Gebeliğe Hazırlık Kahverengi adet kanaması neden olur???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

oner65

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
181
30
29
Hanımlar merhaba. Konuda da belirttiğim gibi bu ay ki adetim ilk günden son Güne kadar hep kahverengi geldi ve çok az geldi yani 8 gün boyunca geldi fakat geliş miktarı çok azdı çocuk istiyoruz Ağustos ayında kimyasal bir düşüğüm oldu ama hiç bi zaman adetim böyle olmazdı. Aranızda aynı durumu yaşayan varsa lütfen yardımcı olur musunuz??

Hamile olabilirsin yerleşme kanaması olabilir test yaptır bence 🥰
Bende ilk öyle düşündüm ama 8 gün boyunca kanamam geldi normal adet gibi değildi ama öyle damla Damla da değildi. Çok afedersiniz pedin sadece ortasında dolma oluyordu. O yüzden ümitlenip yapmak istemedim açıkçası🤭

Hanımlar merhaba. Konuda da belirttiğim gibi bu ay ki adetim ilk günden son Güne kadar hep kahverengi geldi ve çok az geldi yani 8 gün boyunca geldi fakat geliş miktarı çok azdı çocuk istiyoruz Ağustos ayında kimyasal bir düşüğüm oldu ama hiç bi zaman adetim böyle olmazdı. Aranızda aynı durumu yaşayan varsa lütfen yardımcı olur musunuz??
Benim başıma geldi daha önce 1 hafta sadece kahverengi akıntı geldi adet döneminde. sonrasında kırmızıya döndü 5 gün falan regl oldum. hamile de olabilirsiniz .farklı ilaç kullandıysanız oda olabilir yada enfwksiyon dur

Benim başıma geldi daha önce 1 hafta sadece kahverengi akıntı geldi adet döneminde. sonrasında kırmızıya döndü 5 gün falan regl oldum. hamile de olabilirsiniz .farklı ilaç kullandıysanız oda olabilir yada enfwksiyon dur
Benim kahverengi başladı kahverengi bitti hiç kırmızı olmadı 3 aydır progestan kullanıyordum ama diğer 2 ay hiç böyle olmamıştı enfeksiyonda yok onun için adetten önce doktora gitmiştim hamilelikte bu kadar uzun olur mu ki kanama

Benim kahverengi başladı kahverengi bitti hiç kırmızı olmadı 3 aydır progestan kullanıyordum ama diğer 2 ay hiç böyle olmamıştı enfeksiyonda yok onun için adetten önce doktora gitmiştim hamilelikte bu kadar uzun olur mu ki kanama
yoğun bir şekilde mi kahverengi kanama yoksa az az mı. yarın test yapın ilk idrarla varsa çıkar zaten

Kistten olur
Bebek varsa olur
Polip oluşursa olur

Olur da olur yani

Kistten olur
Bebek varsa olur
Polip oluşursa olur

Olur da olur yani
Adetimin ikinci gününde doktora gitmiştim alttan muayene yaptığında kist vb bir şey görmedi o zaman normal sandım kahverengi akıntıyı ama devam edince sürekli şüphelendim artık

Sizin adetiniz bitikten sonra kasık ağrınız olmuş muydu benim adetim bittiğinden beri kasık ağrım var

Bende de alnı sorun var sorunu öğrenebildiniz mi?

X