kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

canım hiç sana falına bakacağım deyipte bakmadığım oldu mu ? olmadı sen takip edemiyorsun falına bakmadığımı düşünüyorsun sana linkini atıyorum baktığım falın sonra sende benimkine bakıyorsun sürekli sormana yada kartları açıp benim bakmamı beklemene gerek yok verdiğim sözleri tutmaya özen gösteririm

bakıyormuyuz cnm fallarımıza ben açtım kartları

canım sıkıntılı bir zaman atlatmışsın ama çekiliyor başından bu sıkıntı.
sevgilinle tekrar görüşüyorsunuz, zaten ayrılmamış sadece küsmüşsünüz :)
ayrılık görmedim size, sadece birbirinizi bazen anlamıyorsunuz.
temiz bir gözyaşı yapacaksın, için rahatlatacak, sana bir telefon gelecek aniden bir yola gideceksin.
bu aralar biraz sinirlerin yıpranmış, tartışmalardan uzak dur.

erkek arkadaşınla ilgili şüphelere düşmüşsün sanırım ama gerek yok aklı ve kalbi sende.
kendinde bazı yenilikler yapacaksın, hayatınla ilgili kararlar alacaksın.
maddi anlamda bir güçlenme gördüm.
beklediğin bir haber tez alacaksın. bir arkadaşının sıkıntısına ortak olacaksın.

kafandaki engelleri aş, çoğu zaman kendine hayatı sen dar ediyorsun.

sevgilini çok merak ediyorsan, kalbi sıkılmış seni çok düşünüyor, siz yüz yüze görüşüp herşeyi gözden geçirecek yeni kararlar alacaksınız.

aileden birinin bir derdi var yada olabilir ama hemen sonuca ulaşacak.

canım eşin çokmu çalışıyor işiyle ilgili yeni olanaklar mı karşısına çıktı.eşinin çok çalışmasından dolayı rahatsız olsanda mutlu bir yuvanız var Allah bozmasın.bu karşısına çıkan bir fırsatmış heralde olmamış.eşin hayır demeyi bilmeyen biri mi sanırım birazda bu yüzden çok çalışıyor belkide insanlar ondan çok şey istiyorlar o da üstüne vazife olmayan işleri yapıyor.bu fırsat kaçırdı dediğim şey bugünlerde olmuş.yakın zamanda bir karar verilecek bence eşin terfi edecek.eşin biraz saf biri mi canım?sanki hep onu düşünüyorsun nede olsa eşin normal tabi düşünmen ben olsam bende düşünürdüm neyse çevrende kocanın sana çok aşık olduğu sana çok bağlı olduğu düşünülüyor.işle ilgili yanlış bir karar verebilirsiniz sen çalışıyormusun canım bu sende olabilirsin eşinde olabilir.fakat sen iyi niyetli güçlü hisleri olan ayakları yere basan birisin.bu sayede güzel bir geleceğiniz olacak.

teş.ederim canım çok güzel yorumlamışsın

sağol ama pek uymadı sanki. neyse ağzına sağlık

bir ara sana kendim sen istemeden bakayım mı?:44:

canım bana özel msj göndermişsin ama ben son günlerde özel msjlarımı açamıyorum msjın üstüne tıkladığımda senin profil sayfan geliyor ekrana. yanlış mı açıyorum. ayarlarımda mı yanlışlık var bilemedim. msj kutumda boş.

tamam şimdi açtım ya unutmuşum neredenaçıldığını :)

Son düzenleyen: Moderatör:
canım Sen kart çek. Yolla bana Ben yorumlarım. Benim içinde kart çeker misin.

bir birine küsmüş kişi var birbirlerine arkalarını dönmüş. Bununbiri sensin sanırım biride sevdiğin. Bu kişisende uzun biri atletik yapılı. İsminin içinde s ve Aharfi var. Birbirinizi düşünüyorsunuz. Senin önündekısmetlerin var üç tane ufak ufak kısmet çıkmış. Siz birbirinizi gerçektenseviyorsunuz kalp çıkmış aranızda. Sen biraz içini karatmışsın o da ama ferahaçıkacaksınız. O senden daha önce topluyacak kafasını. Bu sırada sana başkabirinden bir haber gelecek. 2 yada 3 vakte kadar. Bu kişide seni seven birisanırım onun yanında da kalp var. Bu kişide uzakdan senin ve sevdiğin kişinindurumunu gözlüyor. Aslında sana açılmış sanki önüne çıkmış haberi. Ya daaçılacak az bir zaman kalmış.
Hane içinde düşüncelibiri var sanki hasta gibi boynunu bükmüş bir şeyler düşünüyor. Bir de düşman çıkmış sana ama uzaklaşıyorsenden korkma sana zarar veremez. Bu kişi senin bir kısmetine mani olmayaçalışmış ama başaramamış alacaksın kısmetini.
Genel itibariyle canın gerçekten çok sıkkın senin çokdüşünüyosun. Her yer düşünce. Yine tabağında söylediğim şeyler fincanında davar bu küs olan kişiler kızın önünde kısmetler çıkmış. Merak etme ama burada osenin arkandan geliyor. Ama sen kırgınsın kırgınlığın geçmiyor ona karşı. Ya hepgöz önündesin millet hep seni izliyor. Çekemeyenin çok anladığım kadarıyla. Aslındasenin bu ilişkin kıskanılıyor herhalde. Bu düşüncelerden kurtulabilirsen. Şu ansıkıntıdasın bunları atlatırsan feraha çıkcaksın. Bundan sonrası aydınlık.

fal dışında her neyse çok kafana takma derim. üzme kendini. ben fazla bilmiyorum içimden geçenleri söyledim. bu arada sen kahve falı bakıyormuydun bakıyorsan istediğin zaman benimkini yorumlayabilirsin. bilmiyorsan önemli değil. umarım çabuk atlatırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım çok sağol çok güzel yorumlamışsın sence pişman mı küs olduğum kişi canım canım zaten bu yüzden sıkkın çok doğru yorumun canım ben tarot ve katina falı bakıyorum ama şimdi bakabilirmiyim bilmiyorum kafam pek yerinde değil.ama söz sonra bakarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…