Göz Makyajı Kalarn st niye alnmaz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
kaşlar üstten alınmaz diye birşey okudum oysa ben kaşlarımı üstten de almam gerektiğini düşünüyorum. Aldım biraz ayrıca.. birşey de olmadı...
Ayrıca bakıyorum bazı kadınlar alıyorlar.. madem kaş üstten alınmaz o zaman onlar neden aldırıyor?
Kaşlar neden üstten alınmaz sebebini sorabilir miyim?

cnm kaşların üzerinin neden alınmadıgını söylediler sanaaaa:)

cnm dini olarak dediyse kadınn neden sadece üstler alınmaz demiş saçma geldi..dinde iki kaş arası almak çok günahmış tabi kaş almakta iyi değil.. ama ben herbitarafından alıyorum valaaaaaa...mesela başın agrıdıgında kaşını aldıgında baş agrın hafifler oradan sinirler geçiyor çünkü..

aa bilmem canım dini açıdan sakıncası mı varmış? kaş almak günah deniyorda onun dışında bir bilgim yok, bende dini açıdan iki kaş arası alınabilir diye biliyourm :)

Allah affetsin, ama ben de kaşlarımı almadan yapamıyorum... :))

ama bunu internette biryerlerde okudum herhangi bir sebep belirtmemiş sadece sakın almayın demiş, bende tüyler açısından bir sakıncası mı var acaba diye düşündüm...

kaşlar üstten alınmaz diye birşey okudum oysa ben kaşlarımı üstten de almam gerektiğini düşünüyorum. Aldım biraz ayrıca.. birşey de olmadı...
Ayrıca bakıyorum bazı kadınlar alıyorlar.. madem kaş üstten alınmaz o zaman onlar neden aldırıyor?
Kaşlar neden üstten alınmaz sebebini sorabilir miyim?
ben aliyorum valla,alttan ustten,,,bi zararinida gormedim,niye alinmazmiski,merak ettim simdi,,,:uhm:
cnm dini olarak dediyse kadınn neden sadece üstler alınmaz demiş saçma geldi..dinde iki kaş arası almak çok günahmış tabi kaş almakta iyi değil.. ama ben herbitarafından alıyorum valaaaaaa...mesela başın agrıdıgında kaşını aldıgında baş agrın hafifler oradan sinirler geçiyor çünkü..
bas agrisi hafifletir he,ilk defa duydum,deniycem inan,,,a.s.

Bı keresinde kuaförüm, üstten aldığında kaş düşer demişti
ama bi defa aldıktan sonra geri dönüşümü yokmuş..
bende üstten alıyorum yoksa şekli olmazki..

ben altından çok üst kısmını alıyorum kaşlarımın...Hiçte garip birşeyle karşılaşmadım...

bunun nedeni kaşlar üstten cok fazla alınırsa aşağıda görüneceğinden olabilir yoksa onun dısında kaşların sekle girebilmesi için üstten alınmasında bir sakınca yoktur bence tabi abartmamak kaydıyla a.s

bence kaşın düşmesi lafıyla kastedilen şey...üstten alındıkça kaşların kalkık değilde tam tersine daha düşük gibi görünmesine yolaçar demek oluyor galiba...yoksa dökülme küsme falan gibi bişey değil heralde..bende alıyorum üstlerini..bişey de olmadı

canım yanlış biliyosun kaşların ortası alınabilir erkege benzememek için kaşların oratasına müsade edilmiştir dini açıdan

cnm ben kaşlarımı üstten alıorum.ama sanırım üstten alınmaz die kaşları yukarı kaldırdıgında minik çukurlar oluo onlar olmasın dıe galıba.alanlar denesın kaşları kaldırın minik çukurlar olşuo buda zamnla kalıcı hale gelıomuş.bknz örnek pınar altug..=)) tabi bu bnm gözlemımkaydirigubbakcemile3

üsttekileri alınca dokulara zarar verdiğini ve tabi bu da kaşta düşmeye vs. neden olduğu için alınmaması gerektiğini okumuştum ben de daha önce bir yerde.ama kuaförler alıyorlar,alınmazsa o kaş almanın da bi anlamı yok gibi sanki :)

ben kaşların üstünün genç yaşta alınmaması gerektiğini duymuştum kaş şeklinin oturması gerekirmiş sanırım dokulara zarar verdiği içindir gerçek kaş şeklini bozabileceğide ihtimaller arasında tabi amaan alın gitsin gari kaydirigubbakcemile

evt benim bildiğim kadarıylada kaslarla alakalı bişey yapısını bozuyo heralde oyzande yarkıyomş gibi olyoo

ya bide kaşı üstten alınca çok çabuk çıkıoo ve kötü görünüyo üsttekiler siyah siyah :KK43: ben aldım pişmanım valla

X