kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

online da ne kadar ödüyorsun .online da tutma olayı daha çok mu oluyor hiç online baktırmadım.bir kere ücretsiz baktırmıştım ama ona da birinin baktığını sanmıyorum.

binnaz abla topiğini oku canım.ben ara ara baktırıyorum.hepsinin fiyatı farklı

$DSC04090.jpg $DSC04091.jpg $DSC04092.jpg $DSC04093.jpg $DSC04094.jpg $DSC04095.jpg $DSC04096.jpg $DSC04097.jpg $DSC04098.jpg $DSC04099.jpg $DSC04100.jpg $DSC04101.jpg $DSC04102.jpg $DSC04103.jpg $DSC04104.jpg $DSC04105.jpg

sorum şu ne zaman yeni bir ilişkiye başlayacağım. bu arada sana bakmamı istermisin katina yada tarot.
kartlarım
1 süpürge ters
2 munzur düz
3 tagral düz
4 aral düz
5 gamhat düz
6 selena düz
7 samyeli ters
8 parsadra ters
9 yatağan ters
10 sunit ters

kahve degılde kendın ıcın sorunu sorup katına acıp kartları yazarsan yorumlayabılırım:)

sorum şu ne zaman yeni bir ilişkiye başlayacağım. bu arada sana bakmamı istermisin katina yada tarot.
kartlarım
1 süpürge ters
2 munzur düz
3 tagral düz
4 aral düz
5 gamhat düz
6 selena düz
7 samyeli ters
8 parsadra ters
9 yatağan ters
10 sunit ters

gecmıstekı ılıskınde yada ılıskılerınde karsılıklı yada tek taraflı kotu sozler hakaretler olmus ve sende bu duruma oldugundan fazla sabırlı davranmışsın ve cok uzuntulu ve sıkıntılı zamanlar gecırmışsın.ancak kartlar bu doktugun gozyaslarının bosa gıtmeyecegını etrafında su anda ya da ılk tanıstıgında fazla onemsemedıgın ya da deger vermedıgının bırının sana karsı hıslerının olacagını ve sende bu kısının hıslerıne karsılık verecegını soyluyo.bu kısıyle aranızda tutku olsada bı sure sonra guvensızlık baslıycak araya gıren başka şahıslardan dolayı da ılıskıde kavgalar ve kotu sozler gecıcek ve malesefkı bu ılıskı ayrılıga gıdıcek:KK43: ıyı haber vermek ısterdım ama bu kısıye dııkat et derım:KK43:

olsun canım teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16:

gecmıstekı ılıskınde yada ılıskılerınde karsılıklı yada tek taraflı kotu sozler hakaretler olmus ve sende bu duruma oldugundan fazla sabırlı davranmışsın ve cok uzuntulu ve sıkıntılı zamanlar gecırmışsın.ancak kartlar bu doktugun gozyaslarının bosa gıtmeyecegını etrafında su anda ya da ılk tanıstıgında fazla onemsemedıgın ya da deger vermedıgının bırının sana karsı hıslerının olacagını ve sende bu kısının hıslerıne karsılık verecegını soyluyo.bu kısıyle aranızda tutku olsada bı sure sonra guvensızlık baslıycak araya gıren başka şahıslardan dolayı da ılıskıde kavgalar ve kotu sozler gecıcek ve malesefkı bu ılıskı ayrılıga gıdıcek:KK43: ıyı haber vermek ısterdım ama bu kısıye dııkat et derım:KK43:

olsun canım teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16:

banada katına acarmısın?kartları ıstersen yorumla ıstemezsende sorun yok ama acıp buraya yazarsan sevınırım:)eskı erkek arkadasımla barısıcakmıyız o beyaz tenlı ela gozlu ben kahverengı gozlu kumralım:)

nbak istersen sana tarot bakayım burçlarınızı yazarmısın. katina da açıp kartları yazarım sen yorumla canım ne dersin:26:

banada katına acarmısın?kartları ıstersen yorumla ıstemezsende sorun yok ama acıp buraya yazarsan sevınırım:)eskı erkek arkadasımla barısıcakmıyız o beyaz tenlı ela gozlu ben kahverengı gozlu kumralım:)

tarot falın
canım senin işle ilgili yada birkaç kişi başarmak için uğraştığınız birşey bunula ilgili sorunların var ve sen sorunlarından kaçmıyorsun.bir kadın var su grubu iyi biri arkadaşındır belki bu da seninle aynı fikirde.gelecekle ilgili ilişki açısından bir kalp kırıklığın var ilerisini göremiyorsun ama artık seni eskisi gibi üzmüyor.biraz umutsuzsun.bugünlerde bir aktiviteye başlamışsın ama burada istediğin gibi verimli olamıyorsun.ya yanlış bir başlangıç yaptığını düşünüyorsun yada enerjini yeterli bulmuyorsun.yakın zamanda hava grubundan genç bir erkek girebilir hayatına.genç ve kıskanç biri.bu kişiyle yeni bir başlangıç yapacaksın.çevrenizde sizin ciddi bir ilişkiniz olduğu evleneceğiniz düşünülecek ama böyle bir şeye karar verirsenizde bu uzun sürebilir.fakat çevrende böyle düşünülecek sen bazı kaygıların yüzünden bu ilişkiyi kısa sürede sonlandıracaksın.

1 süpürge düz
2 çapa düz
3 haç ters
4 ay ters
5 kız çocuğu düz
6 anahtar düz
7 kale ters
8 atart ters
9 çiçekler düz
10 ishafan düz

aaa tamam olur ıkımızın burcuda başak:)

tarot falın
canım senin işle ilgili yada birkaç kişi başarmak için uğraştığınız birşey bunula ilgili sorunların var ve sen sorunlarından kaçmıyorsun.bir kadın var su grubu iyi biri arkadaşındır belki bu da seninle aynı fikirde.gelecekle ilgili ilişki açısından bir kalp kırıklığın var ilerisini göremiyorsun ama artık seni eskisi gibi üzmüyor.biraz umutsuzsun.bugünlerde bir aktiviteye başlamışsın ama burada istediğin gibi verimli olamıyorsun.ya yanlış bir başlangıç yaptığını düşünüyorsun yada enerjini yeterli bulmuyorsun.yakın zamanda hava grubundan genç bir erkek girebilir hayatına.genç ve kıskanç biri.bu kişiyle yeni bir başlangıç yapacaksın.çevrenizde sizin ciddi bir ilişkiniz olduğu evleneceğiniz düşünülecek ama böyle bir şeye karar verirsenizde bu uzun sürebilir.fakat çevrende böyle düşünülecek sen bazı kaygıların yüzünden bu ilişkiyi kısa sürede sonlandıracaksın.

1 süpürge düz
2 çapa düz
3 haç ters
4 ay ters
5 kız çocuğu düz
6 anahtar düz
7 kale ters
8 atart ters
9 çiçekler düz
10 ishafan düz
tesekkurler canım:)

canım yanlış hatırlamıyorsan sen işten çıktm diye üzülüyordun sanırım yakında sana güzel bir iş kapısı var inşallah umduğun gibi olacak.bir yerden güzel bir para kopmuş sana doğru geliyor hayırlı olsun şimdiden baya rahatlayacaksın. yeni gelecek olan iş imkanı ile kısa bir süre sonra maddi isteklerin gerçekleşecek. günlük işlerini düzenli olarak yerine getirmiyorsun bu yüzden bunlar dönüp dolaşıp sana sıkıntı yaratabiliyor. Bu sıkıntıları çözebilmek senin elinde ama son zamanlarda hayaller aleminden çıkıp daha gerçekçi bakmaya başlamışsın ve bu senin şuanki durumun için çok iyi olmuş böyle devam et. fincanında 7 rakamı var beklediğin haber 7 gün içinde geliyor, beklediğin telefonu 7 gün içinde alabilirsin.

X