Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

şimdii özecimm, fincanın dibinde bööyle küçük bişey var.onu ben hep nazar olarak yorumlarım.o da nazar, nazar var üstünde oku üfle o fincandakinide parmağınla böyle patlat anam

ailen ya da çevrendeki insanlar seni birileriyle tanıştırmak için çabalicak canım, erkek olabilir bu kişi ama sen ya gönlünü kapatmışsın ya da bişeylere inancını yitirmişsin.ama yaptığın meslekle mi alakalı neyle alakalı bilmiyorum ama sen hep çevresi çok kalabalık birisin ilerleyen zamanlarda da çok fazla yüzyüze görüşmelerin olacak.

canım şahlanan at var, istediğin bir alanda çok yükselekceksin şans senden yana olacak işlerin rast gidecek.

yalnız etrafında erkek çok sinsi biri var, bu insan bazen o kadar sempatik görünüyoki tam olarak tanıyamıyorsun ama kendisi çıkarcı pek iyi olmayan biri.senden çıkar sağlamak isteyebilir.hatta bu kişiyle bağlantılı olarak bi yolculuk durumu olabilir canım.ama bu iş senin için hayırlı mı değil mi bilemiyorum fırsatlar hakkında kötü bişey söylemek istemiyorum.

birisi sana şans ve kısmet yolluyor canım.bu kısmet iş ya da maddiyat anlamında da bir kısmet olabilir, belki birine bir iyiliğin dokunmuş onunla bağlantılı olarak güzel şeyler sana doğru geliyor.kısa boylu toplu biri.erkek olma ihtimali yüksek sanki ama kadın da olabilir.

hayatının bir evresinde bir kısmet tepmiş olabilirsin canım.bu kısmet sana çok farklı bir kapı açabilirmiş,tabi herşeyin hayırlısı.bu tetiğin kısmet sana daha yoğun ama seni daha mutlu edecek bir hayatın kapılarını açmış belki de.

kalbini ferahlatacak bir olay olcak, yükün hafifleyecek resmen.

görebildiklerm bu kadar özecim.bende senden tarot rica ediciiim aklımdaki kişi esmer benden yaşça büyük bir bey.ama aramızda bişeycikler olamadı ama bana karşı bişeyler var bunda, ay bilemiyorum ama bu adam benim kafamı çok karıştırdı yaa :/ bende esmerim canım.öptüüüümmm kendine iyi bakk :)))

sağol canım ağzına sağlık talımm :))))

Canım bu kişi daha çok sana aklına mantıgına uygın kişi olduğunu düşünüyor ama tam anlamıyla bir aşk var diyemeyiz ama snei tanımak istediği bir gerçek. Bir adım atmak isteyecek ama ateş grubu bir erkek yzünden bu adımı engelleniyor şimdilik beklemede kalacak bir atılım yapamayacak canım bu kişi seninle tanışmak için İki ay gibi br süre sonunda her şey netlik kazanacak. Ardında sizin atanızda hızlıca bir iletişim akışı olacak ama bu kişi senin sandığın gibi biri değil. Sana göre fazla baskıcı ve otoriter kalacak biraz duygu yoksunu bulacaksın onu. Beklentileriniz uyuşmayacak senin beklentin mutlu ve huzurlu aile hayatı düzenli bir iş, küçük şeylerden mutlu olma şelinde ama karşındaki kişi daha hırslı biri. Biraz görüştükten ve bunları farkewttikten sonra anlaşamayacağınız yönünde karara varacakdsın canım.

canımm ağzına sağlık evet söylediklerinin doğruluk payı yüksek bende öyle olduğunu düşünüyorum ama bazen belki bişeyler olur diye insan hayal dünyasına dalıveriyor iştee :) çook saol özecimm :)

Rica ederim bebeğim hayırlı güzel kısmetler diliyorumm:)

Ozeci canım bi davetemi gideceksin? hep partnerleri olan kisiler çıkmış falında.ıkı yolun var bi yolun bu davete diğer yolun ise kavganın gürültünün olduğu yere çıkyor.bu davette bi kadın var partneri olmayan kısa,sarı ve maşalı saçlı bir kadın.bir beyaz elbisesi ve üstünde bir yığık kürk var elinde bi kutu var hediye kutusu galiba sanki birisine verecek gibi.bir erkek kolunu açmış bir kızda ona sarılacak gibi. ama o tek kadın herkesin içinde adeta altın gibi parlıyor.bir kısmetin var hayırdır inşallh.yine bir erkek ve kız çıkmış falında ve arkalarında bir köpek var.ama kötü biri bu.bu kadar canım..

tarot rica etcemm sevdiğim çocuk esmer sarışın karışık gibi buğday tenli mavi gözlü adı serdar bn beyaz tenli yeşil gözlüyüm adım ebru aramzda nolcakk

Merhaba Ozeci..
Öncelikle cok nazar var uzerinde,göz goz kabarmis bir oku derim kendini.Hayatında olan veya birileri aracılığıyla girecek bir erkek var.Sportif bi erkek.Koyu kumral ve orta boylu.Pek olumlu bakmayacaksin ona fakat bi sure sonra isinacak ve fikir degisikligi yapacaksin.Spor yapıyor musun bilemiyorum ama aklında bu tür düşünce çıkmış senin de.Geçmişte seni üzen ve kıran bir ilişkin olmuş.O kişiyle alakali bir şey öğreneceksin,moral bozukluğu yaşayabilirsin ama kolay toparlayacaksin.Inisli .Zamanında fazla özverili olduğun fakat bunlardan ders almış bir şekilde yoluna devam etme isteğin ağır basiyo şu an.çalışıyor musun bilemiyorum fakat çevrende çekemeyen çok insan var seni.Arkadaş çevrenle bir kalabalığa gitceksin ve orada tanık olacaksın birkaç olaya ve dedikoduya.Insanlarin gerçek yüzünü görmeye baslayacaksin.Çok iyi niyetli ve temiz kalplisin ve bu sebeple çok kolay inciniyosun.Kendine daha çok vakit ayırır ve önem verirsen insanlarin seni incitmesi daha zor olacak,daha mutlu bir yaşam süreceksin.Uzaktan bir akraba olabilir,hasta çıkmış,bir haber gelecek bu konuyla ilgili biraz üzülebilirsin..
Böyle çıkmış falin
Benim sorum şu
Ikizler burcu bir erkekle konuşuyodum fakat eskileri unutamamis biriydi.Bu ara silmeye calisiyor geçmişi fakat beni de sildi sanırım o sırada.Konuşmuyoruz onunla ne olur bilemiyorum..Boğa burcu bir kişi var diğer yandan.pek sık gorusemesek de değerli olduğumu hissettiriyor hep.Onunla olur mu benim ne yapmam lazım bilemiyorum tarot bakarsan çok sevinirim ablacim..

Son düzenleme:

İlişkinizde bir sonraki seviyeye ilerlelme gibi bir durum şimdilik görünmüyor. Biraz daha zamana ihtiyaç var. Bu konuda fazla beklenti içerisinde ve acelece davranıyorsunuz gibi görünüyor. Sizin niyetiniz daha evliliğe dönük fakat bu konular açıldığında tavrınız pek duyarlı değil. Partnerinizin maddi sorunları var ve bı konuları kolaylıkla dile getirmiyor siz de fazla anlayışlı davranmıyorsunuz. Bu kişiyle konuşurken fevrilikten ve kırıcılıktan uzak olmaya çalışmak sizin faydanıza. Bu kişiyle birlikte olmak istiyorsanız daha ılımlı ve dengeli tavırlar sergilemelisiniz.

canım yaaa bu çocuğu bir kere gördüm aşık oldum ama daha söyleyemedim kendisne göremiyrm ablamın düğününde otobüste muawinlik yapıyodu ama unutamadım onuu

Canım çok sağol ağzına sağlık. Bu çocuğa karşı ne düşünüyorsan pat pat söylememek senin için daha iyi olacaktır. Eğer böyle davranırsan bazı gecikmeler olabilir. Sizin bir ilişkiniz olacak ancak bu kişi su an bir kapana kısılmıslık içerisinde olumsuz duygular daha çok benimsiyor. Senin de kendine olan güvenini yitirmiş duruyor çıkmışsın canım ama aslında tam da bu zamanda kendine güvenle hareket etmeli aklındakileri karşındaki insana açıklık ve samimiyetle söylemelisin. Dediğin gibi geçmişi unutmak için caba gösteriyor sen de ona geçmişte yapabileceğinin en iyisini yaptığını ama artık önüne bakması gerektiğini telkin etmelisin. Bu kadar karmaşık ve olumsuz bir ilişki auranız çıksa da kartlarda onunla olur mu sorunun cevabı evet çıktı. Ancak bu noktada adım atması ve kendini güvenle ifade etmesi gereken taraf sen olursan.

"Geçmişi unutmak için çaba gösteriyor" kısmına kadar olan yer boğa burcu için değil mi ablacim?

Merhabalar Ozeci
Çalışıyor musun yoksa öğrenci misin bilemiyorum ama iş/eğitim hayatında bir bayan yüzünden sorun yaşayacaksın. Kısa boylu dalgalı ya da kıvırcık saçlı biri olabilir. Aile büyüklerinizden birinin hastalık haberini alacaksın.
Aslında temiz kalpli bir insansın ve hep iyi niyetli yaklaşıyorsun herkese ama sonunda kırılan sen oluyorsun. Birisine karşı ufak bir kırgınlığın olacak.
Şu an hayatında biri varsa ilişkinizde zor bir döneme gireceksiniz. Kafan çok karışık karar vermekte zorlanıyorsun. Her şeyi akışına bırak bence. Sanki bir şeyi çok istiyormuşsun gibi hissettim olacak ama daha zamanı var. ayrıca bir hamilelik haberi alacaksın:)
Sonuç olarak bir kaç zorlu süreçten geçtikten sonra güzel günler seni bekliyor. Ama enerjini düşük hissediyorum daha pozitif olmalısın:))

Aşk hayatım hakkında genel bir tarot alabilirsem sevinirim:) aklımda iki kişi var. Ama onların bana karşı olan davranışlarından emin olamıyorum. Biri koç burcu biri boğa burcu. Ben ikizlerim. Şimdiden teşekkürler :)

teşekkürler agzınıza sağlık...

Koç burcu plan kişi ile ilgili olrak denilebilir ki bu kişi ilişkinin sorumluluğunu almaya hazır bu kişiyle neşeli ve beraber güzel vakit geçirebileceğiniz bir ilişkinizin olması olasılığı yüksek. Bu kii konusunda emin değilsen çevrende güvenebileceğin birileri varsa onların fikielerini alman senin faydana olacaktır. Yalnız bu iki kişiyi birlikte değerklendirdiğin hususu konusunda bu kişi biraz haberdar gibi ve seni tercih yapmakta zorlayan taraf bu kişi olacakmış gibi duruyor.

Boğa burcu olan kişiye gelince senin gönlün ve aklın daha çok bu kişiye yönelmiş gibi her nedense. Ama bu kişyle birliktelik özellikle maddi ve manevi anlamda seni rahatlatacak maddi yüklerden kurtaracak bir beraberlik olacak. Bu kişi senin doğal cazibene kapılmış ve sana hayranlıkla bakmakta. Ve bu kişi ile nişan ya da evlilik gibi bir olay olabilir ileriki bir dönemde. Ki bu da seni her anlamda başarıya götürecek bir durum olacak.

selam canııım.
çok kısmetli bir dönemdesin.3 tane haberin var çok güzeel 2si birbiriyle bağlantılı.diğeri bir erkek kısmetin çokta iyi biri ama sen istemiceksin galiba farklı şehirde olabilir yada arada bi engel var bu engeli aşamıyosunuz şu an.
şekerim maddi bi rahatlaman olacak biraz daha sabret.
içini sıkmışsın ama rahatlama dönemine girmişsin daha farkında değilsin.
biri karşında oturucak ve sen onu ikna etmek için bişeyler anlatıcaksın birde yardım eli uzatman var.bu kişi esmer bir kız arkadaşın.
saçı toplu başka bir kız sana bişeyler anlatıcak çok inanma tamamen dedikodu bunlar.
sana çok fazla haber var geçmişinden de başka başka insanlardan da böyle kafan karışıcak artık bıkıcaksın haber gelmesinden resmen.
dileğin karanlık çıkmış olucak ama sonu iyi değil sanki sana göre değil yanii..

canım benim sorum eski sevgilimle ilgili artık selamlaşıyoruz konuşuyoruz falan ama eski duyguları var mıdır bilmiyorum.
ben ela gözlü beyaz tenli kızıl saçlı akrep burcuyum.
oda esmer kahverengi gözlü saçlı koç burcu.
sence birşey olur mu ben mi klasik kuruntu yapıyorum umudumu kaybetmeden bekkliyorum acaba:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…