Göz Makyajı kahverengi gözler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
saolun kızlar deniycem önerilerinizi gözlerim iri kirpiklerimde uzun ama maskara kullanıyorum genelde!mavi maskara nasıl duruyor peki hiç denedinizmi?

bebek mavileri çok hoş duruyor birkaç makyaj uzmanlarının yazılarında okumuştum.en iyisi siyah maskara sanırım mavi maskarada değişiklik için iyi olur diye düsünüorum!birde gri göz kaleminin kahverengi gözlerde güzel durdugunu duydum ama denemedim siz hangi renkleri kullanmamı önerirsiniz?

kızlar ya kahverengigözler için makyaj önerileri bekliyorum..hangi renkler uygundur nası makyaj hoş durur?:uhm:

bende kahverengi gözlüyüm ama sen sorana kadar düşünmemiştim hiç şimdi biraz araştırdımda bunu buldum

gozhf0el7.jpg

Kahverengi gözlüler Kahverengi gözlerinizin sıradan olduğunu asla düşünmeyin. Yapmanız gereken tek şey, mavi renk kullanarak, onları ön plana çıkarmak. Kahverenginin kontrastı olan mavi, gözlerinizi son derece çekici gösterecek. "Zengin bir kobalt, parlak bir gök mavisi veya uçuk bir bebek mavisi kullanabilirsiniz." diyor Janet Jackson ve Jennifer Anniston'un makyözü BJ Gillian. Işıltılı bir mavi tercih ediyorsanız, daha dramatik bir efekt için, gözünüzün alt tarafını koyu bir mavi kalemle çizerek, kalemin üzerine açık renkteki farı sürün. Ancak daha doğal bir bakış elde etmek istiyorsanız, haki ve kahverengi tonlar da kullanabilirsiniz

kahverengi göz en avantajlı göz renklerinden
hemen hemen her renk makyaja müsait
ama en çok altın tonları yeşil ve mavi hoşuma gidiyor benim

saol tatlım arastırman için.bazen evden cıkarken nası renkler kullanacagıma bir türlü karar veremiyorum kahverengigözlerde sıradan degil gercekten ama önemli olan dogru makyaj tabi ve en dogalını yapabilmek..

benimde gözlerim kahverengi ben genelde yeşil ve yeşilin her tonunu kullanıyorum çokta hoş oluyor tavsiye ederim :)

kızlar benimde gözlerim kahverengi ve iri kirpiklerimde uzun.altına ve üstüne siyah yada kahverengi göz kalemi çok hoş duruo ama tavsiyem hem üst göz kapağınıza hemde alta kalemi yarım çekin yani tüm göz kapanığınza çekmeyin daha hoş duruo.far olarakata mavi ve yeşil tabii ki ve doğal görünümlü olarak ben şeftali tonlarıyla altın sarısını birleştiriorum.ama eğer ii makyaj yapabiliosanız ışıltılı bronz altın sarısı gibi renkleri gölgelnedirme yaparak uygulayın.ben çok renk kullanırım altta farklı olur üstte farklı bazen güsellik uzmanlığı yaparken en çok geliştirdim kendimi sengözlerimebaksanab pek havalı oldu be yerimseniben alta ve üste farklı tonları kombinsayonla deneyin doru kombinasyonla hoş duruo..aman ne çok yazmışım :eek: daha yazardım ya zor durdum yerimseniben

cnm yeşil kullan böle sedefli olan kalemlerden bnmde gözlerm iri ve kahverengi bi çekıorm cok hoş duruo böle buğulu buğulusırnaşık şey:1hug:

ben siyah göz kalemi kullanmam kahve gözü boğuyor bence
onun yerine farımın ana renginden gözlerimin altına çekiyorum hem aydınlatıyor hemde şık duruyor şekerim
far renklerinde de gri,dore ve yeşili tercih ediyorum:icecream:

kahverengi göze en gsl ve daol açık kahve bence.. kalem olarakda kahver rengi kalem kullanıorum ben..

rimelde siyah.. çok hoş duruo bence.. ama yinede kıyafetime uygun yeşil, mavi, pembe,krmısı her

rengi kullanıorum yani :)

bn biraz geç kalmısım bütün msjlarıda okumadım ama öncelikle arkadaısm sunu söyliyim bence mavi maskara cok kötü duruyo yani doğal durmuyo desem daha düzgün olur.bende kahverengi gözlüyüm yeşil acayip güsel gidiyo bidde toz pembe belli belirsiz bişey cok hoş gösteriyo. bunu söyleyebilirim :)

Bende en çok yeşili severim, yeşil kalem ve far süper duruyo.
Yada yeşille böle altın sarı gibi rengi beraber kullanınca da hoş oluyo.
Ayrıca gri ve simli kahveler fln var.

Ama en çok yapmak istediği gözlerin altına koyu ve kalın siyah kalem çekmek...Cesaret edemiyorum çok iddialı ama bence özellikle kahve göze yakışıyor.

X