kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

sağol canım yorumuna sağlık :KK16: çok güzel yorumlamışsın neredeyse hepsi doğru. canım falına yarın baksam olur mu çok uykum geldi .bu arada saç tn göz rengini burcunu merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin yazarsan sevinirim

Rapisa canım posta girişin dolu mesa atamadım sana boşalttığında ben sana cevabımı yazarım :KK34:

Arkadaşlar fal bakmayı fazla bilmiyorum 2 aydır tarot falı bakıyorum bazen çıkıyor bazen çıkmıyor, burada bakarak öğrendim.katina aşk falı destesini aldım buna da birkaç kez baktım sadece.fal bakmayı bilen arkadaşlar falıma bakanlara bende bakmaya çalışıcam.
tarot için burcunuzu ve merak ettiğiniz şeyi fazla bahsetmeden sorabilirsiniz.
katina falı içinde sizin ve sevgilinizin yaşını ten saç göz renginizi yazmanız gerek

sevgiyle kalın:KK16::KK54::KK15:

Rica etsem banada bakarmisin canim?

Benim burcum; Balık
Eşimin burcu; Kova
Ben 23 yaşindayim
Eşim 26
Ikimizde beyaz tenliyiz
Benim sacim siyah (boya)
Eşim koyu sari-acik kahverengi
Benim gözrengim mavi-yeşil
Eşimin gözleri; ela

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar kahve falima bakabilecek biri var mi aranizda??

Eklentiler

• $1400796173234.jpg
    $1400796173234.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 42
  • $1400796183651.jpg
    $1400796183651.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 51
  • $1400796194244.jpg
    $1400796194244.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 42
  • $1400796202994.jpg
    $1400796202994.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 40
  • $1400796210844.jpg
    $1400796210844.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 47
Canimtarotu benim icinmi actin acaba anlamadim kafam karisti?

canım sana tarot açtım.
canım bir erkek yüzünden muhtemelen bu toprak grubu biri üzüntü yaşıyorsun hem boş yere üzüldüğünü düşünüyorsun hemde elinde olmadan üzülmeye devam ediyorsun ama eskisi kadar seni etkilemiyor bu durum artık alışmışsın.kaderinle ilgili umutsuzluğa kapılmaya başlamışsın gelecek kaygısı oluşmuş sende.bugünlerde parasal konularla ilgili bazı etik olmayan düşünceler olabilir bu nedir bilemiyorum ama yanlış düşünceler. fakat maddi anlamda iş bulma konusunda kaygılanmana boş yere kafana takmana gereken bir durum yok ilerde bence istediğin gibi bir işte severek çalışacaksın.fakat önce olmayıp sonradan olabilir nasıl desem belki ilk aşamada işle ilgili istediğin gibi olmayabilir ama sonradan olacak.canım çok uykum geldi. önümüzdeki birkaç gün içinde kendini güçlü hissedeceksin . bu okul yada işle ilgili bir konu olabilir fakat bunun hemen sonrasında bir üzüntü yaşayabilirsin. yani biraz karışık oldu ama senin çok istediğin birşey önce oluyormuş gibi olup sonrasında bozulup bir zaman geçtikten sonra olacak.bu belki o ilk istediğin iş olmayabilir bilmiyorum ama sonradan sen istediğin gibi bir işte çalışacaksın kanımca.canım falına bakarken yeni bir ilişkiye başlayacağını görmedim fakat sorun üzerine tarih olarak sorduğumda haziran ayı çıktı ama bu tarihler pek tutmuyor galiba bilmiyorum.çok uykum geldi canım sen ne zaman bakabilirsin o zaman girip bakayım siteye beklemiyim bende

canım kusura bakma dün falına bakamadım ancak şimdi girebildim.

canım iş yada eğitimle ilgili çabalıyorsun uğraşıyorsun ama diğer taraftanda diyorsunki kendi kendine acaba boşuna mı uğraşıyorum bu kadar emek boşa gitmese bari diyorsun.diğer taraftan bilinçaltında bir evlenme isteği yada su grubu bir erkek var düşündüğün fakat sanırım bununla aranızda birşey olmamış yada bu senin işle ilgili uğraşırken diğer yandan evlenme olayını uzattığını düşünüp birşeyleri zamanında yaşayamadığın düşüncen de olabilir .canım sende bir bezginlik mi var çok mu uğraşıyorsun bişeyler olsun diye nedense hep böyle hissettim.geleceğinle ilgili hayal kırıklığı vyaşamaktan korkuyorsun.düşüncende hep iş var. hani demin dedim ya evlilik için onu da bu yüzden düşünüyorsun yoksa gerçekten evlenmeyi düşündüğünden değil yani mantığınla hareket ediyorsun sanırım.hmm canım senin bir sıkıntın var bu sanırım genel olarak hayatında bir yandan başarılı olsanda öbür taraftan mutlu olamamandan kaynaklanıyor olabilir sanki duygusal bir boşluktasın.sevmeyi becerememe gibi bir durumun varmı?offf ne yazdım bunlar doğru mu merak ettim :KK1: neyse yakın zamanda yakın zamanda işle ilgili bir konuda olgun bir erkek sana kendi çıkarları için haksızlık yapabilir ve bu konuda yine olgun başka bir erkek sana yanlış tavsiyelerde bulunabilir.canım aşkla ilgili hayatında biri varmı yok gibi hissettim ben ama eğer varsa bu ilişkin olumsuz sonuçlanabilir ve yoksa hava grubu bir erkekle başlayıp bitebilir.bu belki senin psikolojik sorunların yüzünden kaynaklanabilir.
doğru mu canım tutan bir iki bişey varmı merak ettim

Bazen kendini iyi ifade edemediğini düşünüyorsun ve bu konuda kendine kızıyorsun. Sanki biriyle ilgili geçmişten gelen bir pişmanlığın var gibi "keşke şöyle demeseydim de böyle deseydim" tarzı bir pişmanlık
Genel olarak pozitif bir insansın ama arada karamsarlığa düşüyorsun.
Aklında bir erkekle ilgili düşünce var ve aklını baya kurcalıyor gibi.
Sıkıntılarını yansıtmayı çok sevmeyen birisin sanırım hep içine atıyorsun ve bi yerde birikiyor.
Ufak bir seyahat çıkmış. Sanki arkadaşlarınla gideceğin günü birlik gezinti gibi ve inanılmaz rahatlayacaksın o geziden sonra çok mutlu dönüyorsun :)
Hayatında yeni bir dönem başlayacak şu an bunun zemini hazırlanmaya başlamış. Bu yeni sayfayı açacak olan şey aşk,iş,okul gibi hayatında değişim yaratacak bir şey
Çevrende sana karşı pek samimi hissetmeyen bir kadın var minyon tipli hep açığını kolluyor ve seni gözetliyor, şu an farkında değilsen bile farkına varacaksın bu kişinin.
2 vakte kadar eline güzel bir para geçecek. Hatta bir süre sonra bir miktar daha geçecek ve maddi açıdan rahatlayacaksın

:KK1: tamam canım hadi bakalım tutturabilecekmiyim :KK1:

canım bugünlerde bir şaşkınlık yaşıyorsun çünkü olgun bir erkek var bu belki baban yada öyle bir büyüğünde olabilir sanki yapmak istemediğin bişey için sana baskı yapıyor.gelecekle ilgili kafanda daha çok işle ilgili kaygıların var hırslı ve cimri birimisindir.bugünlerde mutsuz olsanda etrafına mutluymuş gibi yapmaya çalışıyorsun sanırım mecburiyetten.yakın zamanda ailenle ilgili özellikle maddi anlamda kendini şanssız hissedebilirsin.ailende sana yük olan yada seni sıkan biri var galiba.fakat sen tüm bunlara rağmen yere sağlam basabilen birisin.kendinle gurur duyuyorsun.etrafında işle ilgili yanlış bir başlangıç yaptığın yada çalışmak için yeteri kadar gayret göstermediğin düşünülüyor sanırım.ilerde bir haksızlığa uğrayıp üzülebilirsin canım buna sebepte yine olgun bir erkek belki başta söylediğim kişiyle aynı kişidir bilmiyorum.

Olur canim sevinirim :)
Ben de ustume alinmistim :))

canım öyle bir uykum geldi ki sana söz verdiğim için bakıyorum...

canım bu çocuk pek hayırlı biri değil bence.sizin aranızda bir tartışma geçmiş galiba kırıcı sözler söylemişsiniz birbirinize yada o sana söylemiş.bu çocuk bir girişimde bulunmuş sanırım seninle ilgili ama olmamış.seninle ilgili güçlü duygular besliyor seviyor galiba seni.aynı zamanda sana zarar vermekte istiyor ama sevdiği için yapamıyor galiba.seninde etrafında esmer bir kadın var bu kadın uyanık biri.sende bu çocuğa karşı güçlü duygular besliyorsun onunlayken mutlusun.fakat sizin aranız bozuk mu değilse bence bozulabilir kıskançlık yüzünden sorun yaşayabilirsiniz.bilmiyorum bir ilişki içindemisiniz ama öyle çıktı falda

benim kartlarım.
1 kılıç 7lisi ters
2 8lisi düz
3 değnek ası ters
4 kılıç 9lusu ters
5 imparator ters
6 dünya ters
7 byücü düz
8 kupa prensi düz
9 değnek6lısı ters
10 tılsım 10lusu ters

Canım şuanda herseyden bunalmışsın. Çekip gitme isteğin var. Fakat nereye gidecegini ne yapmak gerektigini bilemiyorsun. Önünde belirsizlikler var. Geçmişte yeni gelişmeler olmuş hayatında. Fakat yolunda gitmemiş. Sanırım koç burcu biriyle anlaşmazlık olmuş. İlişki ters gitmiş. Kendini bunalıma sokmuş bu durum. Simdilerde daha cesaretli adimlar atmaya baslayacaksin. Daha cok kendine güveneceksin. Önüne çok güzel firsatlar çıkacak. Fırsatları kacirmamalisin. Uzun vadede mutlukluk icin biraz daha çaba harcayacaksin. Sonra güzel şeyler seni bekliyor.

Canim simdi soyle diyim sana %50 tuttu diyelim henuz olgun erkekle ilgili sasknlik yadasmnasdim haksizlik yapacak kiside henuz yapmadi umarim yapmaz :-) gerisi dfogru

:KK1: tamam canım hadi bakalım tutturabilecekmiyim :KK1:

canım bugünlerde bir şaşkınlık yaşıyorsun çünkü olgun bir erkek var bu belki baban yada öyle bir büyüğünde olabilir sanki yapmak istemediğin bişey için sana baskı yapıyor.gelecekle ilgili kafanda daha çok işle ilgili kaygıların var hırslı ve cimri birimisindir.bugünlerde mutsuz olsanda etrafına mutluymuş gibi yapmaya çalışıyorsun sanırım mecburiyetten.yakın zamanda ailenle ilgili özellikle maddi anlamda kendini şanssız hissedebilirsin.ailende sana yük olan yada seni sıkan biri var galiba.fakat sen tüm bunlara rağmen yere sağlam basabilen birisin.kendinle gurur duyuyorsun.etrafında işle ilgili yanlış bir başlangıç yaptığın yada çalışmak için yeteri kadar gayret göstermediğin düşünülüyor sanırım.ilerde bir haksızlığa uğrayıp üzülebilirsin canım buna sebepte yine olgun bir erkek belki başta söylediğim kişiyle aynı kişidir bilmiyorum.

Arkadaşlar banada tarot yada katina falima bakarmisiniz rica etsem lùtfeennn....???

canım kusura bakma dün falına bakamadım ancak şimdi girebildim.

canım iş yada eğitimle ilgili çabalıyorsun uğraşıyorsun ama diğer taraftanda diyorsunki kendi kendine acaba boşuna mı uğraşıyorum bu kadar emek boşa gitmese bari diyorsun.diğer taraftan bilinçaltında bir evlenme isteği yada su grubu bir erkek var düşündüğün fakat sanırım bununla aranızda birşey olmamış yada bu senin işle ilgili uğraşırken diğer yandan evlenme olayını uzattığını düşünüp birşeyleri zamanında yaşayamadığın düşüncen de olabilir .canım sende bir bezginlik mi var çok mu uğraşıyorsun bişeyler olsun diye nedense hep böyle hissettim.geleceğinle ilgili hayal kırıklığı vyaşamaktan korkuyorsun.düşüncende hep iş var. hani demin dedim ya evlilik için onu da bu yüzden düşünüyorsun yoksa gerçekten evlenmeyi düşündüğünden değil yani mantığınla hareket ediyorsun sanırım.hmm canım senin bir sıkıntın var bu sanırım genel olarak hayatında bir yandan başarılı olsanda öbür taraftan mutlu olamamandan kaynaklanıyor olabilir sanki duygusal bir boşluktasın.sevmeyi becerememe gibi bir durumun varmı?offf ne yazdım bunlar doğru mu merak ettim :KK1: neyse yakın zamanda yakın zamanda işle ilgili bir konuda olgun bir erkek sana kendi çıkarları için haksızlık yapabilir ve bu konuda yine olgun başka bir erkek sana yanlış tavsiyelerde bulunabilir.canım aşkla ilgili hayatında biri varmı yok gibi hissettim ben ama eğer varsa bu ilişkin olumsuz sonuçlanabilir ve yoksa hava grubu bir erkekle başlayıp bitebilir.bu belki senin psikolojik sorunların yüzünden kaynaklanabilir.
doğru mu canım tutan bir iki bişey varmı merak ettim

öncelikle teşekkürler:) bilinçaltımda kesinlikle bir evlenme isteği yok:KK70: hayatımda biri var gibi ama ne su ne hava grubundan. koç burcu:)
psikolojik tahliller çoğunlukla doğru ama

canım sana tarot açtım.
canım bir erkek yüzünden muhtemelen bu toprak grubu biri üzüntü yaşıyorsun hem boş yere üzüldüğünü düşünüyorsun hemde elinde olmadan üzülmeye devam ediyorsun ama eskisi kadar seni etkilemiyor bu durum artık alışmışsın.kaderinle ilgili umutsuzluğa kapılmaya başlamışsın gelecek kaygısı oluşmuş sende.bugünlerde parasal konularla ilgili bazı etik olmayan düşünceler olabilir bu nedir bilemiyorum ama yanlış düşünceler. fakat maddi anlamda iş bulma konusunda kaygılanmana boş yere kafana takmana gereken bir durum yok ilerde bence istediğin gibi bir işte severek çalışacaksın.fakat önce olmayıp sonradan olabilir nasıl desem belki ilk aşamada işle ilgili istediğin gibi olmayabilir ama sonradan olacak.canım çok uykum geldi. önümüzdeki birkaç gün içinde kendini güçlü hissedeceksin . bu okul yada işle ilgili bir konu olabilir fakat bunun hemen sonrasında bir üzüntü yaşayabilirsin. yani biraz karışık oldu ama senin çok istediğin birşey önce oluyormuş gibi olup sonrasında bozulup bir zaman geçtikten sonra olacak.bu belki o ilk istediğin iş olmayabilir bilmiyorum ama sonradan sen istediğin gibi bir işte çalışacaksın kanımca.canım falına bakarken yeni bir ilişkiye başlayacağını görmedim fakat sorun üzerine tarih olarak sorduğumda haziran ayı çıktı ama bu tarihler pek tutmuyor galiba bilmiyorum.çok uykum geldi canım sen ne zaman bakabilirsin o zaman girip bakayım siteye beklemiyim bende
canım kusura bakma, biraz geç oldu ama müsait olamadm bi türlü rapor yazıyodumcuma da çok yoğundum anca bakabildim biraz karışık olmuş aslında yorumun pek anlıyamadım,
senin sorularına gelirsek, canım eski sevgilin yeni bişeylere başlamaış hayatında siz bi yıkım yaşamışssınız, ama sanki tekrar bi birliktelik pek olmuycakmış gibi görünüyor ama konuşmanız olabilir tekrardan, sen adımatablirisn hatta konuşmak için, sen yeni bi ilşkiye başlıycaksın canım, arkadaş ortamında olgun koyu kumral bi bey olucak ateş grubundan olabilir, bnce ağustosa kadar tanışman var bu beyle haziran -ağustos başı gibi bu arada bi süreç olucak

Kizlar rica etsem banada tarot fali bakarmisiniz :)

X