhaba arkadaslar ben 2 yıllık evliyim biri 5 aylık biri 2 aylık iki bebegimi kaybettim kalbi durdu ikisininde rahim filmi cekildim uterus bicornuat dediler yani rahmim y seklinde ameliyatıda yok dediler böyle olup saglikli dogum yapan var mı

Uterus kaynaklı da olabilir ama bikornu uterusla doğum yapan insanlar var bildiğim kadarıyla. bence genetik ve pıhtılaşma için genetik bölümüne de gidin mutlaka. Kan pıhtılaşması da olabilir.

Tek sorun rahim şekli mi peki
Diğer herşeye bakıldı mı

merhaba, ben de 2 düşük yaptıktan sonra doktorumu değiştirdim ve gittiğim doktor ilk ultrason muayenesinde rahmimin Y şeklinde kaviteli olduğunu ve bunun kesenin büyüme ve gelişimine olumsuz etki edeceğini bu sebeple düüğe sebep olduğunu söyledi ve emin olmak için beni ilaçlı rahim filmie yönlendirdi. Film sonucunda da emin oldu ve bana histereskopi önerdi ufak bir operasyonla , endoskopi gibi düşünebilirsiniz ama anestezi ile o kaviteyi doktorun tabiri ile törpüleyerek (bana bu şekilde açıkladı anlamam için :) ) düzelttiler ve operasyondan sonraki kontrolüde doktorum çok sevindi çünkü şekil bozukluğu giderilmişti. İyi bir operasyon olması için hatta tüp bebek uzmanını da operasyona dahil etmişti doktorum bu operasyondan hemen sonra bir düşük daha yaşadım ama bunda kromozomal bir sebep olmuştu. yeni düşük yaptım ve şimdi de genetik merkeze yönlendirdi, pıhtılaşmadan şüpheleniyor. Şekil bozukluğunun tedavisi var bilgin olsun, İstanblda isen doktorumu tavsiye ederim.

Yeni gordum mesajinizi istanbuldayim cam sakura arastirma hastanesinde ameliyati yok dediler

Yeni gordum mesajinizi istanbuldayim cam sakura arastirma hastanesinde ameliyati yok dediler
ben özel hastanede oldum, bu ameliyatı özel sağlık sigortam tamamlayıcı olduğu için kapsamadı 15.000 TL ödedim Mayıs ayında, Bahçelievler Medicalpark da oldum. Bence Zeynep Kamil Kadın doğum da vardır ameliyatı orası doğrudan doğum hastanesi niteliğinde bi bakın isterseniz

Bazi testler yaptirdim onlarin sonucu temiz cikarsa son care ameliyat olucam rahmimden

Tesekkür ederim bu arada

Bende 6 aylık bebeğimi kaybettim acısı çok büyük daha anne olamadım canım çok acıyor

Bende 6 aylık bebeğimi kaybettim acısı çok büyük daha anne olamadım canım çok acıyor

Çok zor rabbim sabır versin bende ilk günler çok ağlıyodum ultrason kağıdına her gün bakıyodum halada saklıyorum zamanla acınız hafiflicek bizi ayakta tutan anne olma umudu ben hala uğraşıyorum tedaviyle umarım sizde sorun çıkmaz en kısa sürede Rabbim anne olmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…