kahverengi vajinal akıntı? 😨

Lady Guinevere

“Size Nasıl Geliyorsa”
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
7.626
6.444
Kızlar iyi aksamlar. Dün gece ve bu sabah iç çamaşırıma açık kahverengi (latte gibi) akıntım oldu. ama böyle sümüksü. yani kıvamı normal vajinal akıntı ama rengi ilk kez böyle oldu ve az miktarda. peçeteye gelmiyordu az önce ilk kez peçeteye de geldi aynı şekilde. normalde sancılarım için 15 gün progestan kullandım. doktorum şikayetin devam etmezse keseriz demişti ve kestik. 3 gün oldu sanırım keseli ve dünden beri bu durumu yaşıyorum. Mesai saati de gectiği için doktorumu arayamıyorum. Sizce acile gitmeme gerek var mı? Sancım vs yok. zaten 4 gündür büyük tuvaletimi yapamadığım için bağırsak ağrım var ama rahmimde ağrı, kasılma vs yok. Sizce acile gitmeme gerek var mı yoksa yarın doktoruma mı sorayım?

Bence normal bende de olmuştu eski kalan kanla alakalı olduğunu söylemişti doktor hiç stres yapma yarın doktoruna sor bence
Genelde akıntı değil de daha yoğun olduğunda ya da taze kan olduğunda sıkıntı oluyor

10+5teyim. o yüzden korkuttu ve progestanı bıraktıktan sonra olunca endişelendim açıkcası. yarın doktoruma sorucam. internette araştırdığımda sancı eşlik etmiyorsa önemli değil deniyor ama bilemiyorum. arkadasimin da lekelenme seklinde başlayıp kanamaya dönmüstü 2-3 gün sonra. o yüzden emin olmak istiyorum

Haklısın ama acile gidip stres olma boşuna Allahın izniyle inşallah sıkıntı olmaz

akıntının rengi koyulaştı. kücük koyu kahverengi bi akıntım oldu simdi. doktorum bence sorun yok diyor ama çok endişeliyim yaa. keske progestanı bırakmasaydım.

Ben olsam çoktan acile gitmiştim Aslı, ayağın mı yorulur ne olur ne olmaz git bence ben giderdim…
ya ne biliyim doktorumu aradım bence bi sorun yok. sancı yoksa hastaneye gitmeye gerek görmüyorum dedi. sadece bir sonraki kontrole kadar progestana devam et dedi. ay ne bilim. çok az miktarda geliyor bu arada. sancım da yok ama korktum he.

Benim doktor da kasık ağırısı kan görmedikçe telaş etme dedi ama ben ne olur ne olmaz her bir şeyde gidiyorum…
Yakınsa gitsene bi, enişte yok mu gidin gelin

Benim doktor da kasık ağırısı kan görmedikçe telaş etme dedi ama ben ne olur ne olmaz her bir şeyde gidiyorum…
Yakınsa gitsene bi, enişte yok mu gidin gelin
esim işte ya. aslında çağırsam gelir ama endişendirmek de istemiyorum o hemen korkuyor. yarın da devam ederse direkt kadın doğuma gideyim burdaki. en azından bebeğe bakarlar. acile gidersem ultrasona bakmıyor vajinadan kanama var mı diye bakıyorlar sadece. öff gece gece korktum simdi he

Sende sakin ol biraz be kızım, kadın doğum acil girişi yok mu ben oradan gidiyorum ultrasonla bakıyorlar…
Takip et sabaha kadar bakalım ne olacak olmadı çıkar gidersin…

Sende sakin ol biraz be kızım, kadın doğum acil girişi yok mu ben oradan gidiyorum ultrasonla bakıyorlar…
Takip et sabaha kadar bakalım ne olacak olmadı çıkar gidersin…
burdaki hastanede kadın doğum acili yok ya. gerekli durumlarda çağırıyorlar bi doktor. ama önceden lekelenme sebebiyle gittiğimde cagirmadılar doktoru. acil doktoru ve ebe muayene etti sorun görmeyip gönderdiler. kontrolüme de daha 12 gün var. sabaha kadar tekrar görürsem gidicem ama.

Evet öyle yap ama kasık ağrısı olursa Allah korusun 5 dk bekleme…
Burayada yaz gelişmeyi merak ederim

yarına randevu buldum burdaki kadın doğumda. gidiyim en azından ultrasonda baksın. sonra zaten kendi doktoruma gidicem 29 temmuzda. simdilik her sey yolunda mı bakayım ama. içim rahat etmicek yoksa
Bencede en iyisi yaparsın için rahatlar, yine kendini de takip et akıntı kanama vs Allah korusun

Bencede en iyisi yaparsın için rahatlar, yine kendini de takip et akıntı kanama vs Allah korusun
ay inşallah bir sorun yoktur. kendi doltorum da sancı. yok diyince önemsemedi hiç. sorun görmedim ben dedi. önemli olsa acile olmasa bile müsait zamanda bana kontrole gel derdi diye düsünüyorum

ay inşallah bir sorun yoktur. kendi doltorum da sancı. yok diyince önemsemedi hiç. sorun görmedim ben dedi. önemli olsa acile olmasa bile müsait zamanda bana kontrole gel derdi diye düsünüyorum

Bende acile gidiyorum kasık sancı kanama var mı diyor yok diyince onlarda gevşiyor…
Önemli olan bu ikisi zaten içini ferah tut…

Bende acile gidiyorum kasık sancı kanama var mı diyor yok diyince onlarda gevşiyor…
Önemli olan bu ikisi zaten içini ferah tut…
ay ne biliyim. kafamda hep arkadasimin cümlesi dönüyor “önce kahverengi lekelenmem oldu 2-3 gün sonra kanamaya döndü” diye. Allahım sen koru yaaa. kudurdum progestanı bırakayım diye bırakır bırakmaz başıma gelene bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…