kaka sorunu

hayaletorka

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
1.236
0
kızlar oğlum günde iki kez kakasını yapıyo ama öle aman aman bezini doldurmuyo anne sütü alıyo sadece bide sulu yapıyo .siznkilerde öle azmı yapıyo acaba benimki yetersizmi besleniyo anlamadım.

Benım kızım da hep kabız haftada 1 kez ya da 8-9 gÜnde bır kez yapıyo. Doktor yeterlı beslenmedıĞı ıÇın dedı

uff benimkide iki gundur hic bisey yapmiyo cisini yapiyo sadece
iki gundur rahatlatana kadar yoruluyoruz cok kotu agliyo gazini bile yapamiyo mafoldumben
basda ishal gibi yapiyodu ama simdi gazi bile yapamaz oldu
sabahdan aksama kadar kucakda sanci geldikce ayaklarini karnina cekiyo cok feci agliyo ne yapicami sasiriyorum 9 gunluk daha icim gidiyo resmen :gitme:

valla bana kaka demeyin..2 aydır ne çektiğimi ben bilirim..2. ayına kadar herşeyi normaldi oğlumun..sonra barsaklar bir sapıttı dengesini...fitilsiz yapamaz oldu çocuğum...şimdi ek gıdlara geçince kayısı ve armut biraz işe yarar oldu..bugün kendiliğinden 1 fındık yaptı..2 gün önce de bayağı büyük insan gibi yapmıştı..ama şu anda belli ki ızdırabı var...banyo filan yaptırdım...kakayı popoda görüyorum ama çıkaramıyor...olmazsa gene fitil vericem...ayrıca duphalac şurupta veriyorum..doktorlar şimdilik yapacak birşey yok diyorlar...bu uzun süren kabızlıklarda tiroid hormonu eksikliğine de bakılıyor kızlar...aklınızda bulunsun..tsh diye bir kan değer ölçtürün..ama tabi uzun ve kronik durumlarda...doğar doğmaz topuktan alınan kan ile ölçülüyor bu ma tekrarında fayda var...gelişim geriliğine de neden olabiliyor eksikliği...ayrıca popodaki çatlak, sizin yedikleriniz veya sadece bünye ile ilgili de olabiliyor...geçecek bugünlerde napalım...

benim oğlumda sadece anne sütü alıyodu hergün bi kaç kere düzenli yapardı sonra sümüksü yapmaya başladı dr a götürdüm tahlil yapıldı ve parazit var dedi ilacı 3 gün kullandım eymen çok zorlanarak içtiği ve prospektüsde 3 aylık kullanabilir şeklinde rahatlatıcı bi yazı olmadığı için sonra dediğin gibi sıvı ama sadece su gibi yapmaya başladı tekrar dr a götürdüm parazit çıkmadı bi şurup ve bi toz verdi şurubu iki gün verdim içim rahat etmedi dr u aradım prospektüsde yazmıyo diye onu kullanmana gerek yok ama toza devam et dedi şimdi çok şükür düzeldi istersen sende bi dr a götür çok uzun yazdım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…