kahverengi leke :sm_confused

ben yaşadım canım yerleşme kanaması,reglimden bir gün önce kahverengi lekelenme şeklinde idi,reglin 1. günü temizdim,2.gün yine başladı kahve leke bir kaç gün sürdü,doktorum söylemişti onun yerleşme kanaması olduğunu.umarım yardımcı olmuşumdur sana

teşekkür ederim:)

arkadaşlar sorularım bitmiyor bir türlü farkındayım ama aydınlatın beni lütfen.
genel olarak verdiğiniz cevaplardan yumurtlama dönemimin hemen sonrasıne denk geldiği için, pztsi günü gördüğüm kahverengi lkenin yerleşmeden olduğu sonucuna vardım.
ancak bu bendeki kasık ağrısı (hep sağ tarafımda) nedir o zaman. acaba bebek diil ama bir sıkıntının belirtisi olabilir mi? kadın hastalıkları ile ilgili bir durum yani?? son 6 gündür devamlı var. tam bugün geçti derken, öğlen yeniden başladı. ben bu kadar kuruntu yaparken acaba mevzu sadece basit bir üşütmeden mi kaynaklı kafamçokkarıştı

bende senin gibi ay ortasında yani 14.gün sanıyordum ama öyle değilmiş hamiş kaldımda farkına vardım bence olumsuzluğa kapılma bazı kadınların yumurtlama erken bazılarının adete yakın olabiliyo :)

kasık ağrısı üşütme olduğu gibi bzen gebelik belirtiside olabiliyor bence sen çok üstüne düşüp stres yapma :)

kasık ağrısı üşütme olduğu gibi bzen gebelik belirtiside olabiliyor bence sen çok üstüne düşüp stres yapma :)

tam dedim ki kendi kendime, tamam artık düşünme bu konuyu, hewrşey olacağına varır. hatta siteye girmeye bile ara vermiştim ki unutayım diye, bu lekenme ve kasık ağrısı beni heveslendirdi. hayırlısı bakalım. 10 gün daha bekliyeyim de anlarız durum nedir :)

yok olmadı dersin olur olur dersin olmaz hayırlısı olsun inşallah :)

gebelik testi yapıcak mısın bence gebelik testi yap erken yumurtamış olabilirsin

X