Kahve rengi lekelenme

MeLiSimmm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
1.219
5
39
arkadaşlar merhaba benim sat gecikmeli olarak 29 eylül...bugün 24.günüm karnımda ve bacaklarımda acaip bi ağrı var belim çok ağrıyo ve kasıklarıma özellikle ağırlıklı sağ kasığıma sancı giriyo salı günü çamaşırımda pembe renkli bi leke vardı sonrada kahverengi bikaç damla akınım oldu ve öle kaldı devam etmedi...sizce hamile olabilirmiyim yoksa iltihap falanmı vardır :KK43: bazı belirtilerim var mesela 2 gündür çok uyuyorum göğüslerim çok kaşınıyo :KK43: halsizim keyifsizim ama adet sendromuda olabilir die düşünüyorum :KK43: 8 aydırda korunmuyoruz bana fikir verin çok istiyorum bebişim olsun :2: ayrıca aşırı derecede sık idrara çıkıyorum hai böle ayaklarınızı üşütünce olur ya aynen öle...

Son düzenleme:
Hamile olabilirsin arkadşım
Benim adet günüm iki gün geçti o kahverengi lekelenme şimdi oldu
Dün test yapmıştım çok silik çift çizgi çıktı
Bir de kan testi yaptırmıştım 7,01 çıktı ne gebesin ne değilsin diyemem dediler
Belirtilerin de bana uyuyor
İnşallah hamilesindir canım

Hamile olabilirsin arkadşım
Benim adet günüm iki gün geçti o kahverengi lekelenme şimdi oldu
Dün test yapmıştım çok silik çift çizgi çıktı
Bir de kan testi yaptırmıştım 7,01 çıktı ne gebesin ne değilsin diyemem dediler
Belirtilerin de bana uyuyor
İnşallah hamilesindir canım

inşallah canım ya...merak etme 7.01 çıktıysa yükselir allahın izniyle...belirtilerin nelerdi peki..ben ne zaman test yapsamki :KK43:

inşallah canım ya...merak etme 7.01 çıktıysa yükselir allahın izniyle...belirtilerin nelerdi peki..ben ne zaman test yapsamki :KK43:

İlk başta yorgunluk bulanık görme aşırı acıkmaydı
Uyanamıyordum resmen aşırı acıkmayı adet dönemlerinde yaşıyordum ama yorgunluk yoktu
Gögüslerim çok ağrıyordu ve çok kaşınıyordu
Bir de kasık ağrılarım bel ağrılarım vardı
Adet günün geçtiyse yaptır bence sonra insanın psikolojisi bozuluyo

İlk başta yorgunluk bulanık görme aşırı acıkmaydı
Uyanamıyordum resmen aşırı acıkmayı adet dönemlerinde yaşıyordum ama yorgunluk yoktu
Gögüslerim çok ağrıyordu ve çok kaşınıyordu
Bir de kasık ağrılarım bel ağrılarım vardı
Adet günün geçtiyse yaptır bence sonra insanın psikolojisi bozuluyo

yok geçmedi canım daha 24.günüm bugün...bekleyeyim bakalım ne olucak :KK43: zaten 8 ay beklemişim :)

Yarın yaptırcam yükselmişse pazatersi de yaptırcam yükselmemişse adet de olmazsam doktora gitçem
Çünkü tahlili yaptırdığım yerde düşük beta dış gebelik de olabilir dediler

hadi hayırlısı allah boşa çıkarmasın ümitlerini...haber beklicem senden...alkisalkisalkis

Sağol canım
Eğer doktor hamilelik yok derse sevincek durumdayım
Dış gebeliktense hamile olmamayı tercih ederim
Yazarım buraya sonuçlarımı

evet dış gebelik çok kötü...ama ilk gebeliğimde hatırlıyorum tam doktora gittiğim hafta kasıklarımda çok ağrı vardı hatta sağ kasığımda çok korkmuştum ve doktora gitmiştim acil...acayipte karnım ağrıyo...doktorda ilk önce ben rahim içi gebelik gördüm dedi tekrar baktık gayet normal rahim içi gebelikti...sanırım ilk adet dönemini atlatırken oluyo böle ağrılar...sen tadını çıkart merak etme ii düşün ii olsun...yükselecek değerin içime doğdu :)

canım belki benim yazılarımıda görmüşsündr. adet günüme 4 gün kala kahve rengi siyah lekelenmeler yaşadım. adet gnümü 2 gün kala tahlil yaptırmıştım 0,52 çıkmıştı. eğer bugün, adet günm bugün, ve yarın adet olmazsam, yarın tekrar yaptırcam kan tahlili. umarım değerim yükselmiştir ve geç döllenmedir sebebi :emir_bebek: benim sadece belim ağrıyor şuanda ve ara ara midem bulanıyor sanki. ama dakka başı wc ye koşuyorum acaba kırmızılar geldi mi diye. inşallah hamilesinizdir kızlar

canım belki benim yazılarımıda görmüşsündr. adet günüme 4 gün kala kahve rengi siyah lekelenmeler yaşadım. adet gnümü 2 gün kala tahlil yaptırmıştım 0,52 çıkmıştı. eğer bugün, adet günm bugün, ve yarın adet olmazsam, yarın tekrar yaptırcam kan tahlili. umarım değerim yükselmiştir ve geç döllenmedir sebebi :emir_bebek: benim sadece belim ağrıyor şuanda ve ara ara midem bulanıyor sanki. ama dakka başı wc ye koşuyorum acaba kırmızılar geldi mi diye. inşallah hamilesinizdir kızlar

inşallah canım sende hamilesindir.bende siyah olmadı sadece önce bi damla pembe geldi o gün veya ertesi gün tam hatırlamıyorum kahverengi 2-3 damla geldi o kadar...benim hem belim hem kasıklarım ağrıyo...sende haber ver olurmu değerini...

inşallah canım sende hamilesindir.bende siyah olmadı sadece önce bi damla pembe geldi o gün veya ertesi gün tam hatırlamıyorum kahverengi 2-3 damla geldi o kadar...benim hem belim hem kasıklarım ağrıyo...sende haber ver olurmu değerini...

tamam canım haber ederim mutlaka gelişmelerden. send haber etmeyi unutma

arkadaşlar merhaba benim sat gecikmeli olarak 29 eylül...bugün 24.günüm karnımda ve bacaklarımda acaip bi ağrı var belim çok ağrıyo ve kasıklarıma özellikle ağırlıklı sağ kasığıma sancı giriyo salı günü çamaşırımda pembe renkli bi leke vardı sonrada kahverengi bikaç damla akınım oldu ve öle kaldı devam etmedi...sizce hamile olabilirmiyim yoksa iltihap falanmı vardır :KK43: bazı belirtilerim var mesela 2 gündür çok uyuyorum göğüslerim çok kaşınıyo :KK43: halsizim keyifsizim ama adet sendromuda olabilir die düşünüyorum :KK43: 8 aydırda korunmuyoruz bana fikir verin çok istiyorum bebişim olsun :2: ayrıca aşırı derecede sık idrara çıkıyorum hai böle ayaklarınızı üşütünce olur ya aynen öle...

arkadaşım senin yaşadığın şeylerin bu ay aynılarını bende yaşadım günlerdee birbirine yakın sayılır benimde ilk pembe akıntı olarak geldi sonraa kahverengi oldu ertesi gün hiç gelmedi allah gönlüne göre versin inşallah hamileyizdir:)

arkadaşım senin yaşadığın şeylerin bu ay aynılarını bende yaşadım günlerdee birbirine yakın sayılır benimde ilk pembe akıntı olarak geldi sonraa kahverengi oldu ertesi gün hiç gelmedi allah gönlüne göre versin inşallah hamileyizdir:)

inşallah öledir...ben kendi adıma umutsuzum dün geceden beri...sanırım yaşadığım hayal kırıklıkları yüzünden...bekleyemeye tahammülüm yok test yapmayada cesaretim :çok üzgünüm: ne zmn adet tarihin...

Son düzenleme:
X