Kahverengi lekelenme

Kızlar benim de 30 mayıs regl günüm. Dün akıntım içinde ip şeklinde pembelik gördüm. Bugünde hafif ağrım var bacaklarda bel ve kasıklarda. Halsizlik var baya. Regl mi gelecek yerleşme mi bilemedim🥺
İnşallah yerlesmedir.Ben adetten iki gün önce test yaptım çıktı sizde beta baktığın isterseniz kanda içiniz rahat eder

Allah razı olsun Allah sizin bebislerinizide size bağışlasın inşallah.Suan ne kadarliksiniz.Dun lekelenme oldu ama hala kanama başlamadı o kahverengi lekeden sonra bugün Beta yaptircam
Çok normal. Benim de kahverengiydi. Ara ara regl ağrısına benzer batmalar da çok normal. Benim şuan en büyüğü 7+0. Hiç korkmayın. Ben de ilk gördüğümde çok endişelenmiştim ama olacağı varsa oluyor. Olacağı yoksa olmuyor. O kadar çok kanamam oldu ki geçtiğimiz günlerde. Kırmızı yoğun. Reglimden beter. Bugün kontrolüm vardı. Kesin 2-3 tanesi gitmiştir dedim. Dördü de sağlıklı bir şekilde duruyormuş şükür.

Çok normal. Benim de kahverengiydi. Ara ara regl ağrısına benzer batmalar da çok normal. Benim şuan en büyüğü 7+0. Hiç korkmayın. Ben de ilk gördüğümde çok endişelenmiştim ama olacağı varsa oluyor. Olacağı yoksa olmuyor. O kadar çok kanamam oldu ki geçtiğimiz günlerde. Kırmızı yoğun. Reglimden beter. Bugün kontrolüm vardı. Kesin 2-3 tanesi gitmiştir dedim. Dördü de sağlıklı bir şekilde duruyormuş şükür.
Oyyyy maşallah rabbim sağlıkla kavuştursun lekelenmem durdu ,adet olsaydım olurdum dünden beri şimdi yine kan verdim bakalım rabbim bizlere bağışlasın bebislerimizi

Şuan nasılsınız, bedenen olsun psikolojik olsun? En önemlisi yüreğiniz, nasıl 🤗
Psikolojik çok iyiyim diyemem. 11. haftada baya büyümüş oluyorlarmış. Alınacak olma fikri çok korkunç geliyor. Redüksiyon dedikleri işlemi araştırdım. Keşke hiç bilmeseydim. Onun dışında sürekli yatmalı bir hamilelik oluyor. Çok bir şey anlamadım daha. Bugün ilk defa dördünün de kalp atışını duydum. İnsan bi fena oluyor 🥲

Psikolojik çok iyiyim diyemem. 11. haftada baya büyümüş oluyorlarmış. Alınacak olma fikri çok korkunç geliyor. Redüksiyon dedikleri işlemi araştırdım. Keşke hiç bilmeseydim. Onun dışında sürekli yatmalı bir hamilelik oluyor. Çok bir şey anlamadım daha. Bugün ilk defa dördünün de kalp atışını duydum. İnsan bi fena oluyor 🥲
Peki alınması şart mı yani😔 sizin sağlığınız için mi gerekiyor

Maşallah 🧿😍 Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰
Aslında hem benim sağlığım, daha da önemlisi bebeklerin sağlığı. Alınmazsa 20-21. Haftada doğum kaçınılmazmış :/ doğal yollarla olmadığı için vücudum buna hazır değilmiş. Kaldıramazmış. 😞

X