kahroluyorum Allah rızası için bir şey söyleyin

asada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2012
150
2
bi çocuk beni çok sevdi ben de onu çok sevdim.5 ay sevgili olduk

çokşey paylaştık hergünümüz beraberdi.o 5 aya çok şey sığdırdık.benim için çokşey yaptı.tabiki

bende yaptım ama onun yaptıklarının yanında ne ki...ama çok hatalıydım.geçmişimde bi çocuktan ailem

bahanesiyle ayrılmıştım ve bir süre gizli gitsin

istemiştim.söylememizi her istediğinde diğer çocuk hala beni sevdiği

için ''ona kıyamıyorum biraz daha böyle gitsin'' dedim anlayışlı

davrandı ilk başlarda.gerçekten de ona kıyamıyordum.onu üzmemek için

şimdiki sevdiğim adamı harcadım.okulda elini tutmadım.üniversitenin

kapısından girer girmez soğuk davrandım istemsiz.ama ilişkimiz bu

yüzden çok yıprandı en küçük olayı büyütür hale geldi.her günümüz

kavgalı geçti resmen. onda da sinir hastalığı vardı ben de bu yüzden

yıprandım beni anlamadığı için.sürekli ayrılalım dedim sevdiğim

halde o üzülmesin diye..o yalvardı sürekli ayrılma sensiz

yapamıyorum falan dedi.üstüne birde benim rahat biz kız olduğumu

söylüyordu.gece dışarı çıktığım için (ama sadece ablamla ve onunla

çıkıyordum.kendime asla bi zarar gelmesine izin vermezdim).En çok

kavgamız bundan ötürü oluyordu.normalde böyle şeylere laf etmezdi

pek ama dediğim gibi geçmişteki o olay yüzünden her şeye çabucak

parlıyodu duvarları falan yumrukluyordu hatta.en sonunda o ayrılmak

istedi. kendimi düzeltceğime dair söz vermiştim yeminler etmiştim.ki düzelttimde.sonra bana geri döndü 1 gün sonra yine gitti. sonra yine geldi 1 gün sonra yine gitti.12 gün
ayrı kaldık o sürede arkadaşlarıyla konuşuyordum hala çok seviyor falan dediler bana. bi konuşma fırsatı bulduk yalvardım gitmesin diye herşeyi düzeltcem nolur gitme diye
ağladım.kan kustum.o bana sarılıp ağladı ben ona sarılıp ağladım.olmaz bi daha eskisi gibi olamam bittim tükendim ben dedi. kıyamam,ölürüm ben onun göz yaşlarına.2 gün
yalvardım.geldi 1gün sonra yani dün yine gitti yapamıyorum diye.niye geri geldin dediğimdeyse senin ağlamana dayanamıyorum o yüzden geldim dedi yani bana acıdı.sonra ama olmuyo çok geç kaldın seninle mutlu olmayı çok istemiştim dedi ağlayarak.ama sevdiğini biliyorum .ama bu sefer kesin bitti.hayatımdaki en özel kişiydi
1f641.png
:KK43:

uzun bi süre görüşemicez.onu tekrar kazanmak istiyorum ama artık yalvaramam olmuyor. dönmüyor. dönse de geri gidiyor. elimden başka bir şey gelmiyor. yapabileceğim her şeyi yaptım yemin ederim.her yerden silcem seni tekrar yazmamak için dedi o kadar net yani.

şimdi sadece hayatıma bakıcam ama siz onun yerinde olsaydınız ne yapardınız? o tükendi yoruldu ama atıyorum 3 5 ay sonra düzeldiğimi görüp gelebilme ihtimali varmı sizce

Okumadım bile 5.. Bu dünyada anne baba cocuk dışında kimse için ölünmez!!! İnsanlar anne-baba evlatlarını kaybediyorlar hala daha yaşayabiliyorken bu kadar zayıf insanları görmek beni üzüyor. yazıktır günahtır. giden gider! en geç 3 ay sonra aşık oldum olley dersin. yaşın daha genç bariz.

Arkadaşım inanmayın böyle şeylere ,adam sevmiyor işte,sevse bin tane bahane bulur mu Allah aşkına.Daha nasıl yapıcam nasıl edicem düşünüyorsunuz

Deja vu degil mi bu? Sanki demin okudum ayni konuyu
Ölüyorum geberiyorum dediginiz adamlarla evleniyorsunuz sonra da ailem ailem diye sürünüyorsunuz
Yapmayin sunu artik yapmayin iste
2 konu açmış
Ha birde ölüyorum bitiyorum yazdıktan kısa süre sonra başkasına aşığım diye açılan konuları da gördü burda bu gözler . Bizi mi kandırıyorlar nedir, yada aşk bu kadar basit mi

eski sevgiline gore hareket edersen yeni sevgilinle adam da bi sure sonra heyt der tabi. hayatmda boyle sacma bisi duymadim. eski sevgiliye kiyamamak yeni sevgiliye soguk davranmak???

Eski sevgiline söylemek dışında senin hayatında düzeltmen gereken bir şey yoktu, gerçi o da çok büyük hataymış. Gece dışarı çıkman falan bunları kısıtlayacağı halde dönsün diyorsan eh ne diyeyim bazılarına hanzolarla evlenmek müstahak derim. Öldüm bittim deme emin ol elinden gittiği için böyle düşünüyorsun ve alışkanlıktan. Ki çocuk bitirmiş belli ki, bundan sonra devam etsen de ilişkiniz yalama olacak, yara açılmış bir kere, eskisi gibi olamazsınız. Bu da seni tatmin etmez.

X