kahvaltı seti aldım sizce nasıl?

canım modeli çok hoş ama zeynep sultanın dediği gibi kahvaltı takımı için daha renkli bişey alsanda iyi olurdu..ama revk tabikide sağlıkla afiyetle kullan inşallah...

çok beğendim canım güle güle kulllan

canım modeli çok hoş ama zeynep sultanın dediği gibi kahvaltı takımı için daha renkli bişey alsanda iyi olurdu..ama revk tabikide sağlıkla afiyetle kullan inşallah...

çok şık bayıldım güle güle kullan.

iyi günlerde kullan :içelim: çok hoş zemuszemus

a.s. a.s. a.s.

canım çoook hoş takım.güle güle kullan ama kahvaltı takımı biraz daha renkli ve cıvıl cıvıl olunca benm daha hoşuma gidiyo :1rolleyes:

Bence çok hoş güle güle kullan iyi günlerde..
Ben de daha renkli şeyleri seviyorum genelde ama nasıl olsa içine koyacağın kahvaltılıklar renkli olacak zemuszemus

ay evet canım çok güzel benimkilerde buna çok benziyor ama foto koymayı bilmiyorum bende çekerdima slında güle güle kullan canım..

canım güle gle kullan rengi ve modeli harika öteesi çok beğendim ben bir yıl önce aldım sonra bunlar çıktı yaaneyse

çok şık güle güle kullan canım..

canım çoook hoş takım.güle güle kullan ama kahvaltı takımı biraz daha renkli ve cıvıl cıvıl olunca benm daha hoşuma gidiyo :1rolleyes:

Bence çok hoş güle güle kullan iyi günlerde..
Ben de daha renkli şeyleri seviyorum genelde ama nasıl olsa içine koyacağın kahvaltılıklar renkli olacak zemuszemus

güle güle kullan canım..şahsen ben çokkk beğendimm.

ay evet canım çok güzel benimkilerde buna çok benziyor ama foto koymayı bilmiyorum bende çekerdima slında güle güle kullan canım..

canım güle gle kullan rengi ve modeli harika öteesi çok beğendim ben bir yıl önce aldım sonra bunlar çıktı yaaneyse

yerimseniben yerimseniben yerimseniben yerimseniben

vallahi neresi o toptancı yer merak ettim çok hoşmuş cidden sadece porselen falanmı var aldığın yerde yoksa çeşitli züccaciye eşyalarıda varmı

bende bursadayım o yüzden sordum canım bikaç eksiyim var tamamlamak istediyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…