kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

ilişkide sana daha düşkün olan taraf o çıktı.evlilik kartı var ama uzak zamanı gösteriyor, bu evliliğe onun ailesinden birileride ön ayak olabilir.belki başta ailesinden birileriyle sorunlar yaşamışsın onun kızkardeşi olabilir belki ya da ailesinden başka biri bu ama durumlar ilerleyen zamanlarda değişecek.

o ailenin sana olan saygısı artacak zamanla seni daha çok takdir etmeye başlayacaklar.

2 bayan 1 erkek arkadaşın var, bu kişiler sana ilerleyen zamanlarda bir teklif ya da öneriyle gelecekler, kartlar iyi bir şey olacağını söylüyor.

sevgilin şu an belki biraz rahat davranıyor, yani senin düşüncelerin ciddi ama o daha zamana bırakmak istiyor belkide.bu onun sana karşı ilgisiz olduğunu göstermez yapısı öyle.onun aklında ya da kalbinde başkası yok, hatta sadık biri olduğunu söyleyebilirim.

sevgilin biri yakın biri uzak zamanda olmak üzere parasal anlamda rahatlama yaşayacak.

ladyindream o baktığıniskambil falımı bana da bakar mısın? ben kumral beyaz tenliyim hoşlandığım biri var o da kural beyaz tenli. kafam çok karışık ve moralim çok bozuk bakarsan beni çok sevindirirsin.

Arkadaşlar fal bakmayı fazla bilmiyorum 2 aydır tarot falı bakıyorum bazen çıkıyor bazen çıkmıyor, burada bakarak öğrendim.katina aşk falı destesini aldım buna da birkaç kez baktım sadece.fal bakmayı bilen arkadaşlar falıma bakanlara bende bakmaya çalışıcam.
tarot için burcunuzu ve merak ettiğiniz şeyi fazla bahsetmeden sorabilirsiniz.
katina falı içinde sizin ve sevgilinizin yaşını ten saç göz renginizi yazmanız gerek

sevgiyle kalın:KK16::KK54::KK15:

rapisa canım sana yeni baktırdım biliyorum ama içinden hangisi bakmak geliyorsa bana da bakar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
canım erkek arkadaşının hayatında biri var yada olacak.başına bazı aksilikler gelmiş.kısa süreliğine çiftin arasında tartışma yaşanmış.yakın geçmişte çok üzüldüğü bir olay yaşamış hatta çıkan kartta "cinayet vesuç işleme" yazıyor erkek arkadaşın ne dr u canım bilmiyorum belki bir hastası ölmüştür bilemiycem.ilişkisinde kıskançlık ve güvensizlik yaşıyor.bu yüzden pişman olacak.gelecekte kendini geliştirecek bilgi ve donanım olarak daha iyi anlayışa sahip olacak ve asıl istediğinin ne olduğunu anlayacak.bir yere gitmek için haber almış bu seninle olan görüşmesi olabilir.ailesiyle sorunları var.erkek arkadaşının sanata karşı ilgisi varmı bir sanat dalıyla ilgilenip bu alanda kendini geliştirecek.tanımadığı biri tarafından zarargörecek.bir tehlike atlatacak

kahve içicem cnm birazdan :KK70: ben kumralım saçım sarı boya kısa saçlıyım oda esmer siyah ama çokta esmer değil iş aşk ne vasa bende bak snr onun falına bak snr ikimizinki adına bak :KK70:

kart yok ben de bilmiyorum. kahve bakarıyorum biraz.

bakcak mısın zaten koycaksın kahveni içip yorumlarım elimden geldiğince.
tarot için burcum başak ve hoşlandığım biri var onun hayatında biri var mı benden hoşlanıyor mu
katina falı içinde yaşımız ben 25 yaşındayım o 23 sanırım ten rengi ikimizde beyaz tenliyiz saç ikimizinde kumral göz rengi onunki ela gibi benim siyah bilgilerimiz böyle

tarot için burcum başak ve hoşlandığım biri var onun hayatında biri var mı benden hoşlanıyor mu
katina falı içinde yaşımız ben 25 yaşındayım o 23 sanırım ten rengi ikimizde beyaz tenliyiz saç ikimizinde kumral göz rengi onunki ela gibi benim siyah bilgilerimiz böyle

banada bakarmıısın cnm bende çingene tarotu ve kahve bakayım

internet bağlantım koptu canım birazdan yine kopmazsa yapıcam yorumunu
Eki Görüntüle 822325 Eki Görüntüle 822326 Eki Görüntüle 822327 Eki Görüntüle 822328 Eki Görüntüle 822329 Eki Görüntüle 822331 Eki Görüntüle 822332 Eki Görüntüle 822333 Eki Görüntüle 822334 Eki Görüntüle 822335 Eki Görüntüle 822336 Eki Görüntüle 822348 Eki Görüntüle 822349 Eki Görüntüle 822350

Fal bilmiyorum ama bana da bakarmısınız;kimseden cvp gelmiyor burda.
Tarot için burcum kova..soru :ilişki,evlilik..

katina için ben:beyaz ten,siyah saç,yeşil göz yaş 35;; o:beyaz ten ,kumral saç,yeşil göz. yaşı 28

lütfen..

Son düzenleme:

tatlım iki kişi var. bunlardan biri e harfli. bu kişiler ortalığı karıştırıp kenara çekiliyorlar. senin bir istediğin bir şey var ona engel oluyorlar. gözleri hep üzerinde. fakat zamanla bu kişlerin etkisi azalacak. sana zarar veremeyecek hale gelcekler.
ama yapacaklarını yapmışlar onların etkisiyle mi bilmiyorum ama seni büyük bir kavga tartışma bekliyor. ya da olmuş bilemiyecem. bu tartışmalardan sonra feraha çıkacaksın ve bu ferahlıkda isminin içinde a harfi olam biri seni bekliyor. çok sıkıntı çekmişsin ama herşey düzelecek. ha bir de biri var kötü biri arkandan konuşuyor. dedikodunu yapıyor.
tabağın da büyük bir kısmetin çıkmış bu para olabilir. birede sevineceğin bir olay olacak 2 vakte kadar.
benden bu kadar canım içimden geçenleri söyledim. umarım feraha çıkarsın.

canım sen kendini ispatlaman gereken bir ortama girmişsin bir mücadele veriyorsun fakat işine karışılıyor bu yüzden rahatsız oluyorsun.bunun şaşkınlığını yaşıyorsun acaba yanlış bir seçim mi yaptım diye düşünüyorsun.etrafındaki sana zarar vermek isteyen insanlara karşı duygusal anlamda kendini çaresiz hissediyorsun sanki ne yapacağını bilmez bir haldesin.birşey yapamayınca da beklemeyi yeğlemişsin.bazı kuşkuların var ama kendine zaman vermekle iyi yapmışsın.bugünlerde bir büyüğğünle görüşmen ollmuş belki baban olabilir yada senden yaşçabüyük başka biri bu kişinin akılcı bir dünya görüşü var.canım sen neye başladın bilmiyorum ama işe yada okul artık nedir bilmiyorum ama hep bunun yanlışlığı çıkıyor kartlarda hep yanlış bir başlangıç yaptığını düşünüyorsun.yakın zamanda yine içinde münakaşa yaşayacaksın.maddi anlamda para kaybetme korkun mu var belki ödemekte sıkıntı çektiğin bir miktar borcun vardır.ilerde sorumlulukların altında ezildiğini hissedebilirsin ama sonunda iş hayatında istediğini elde edeceksin.sosyal yönden kendini geliştireceksin.sakin ve huzurlu bir yaşamın olacak.hoşlandığın çocuğun aşkla ilgili bir hayal kırıklığı var bu aralar kendini şanssız hissediyor çıkış yolu bulamıyor.seninle ilgili birşey göremedim canım

Ya ne olur benimkini de arada hallediverin ya..Bir kerecik nasib olmadı ya..lütfen..

canım daha sonra bakmaya çalışırım :KK15:

Fal bilmiyorum ama bana da bakarmısınız;kimseden cvp gelmiyor burda.
Tarot için burcum kova..soru :ilişki,evlilik..

katina için ben:beyaz ten,siyah saç,yeşil göz yaş 35;; o:beyaz ten ,kumral saç,yeşil göz. yaşı 28

lütfen..

tatlım iki kişi var. bunlardan biri e harfli. bu kişiler ortalığı karıştırıp kenara çekiliyorlar. senin bir istediğin bir şey var ona engel oluyorlar. gözleri hep üzerinde. fakat zamanla bu kişlerin etkisi azalacak. sana zarar veremeyecek hale gelcekler.
ama yapacaklarını yapmışlar onların etkisiyle mi bilmiyorum ama seni büyük bir kavga tartışma bekliyor. ya da olmuş bilemiyecem. bu tartışmalardan sonra feraha çıkacaksın ve bu ferahlıkda isminin içinde a harfi olam biri seni bekliyor. çok sıkıntı çekmişsin ama herşey düzelecek. ha bir de biri var kötü biri arkandan konuşuyor. dedikodunu yapıyor.
tabağın da büyük bir kısmetin çıkmış bu para olabilir. birede sevineceğin bir olay olacak 2 vakte kadar.
benden bu kadar canım içimden geçenleri söyledim. umarım feraha çıkarsın.

kimleri goruyorum cnm sen falda mi bakiyordun firsatim oldugu bi gun fallasalim :)))

X