Göz Makyajı Kalarn boyatan var m?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
naz elmasın el gibi dizisinde sacları benim sac rengime benziyor ve o kaslarını boyatmıs. saclarıyla kasları aynı renk görünüyor.

arkadaşlar şu an bu konuyla pek ilgilenen yok ama saçlarım doğal renginde hala kumrala boyatıcam ten rengim beyaz ama kaşlarım kapkara kumralla çok iğrenç durcağından boyatıcam ama kaşlarım dökülürmü bide doğal dururmu onu merak ediyorum yardımcı oulrsanız çok sevinicem

ben rengini açtırmıştım kaşlarımın.değişik oldu ben beğendim ama yaklaşık 2 ay içinde eski rengine döndü.yalnız açtırma işlemi yapacaksanız bayanlar sakın kaşları aldırdıktan sonra yapmayın çünkü alınan kaşların köklerine yakıcı madde giriyor ve kaşınızda bir delik oluşuyor.tecrübe konuşuyor :)

özlemcim ayrıca kaş boyası almana gerek yok kuaförün saçını boyarken onuda yapacak.kuaförde yaptır.arkadaşlar kaş dökülmez merak etmeyin saçları yüz kere boyuyoruz onlar bile bir kerede dökülmüyor.benim dökülme olmadı.ama kirpik boyanmaz göze zararlı maddeler içeriyordur bence kirpikleri sakın boyatmayın.gerekte yok o ne o kadar :) gözünü çıkarmayalım olayın

cnm bende boyatıordum gerci son 3 haftadır boyatmıorm ya aslnda boya denilmior bu isleme renk kırmak denior benim sac rengim sarı old. icin yaptrdm hos duruor aslnda ben kaslarda bi prob. yasamadm sukurler olsn yani bana sorarasan istiorsan yapabilirsin..

selam kızlar.Aramızda boyatanlar varmış ama ben kaşları beyazlatıyor diye biliyorumiHatta annemin saçlarını ben boyuyorum bazen kuaföre gitmeye vakti falan olmadığında ozaman bile kaşına yanlışlıkla değdirince çok kızıyor bana beyazlatırmış çünkü. fisfisfis

bildiğim kadarıyla kaşlarda farklı bir bitkisel boya kullanılıyor ondan beyazlatma diye bir şeyi yokmuş tabi yinede zararlılığı vardır ama o kadar değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…