kahverengi akinti ?

tabi beklemek çok stresli. forumda dertleşmek ii geliyor :) 10 gün beklemek daha zor olsa gerek :KK43:
Benimde tam gununde olurdu ama gecmisti.birde hic suphelenmedigim icin beklemekte zor gelmedi ama sonu husranla bitti gebeligin tabi.allah boyle nasip etmis.umarim saglikli bir gebelik gecirirsin

aaa. çok üzüldüm . hayırlısını dilemek lazım değil mi. rabbim gönlümüze göre versin

öncesin dedoğum kontrol hapı kullanmışmıydın . ben bırakalı 7 ay oldu . bir de bu ay reglden sonraki günleri ii değerlendirdiğimi düşünüyorum . o yüzden fazlaca bi beklenti oldu. bir de dediğim gibi hiç olmazdı bu tip şeyler olunca .. çok merak ediyorum . ben de de uyku hali var da. o hep oluyor. :) çalışma hayatı malum.[/QUOTE
ben dogum kontrol hapina karsiyim.o nedenle hic kullanmadim.evliligimin 3.ayinda gebe kalmistim.ama dogum kontrol hapi kullananda gebe kalma suresi biraz uzuyor

kızlar sıze bırsey sormak ıstıyorum benm adetıme daha 5 gun war su sıralar ev ısı yapınca cok zorlanıyorum.daha demın yerlerı sılerken kasıgıma hemen agrı gırıp kahverengı akıntım oldu.tuvalete gıttıgımde akıntı sımsıyah oldu hıc bır zaman akıntım sıyah gelmemıstı bu ay korunmadık esımle hamılelıkle ılgılı bı belırtı olabılr mı suan uzanıyorum karnımın ıcı ve rahmım cok agrıyo cvp verırsenız cok sevınırm

kızlar sıze bırsey sormak ıstıyorum benm adetıme daha 5 gun war su sıralar ev ısı yapınca cok zorlanıyorum.daha demın yerlerı sılerken kasıgıma hemen agrı gırıp kahverengı akıntım oldu.tuvalete gıttıgımde akıntı sımsıyah oldu hıc bır zaman akıntım sıyah gelmemıstı bu ay korunmadık esımle hamılelıkle ılgılı bı belırtı olabılr mı suan uzanıyorum karnımın ıcı ve rahmım cok agrıyo cvp verırsenız cok sevınırm
Hamilelik belirtisi olabilir.en kisa surede doktora gitmeni ve kan testi yaptirmani tavsiye ederim.eger gebelik yok ise de bu akinti ciddi bi problem olabiliyor

smear testim yapıldı gebelikten önce temiz çıktı.ultrason muayenesinide oldu.oda temiz.kan testi yaptırsam gebelik hemen cıkar mı acaba bugun gebelik testi yaptım ama negatıf hayrılısı olsn

teşekkürler bu arada susslich.
Rica ederim.idrarda gebelik hemen cikmaz.idrarda cikmasi icin reglin gecmesini beklemen lazim.ama kan testinde hemen cikar.5in uzerindeyse gebelik var demektir.bi test yaptir derim.bazen gec dollenme olabiliyor o nedenle adet gectikten sonra da idrarda hemen cikmayabiliyor.en net sonucu kan testi soyler.guzel haberlerini bekliyoruz:)

Rica ederim.idrarda gebelik hemen cikmaz.idrarda cikmasi icin reglin gecmesini beklemen lazim.ama kan testinde hemen cikar.5in uzerindeyse gebelik var demektir.bi test yaptir derim.bazen gec dollenme olabiliyor o nedenle adet gectikten sonra da idrarda hemen cikmayabiliyor.en net sonucu kan testi soyler.guzel haberlerini bekliyoruz:)

İNŞ.HAYIRLISI OLSUN SUSSLİCH COK SAGOL:)

X