kahverengi lekelenmem var bu ne demek

xoxzlembay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
493
2
44
Kızlar,
Dün beta hcg baktırdım 39.88 11. günümdü.Daha adetime 3-4 gün var.Biraz önce tuvalete gittim kahverengi lekelenmem var.Bu ne demek şimdi.Çok korkuyorum.

Benimde Adetime 4-5 Gün Varken Kehverengi Lekelenmelerim Olmuştu Adet Olcam Dedim Ama Olmadim şimdi Hamileyim Sende Hamilesindir Bence Canim....

hamilelikde gelen hiçbir leke yada kanama normal olamıyabilir bence doktora danış.. benimde lekelenmem olmuştu ama sonradüşük yaptım pembeydi benden gelen umarım bir sıkıntı yaşamazsın bebişin sağlıkla gelira.s.

Kanamnin Renki Pembe Yada Kirmizi Olmadiği Sürece çok Fazla Tehlike Yaratmayacağini Duymuştum Ayrica özlem Bayin Adetine De Daha Var O Yüzden Tehlikeli Bişiy Olduğuna Sanmiyorum.

Ha Birde Bu Erken Düşme Tehlikesi Varsa Bile Inşallah Olmaz çünkü Daha Hamilemi Hamile Değilmi O Bile Belli Değil Kimyaal Gebelik Olabilir Onun Da Zaten öyle Büyütülecek Bi Yani Yok ÇÜNKÜ BNE KİMYASAL GEBELİK GEÇİRMİŞTİM

inşallah hamilesindir ve dinlenmen gerek bence...rabbim gönlüne göre versin a.s

geçen ay banada aynısı olmuştu 3 gun sonra adet oldum ama ben ağır bir iş yaptığım için oldu
çokta umutluydum ama olmadı

geçen ay banada aynısı olmuştu 3 gun sonra adet oldum ama ben ağır bir iş yaptığım için oldu

Canım,

Sen hiç beta hcg baktırmısmıydın.Birde kahverengi benim leke ve kesildi dun bir kez oldu ve durdu.Dün tekrar beta hcg baktırdım bir gun once 39.88 di dun 63 olmustu dr yukselme olumlu dedi.

hamilelikte bu tarz lekelenmeler oluyor
3 hamileliğimde böyle geçti
rahmi kuvvetlendirici ilaç vericek dr
dupaston yani
bir an önce dr a danış

banada geçen ay aynısı oldu hemde ilk defa böle bişe yaşadımm ilk denenmemizde olduu. 2 gün sonra adet oldum ağır iş yapmıştım ona bağlıyorum ısımdan hamile olduğumu düşünüyodumm bazı belirtilerde vardııa.s

bended ilk önce kahverengi leke oldu hamilesin yerlesme kani dendi sonra tam gunumde gene 4 gun az leke geldi ustuen göründpn dendi kan testleri yukesilyiodu hamileyim diye dolastim 2 ay ama kanamam artti ve kalp atmayinca aldilar bencede hicbi kan normal diil hamilelikte oglumda bi kez bile kan gelmemsiti ever kan gelipte saglikla dogum yapanda var ama benim gibi olanda cok o yuzden kan görünce mutlaka doktora danisin en iyisini o bilir.Insallah hamilesindir ve rahat bi hamilelik gecirirsin

benimde beklediğim adet günümde kahverengi leke gelmişti.bekledim devamı gelmeyince beta hcg baktırmıştım 38 çıkmıştı.doktorum bu değeri çok düşük bulmuştu.büyük bir ihtimal düşük yapacaksın demişti.4 gün çok hızlı kanamam oldu.düşük yaptığımı düşündüm.tekrar beta hcg baktırdım çok güzel yükselmişti.kanama olunca ve kese görünmeyince doktorum dış gebelikten şüphelendi.bu arada kanama durmuştu ama leke sürekli devam etti.beta hcg binlere yükselince keseyi gördük.ilaç kullandım ama daha sonra gittiğimde gebelik bozulmuştu.iki gün sonra düşük yaptım.inşallah canım senin ki sağlıklı bir şekilde devam eder.allah gönlüne göre versin.rabbim isteyen hekese nasip etsin.

canım bencede sen hamıssın hadı guzel haberlerını beklıyoz sakın dr dısında ılac falan kullanma tamammı tatlımm..

canım benim 6 gün kala çok az lekelenmem olmuştu dr.um yerleşme kanaması dedi yinede progestan verip dinlenmemi söyledi dr una git hiç birşey olmaz allahın izniyle ben şimdi 11 haftalık oldum kanama kahverengiyse ve az geldiyse birşey olmaz

Canım,

İnşallah dediğin gibi olur.Dr umu aradım gebelik oluşup bozulmuş olabilir yada yerleşiyor dedi.Progestan içsem dedim bu kadarken bir faydası olmaz dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…