Kahverengi lekelenmem oldu..Testte çizginin biri silik çıktı..Hamile olabilir miyim?

sedaa232

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2011
7
0
selam arkadaşlarr internette gebelikle ilgili neyi araştırsam kendimi hep bu sayfada buldum gerçekten merak edilen bi çok sorunun cevabı burda yani bence her kadın bu kulüpte kendinden bişiy bulucaktır.. bu yüzden artık bende sizinleyimm. şimdi soruma geliyim ben daha bu ay korunmayı bıraktım ve ayın 20 sinde hastalanmam gerekiyodu hala hastalanmadım geçen hafta çarşamba günüde çamaşırımda koyu kahverengi bi lekelenme olmuştu ama öyle çok deil 2 3 damla falan bugünde gebelik testi yaptım 2. çizgi silik çıktı yani 1. çizgiye göre çok daha açık bi renk sizce hamile olabilirmiyim umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler

ikinci cizginin silik bir şekilde cıkmasıda gebeliğin varlığını gösterir bende hamileliğimi böyle anlamıştım.hayırlı olsun

umarımm öyledirrr... eğer öyleyse bu 2. hamileliğim olcak ilki sağlılkılı bi hamileleik olmadığı için 2.5 aylıkken kürtaj olmuştum üzerinden 5 ay geçti ama ben yine aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorummm :KK43:(

umarımm öyledirrr... eğer öyleyse bu 2. hamileliğim olcak ilki sağlılkılı bi hamileleik olmadığı için 2.5 aylıkken kürtaj olmuştum üzerinden 5 ay geçti ama ben yine aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorummm :KK43:(

ilk bebegin icin cok gecmis olsun...bu sitede bende cok sey ogrendim ve okudugum kadariyla ikinci ciizgi silik olsada gebelik oluyor amam yinede emin olmak istiyorsan yeni bi test yap yada kan testi yaptir o zaman rahatlarsin canim...simdi biz var dioruz seni umitlendirioruz bazen o testlerde yanlis cikabilio umarim hamilesindir sonucu bizede yazarsan cok sevinirim...:emir_bebek:

ilk bebegin icin cok gecmis olsun...bu sitede bende cok sey ogrendim ve okudugum kadariyla ikinci ciizgi silik olsada gebelik oluyor amam yinede emin olmak istiyorsan yeni bi test yap yada kan testi yaptir o zaman rahatlarsin canim...simdi biz var dioruz seni umitlendirioruz bazen o testlerde yanlis cikabilio umarim hamilesindir sonucu bizede yazarsan cok sevinirim...:emir_bebek:

evet yarın hemen bi kan testii yaptırmamm lazımm şüpheli bi durumm sonuçtaa ama umarımm yanılmamm allah kim ne istiyosaa gönlüne göre verir inşallah hepimiz için hayırlısı canım

evet yarın hemen bi kan testii yaptırmamm lazımm şüpheli bi durumm sonuçtaa ama umarımm yanılmamm allah kim ne istiyosaa gönlüne göre verir inşallah hepimiz için hayırlısı canım

ALLAHIM BANADA NASIP EDER INSALLAH ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN(AMIN) bendede bazi belirtiler var kasiklarimda batma belimde agri sik idrar ama hamilelikmi adetmi bilmiorum artik test hemen yapmicam adetim gecsin 5 6 gun snra onceden acele ediordum test yap negatif insan yikilior ALLAH BÜYÜK...insallah bu ay bebis gelir:):emir_bebek:

allahım banada nasıp eder ınsallah ısteyen herkese nasıp etsın(amın) bendede bazi belirtiler var kasiklarimda batma belimde agri sik idrar ama hamilelikmi adetmi bilmiorum artik test hemen yapmicam adetim gecsin 5 6 gun snra onceden acele ediordum test yap negatif insan yikilior allah büyük...insallah bu ay bebis gelir:):emir_bebek:

aaayyyyyyyyyyyyyyy
inş bana da verır bu ay kan görmek istemıyorum:=):KK50::KK50:

ALLAHIM BANADA NASIP EDER INSALLAH ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN(AMIN) bendede bazi belirtiler var kasiklarimda batma belimde agri sik idrar ama hamilelikmi adetmi bilmiorum artik test hemen yapmicam adetim gecsin 5 6 gun snra onceden acele ediordum test yap negatif insan yikilior ALLAH BÜYÜK...insallah bu ay bebis gelir:):emir_bebek:

ennn güzelii hayatımm hayal kırıklığıı yaşamaktansaa beklemek en iysii erken öğrenmeninn tek avantajıı daha dikkatli davranmak sadece ben ilk bebeğimii ağır kaldırdığım için kaybettim ölmüş karnımdaa bilmiyodum çünkü hamile olduğumu korunduğum halde hamile kalmışımm. o yüzden erken öğrenmek bi anlama iii ama sonucunda hüsranda oluyo bazen acele etme o yüzden geç olsun güç olmasın inşallah hamilesindirr en yakın zamanda hayırlı haberini bekliyorummm

ennn güzelii hayatımm hayal kırıklığıı yaşamaktansaa beklemek en iysii erken öğrenmeninn tek avantajıı daha dikkatli davranmak sadece ben ilk bebeğimii ağır kaldırdığım için kaybettim ölmüş karnımdaa bilmiyodum çünkü hamile olduğumu korunduğum halde hamile kalmışımm. o yüzden erken öğrenmek bi anlama iii ama sonucunda hüsranda oluyo bazen acele etme o yüzden geç olsun güç olmasın inşallah hamilesindirr en yakın zamanda hayırlı haberini bekliyorummm

eger hamileysem kesin haber veriirim degilsemde :KK43: HERSEY HAKTAN...

canım benim inşallah hamilesindir bende ilk bebeğimi 2aylıkken kaybettım kürtaj olmuştum ondada silik çıkmıştı şimdi tekrar hamıleyım 2hafta sonra doğumum var inşallah bundada çok silikti çizgi .en kısa zamanda kan tahlili yaptır ama bence hamilesin veeeee sakın ama sakın aklına kötü şeyler getirme inşallah bu bebişin çok sağlıklıdır korkma tamamm...ayrıca bebek isteyen tüm arkadaşlara sabır diliyorum inşallah rabbim ennn kısaa zamanda hayırlısıyla sağlıklı şekilde verir bebek

selam kızlarrr yaptırdım bugün tahlili beta hcg 105 çıktıı ya sizce bu değer biraz düşük değilmi

bugün ne bereketli bir gün herkesin hamilelik haberlerini duydum..kuzum benim senide tebrik ederim:KK49::KK66::KK19:

Rabbim hayırlı bir gebelik geçirmeyi nasip etsin,şnşallah sağ salim kkucağına almayıda nasip etsin...

bizlerede dua et olurmu.7 aydır bende bebişimin yolunu gözlüyorum:KK59:

bugün ne bereketli bir gün herkesin hamilelik haberlerini duydum..kuzum benim senide tebrik ederim:KK49::KK66::KK19:

Rabbim hayırlı bir gebelik geçirmeyi nasip etsin,şnşallah sağ salim kkucağına almayıda nasip etsin...

bizlerede dua et olurmu.7 aydır bende bebişimin yolunu gözlüyorum:KK59:

aminnn canımm benimm alllahıp en yakın zamanda sanada nasip eder inşalllah

X