kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

olgun bir erkek var . yakın zamanda bir ayrılık yaşadın mı.bunun olacağını hissetmişsin ve burada sizin ayrılmanıza sebep olgun bir erkek olmuş.yakın zamanda sana yapılan haksızlık ortaya çıkacak hakkını alacaksın fakat sen yinede umduğunu bulamayacaksın.yani istediğin şey bu olmayacak.etrafında önünü göremediğin kendini kısıtladığın düşünülüyor.biraz kafan karışık galiba.bunun sebebi de senin duygusal karmaşan . ilerde aldatılma korkusu yaşayabilirsin burada sana yol gösteren koç burcu olgun bir erkek olabilir.

basak burcuym cnm 11 eylul 1996 da dogdum

olgun bir erkek var . yakın zamanda bir ayrılık yaşadın mı.bunun olacağını hissetmişsin ve burada sizin ayrılmanıza sebep olgun bir erkek olmuş.yakın zamanda sana yapılan haksızlık ortaya çıkacak hakkını alacaksın fakat sen yinede umduğunu bulamayacaksın.yani istediğin şey bu olmayacak.etrafında önünü göremediğin kendini kısıtladığın düşünülüyor.biraz kafan karışık galiba.bunun sebebi de senin duygusal karmaşan . ilerde aldatılma korkusu yaşayabilirsin burada sana yol gösteren koç burcu olgun bir erkek olabilir.

Selam canım bana da katina bakar mısın

bende diyorum nereelerde bu kız :KK1: bakarım canım sende kahve falıma bakarmısın

Bilseydim daha önce gelirdim :KK1: arada bakip cikiyorum. Falını yorumlarim cnm. Ben boga burcuyum. Kumralım,saclarim koyu kestane ela gözlüyum. O ise beyaz tenli ,koyukahve saçlı,kahverwngi gözlü

ayrılık yok daha dun ılıskm basladı :) evet karmasık bıraz koc burcu onun arkadası enes galıbaa

Canım sen yine içini karartmissin. Birseyleri kendine dert ediyorsun. Yakın zamanda aglamissin ya da ağlayacaksın.için dolmuş taşıyor. Karşılıklı biri ile görüşmen var. İsminde z ya da s olan biri ile görüşmen olacak. Başka birininde gözü çıkmış. Bakışları hoşuma gitmedi. Dikkatli ol derim. Uzaklara doğru giden bir yolcu var. Sıkıntılı bir yolcu sanırım. Bu kişinin başı dumanlı çıkmış. Sanki başka birisinin pesinden koşuyor gibi.

Canım sen yine içini karartmissin. Birseyleri kendine dert ediyorsun. Yakın zamanda aglamissin ya da ağlayacaksın.için dolmuş taşıyor. Karşılıklı biri ile görüşmen var. İsminde z ya da s olan biri ile görüşmen olacak. Başka birininde gözü çıkmış. Bakışları hoşuma gitmedi. Dikkatli ol derim. Uzaklara doğru giden bir yolcu var. Sıkıntılı bir yolcu sanırım. Bu kişinin başı dumanlı çıkmış. Sanki başka birisinin pesinden koşuyor gibi.

Eki Görüntüle 1089318 Eki Görüntüle 1089319

Eki Görüntüle 1089322 Eki Görüntüle 1089328

canım sizin aranızda bir sorun mu var aranız kötü galiba.esmer bir bayan sebep olmuş olabilir bunu tam anlayamadım.senin sevdiğin sarışın biri mi var yada bu çocuk öyle düşünüyor olabilir.bu çocuğun sana gelmesine engel esmer bir bayan olabilir.bak bence sana söylemediği birşey var.siz konuşuyormusunuz bilmiyorum ama senden sakladığı yada aranızda birşey yoksa bu yüzden söyleme gereği duymadığı bişeyler olabilir.hayatında biri mi var anlayamadım .bu esmer kadınla ilgili bişey var neyse.sense bu çocuktan umutluymuşsun ama ciddi olmadığını düşünmüşsün.yakında sorunların çözülecek.hayatında seni mutlu edecek olumlu gelişmeler olacak. fakat bu çocuğa güvenin sarsılabilir. sanırımyalanlar var .bilmiyorum biraz karışık çıktı canım

Bilseydim daha önce gelirdim :KK1: arada bakip cikiyorum. Falını yorumlarim cnm. Ben boga burcuyum. Kumralım,saclarim koyu kestane ela gözlüyum. O ise beyaz tenli ,koyukahve saçlı,kahverwngi gözlü

sağol canım yorumuna sağlık:KK16: bana tarotta bakarmısın

kızlarrrr yeni falım fallaşalım mı :26::KK6:

$DSC05245.jpg $DSC05246.jpg $DSC05247.jpg $DSC05248.jpg $DSC05249.jpg $DSC05250.jpg $DSC05251.jpg $DSC05252.jpg $DSC05253.jpg $DSC05254.jpg $DSC05255.jpg

İçine oturmuş, uzun zamandır geçmeyen bir sıkıntı var... Yavaş yavaş aydınlanmaya başlamış etrafın.. Geçecek..
Yumurtalıklarınla ilgili bir sıkıntı görünüyor. Belki sancılı bir mens dönemi geçirebilirsin...
Çok büyük bir kısmetin var... Tertemiz.. Ama sen görmüyorsun.. Belki yanı başında biryerlerde... Etrafına dikkatli bakmalısın...
Birisine sırtını dönmüşsün. Aslında söylemek istediklerin var ama söylemenin çok da birşey değiştirmeyeceğini düşünüyorsun.. Umursamaz tavırlarınla gıcık etmeye çalışıyorsun... Başarıyorsun da...
Kılıçlarını kuşanıyorsun.. Çok güçleneceksin.
Bu arada falın çok güzel.. Kısmetlerin bol....
Uzaklarda bir adam var. Orta boylu.. üst bedeni biraz daha geniş ve temiz düşünceli biri.. İsminin içinde -İ- harfi var... Sana yaklaşmak istiyor ama bir türlü cesaret edemiyor.
Ooo bilmiyorum aşık mısın, hayatında biri var mı yok mu... Amaa yoksa da MUHTEŞEM BİR AŞK VAR... TERTEMİZ BİR KALP... MUTLULUK KAPIDA.. :) İsminin içinde - T - harfi olan biri olabilir bu...
Ayy bu fal çok güzel ya...
Birisi seni hayatının merkezine oturtacak. Başında bir hale var... çok çok güzel bişey bu..
Bomba bir haber alacaksın. Bu haberle kendini çok iyi hissedeceksin... Hanen tertemiz. Sıkıntı yok. Sadece aile içinde ya da yakın birinin sana olan küskünlüğü var... Düzelecek..

X