kafayı yemek üzereyim

zeynepzzzzz

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
159
28
18
erkek arkadaşımla birliktelik yaşadık aslında birliktelik sayılmaz.sadece içime grdi ve geri çıktı üş saniye bile sürmedi ben korktuğum için devam ettirmedim.boşalma olmadı ve ıslak değildi.6 temmuzda oldu bu olay

14 temmuzda regl olmus olmam gerekiyodu uygulama öyle gösteriyor ama çok düzenli olan biri değilim geçen ay 13 haziranda olmustum.ama daha olmadım

gecikmemin ikinci gününde kaset test yaptım negatif cıktı.gecikmenin ücüncü gününde erken gebelik testşni ilk idrarla yaptım o da negatifti amamhala adet olamadım
gebelik falan olabilir mi yoksa stres mevsim değişimi falan olanilir mi sizce

2022 den beri aynı konular canım 13 temmuz da bir post daha acmistin aynı konular gebe vs değilsin ya bu işi yapma yada yaptıklarının sonucu malum yani ilk sürtünme ile başlamışsın 2 yıl önce şimdi girdi çıktılar olmuş bir 2 yıl sonra bebeğini kucağına alırsın gibi geliyor bana sonuç hamile değilsin

Size kızmak yargılamak için yazmıyorum bende aynı durumdayım çünkü. Ancak geçmişte de surtunme olmuş ve hamile kalmamışsınız. Boslaa olmadan veya zevk suyu olmadan nasıl hamile kalınacak ki ? Zevk suyu ilişki esnasında hemen gelen bir şey ancak doktorlara göre vajina girişine veya çok yakınına bırakılması gerekiyor. Bu kadar takıntı haline getirme. Sonun benim gibi olur. 4 buçuk ay sonraki ilişki için benim de surtunme ileydi kuşku duyarsın. Ben beş kez kan testi 6 kez ultrason ile baktırdım. Bizim bu şekilde çok düşünmemiz aslında önce cinsellik konusunda bilgisizlik. Sonrasında ise altından kalkamayacağımız işlere girismek. Surtunme ile hamile kalınmaz ancak zevk suyundan kalınır. Oda vajen içine veya çok yakın bir bölgesine temas ederse. Ben çok araştırdım doktorlara sordum. Sonuç hep negatifti ama bu beni ikna etmiyordu. Sadece doktor odasında iyiydim odadan çıkar çıkmaz gene aynı. Burada hamile olan veya anne olan insanlar açtığım defalarca kez ki konulara sabırla cevap verdiler ve sonunda onları da çıldırttım. Regl oluyorsan zaten gebelik olamaz. Hamileyken regl olanlar patojen farkında değiller. Ara kanamalar olabilir veya üstüne görme olabilir yerleşme kanaması olabilir normal regldan farkı miktarı. İdrar testi de en az kan testi kadar güvenilir. Beta hcg once kana sonra idrara geçiyormuş. Geçmesi de ilişkiden en uzun 21 gün sonra imiş. Umarım yazdıklarım seni biraz da olsa rahat ettirir. Benim son 1 ayim hep zehir oldu. Yemedim kilo verdim. Karnım içinde hareket eden seyiren şeyler var diyorum hala. Ama Seyirecek kadar veya hareket edecek kadar büyük olan bir şeyi doktor göremiyor sacmaliyorsun diyorum kendi kendime. Bu konulara kendini kaptırma çok. Çıkmaza girersin

Ne güzel yazmışsın ah kuzular yapmasıniz şunları bu duruma gelmeseniz korkunuzu anlıyorum ama işte hayat sizin yaşam sizin

Ne güzel yazmışsın ah kuzular yapmasıniz şunları bu duruma gelmeseniz korkunuzu anlıyorum ama işte hayat sizin yaşam sizin
ateşle barut yan yana durmaması gerekiyor işte. Ben ilk kez bu ise giriştim ve hayatım alt üst oldu. Sırf bir şey çıkacak diye suan bu kişi ile nişanlanıyorum. Tam seviyor muyum hayır ama sonrasında karnım çıkar buyur eder en azından hemen evlenirim diye kendime bu tabuyu koydum nişan yapacağım…. Bu arkadaşımın da sonu böyle olmasın diye uzunca yazmak istedim

Hamile değilsen karnın niye büyüsün canım. Saçma sapan bir şey için evleneceğine git takıntın için tedavi ol. Yoksa altı ay sonra kocam beni sevmiyor, aldatıyor vurdu vs. Diye bu sefer gerçekten hamile olarak yazabilirsin buraya.

Tüm testlerde evet negatif ama kafamda hala şüphe var diye bU durumdayım.
İyi biri karşımdaki kişi ama bu olay yaşandığı için benim sevgim ona bitti. Böyle bir şey yaşlanmışken başkası ile evlenmem doğru olmaz. Bi hata yaptım ve cezasını çekeceğim.

Aynı kisi mi cezamı cekecem diyorsun bu korku sana ceza olmuş zaten sevmediğin biriyle evlilik zor tabii sen bilirisn ama hem ona hem kendine yazık etme hayırlısı olsun hakkın da

Başkasıyla evlenmek nerden çıktı. Kendin de diyorsun kafanda bu hamilelik. Acil git doktora. Çocuğun da başını yakma. Sağlıklı değilsin. Düşünemiyorsun, tabi eğer burada milleti trollemiyorsan.

Aynı kisi mi cezamı cekecem diyorsun bu korku sana ceza olmuş zaten sevmediğin biriyle evlilik zor tabii sen bilirisn ama hem ona hem kendine yazık etme hayırlısı olsun hakkın da
Aynı kişi ama yaptık bi hata ikimizde pişmanız sonucu en azından evlilik olsun diye düşündük. Evlilikte keramet olur inşallah. Teşekkür ederim hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Başkasıyla evlenmek nerden çıktı. Kendin de diyorsun kafanda bu hamilelik. Acil git doktora. Çocuğun da başını yakma. Sağlıklı değilsin. Düşünemiyorsun, tabi eğer burada milleti trollemiyorsan.
Trolleyecek durumda hiç değilim. Konularima bakabilirsiniz. 25 inde psikiyatriste randevu aldım.

Siz ne güzel anlatmışsınız ellerinize sağlık. Benimde adetim gecikti 2.günüm. Test verdim bekliyorum. Bende geri çekilme ile eşimle ilişki yaşadığım için korktum. Allah bilir fakat şuan yeni kürtaj olduğum için biraz geçsin istiyorum. İnşallah ki bu ay değilde ileride allah bana nasip eder

Allah gönlünüze göre versin her şey vaktinde olur inşallah

evet o kadar haklısın ki çık garip davranıyoruz bir şey olmayacağını bildiğimiz halde kuruyoruz.ben eminim ama çok korkuyorum.anlık bir boşluğa düşüp hata yapıyoruz ve ceremesini çekiyoruz ama bu olay bana çok büyük bi ders oldu.evet vajinamın içine girdi ve çıktı bir şey olmayacak çünkü biyolojik içine sperm girmedi olamaz.ama kafamda kuruyorum ya olursa ya olursa diye deliriyoum.en büyük hata burda pişman olacağımız şeyleri bile bile yapıyoruz.korkudan daha çok kendimi allaha daha da mahcup hissetmeye baslafım içimde ki pişmanlık korku o kadar büyük ki

evet çok haklısınız yaptığın şeyin yanlışlığını geçtim korkudan daha çok kendimi iğrenç hissetmeye başladım.tek istediğim bi an önde regl olup kurtulmak

Kendini sıkma stres yaptıkça regl olamazsın canım. Ben de olamamistim o yüzden. Ne desem bilmiyorum çünkü senden farkım yok. Hata yapıldı ve cezası bu. Dediğim gibi ikna olmak için ya 9 ay geçecek ya da karnımızı açıp bakacaklar yoksa benim gibi bir ayda on kez doktora gidersin

Kızlık gitmeden bebek nasıl olsun? Hemen girdi çıktı diyosun demekki Kızlık duruyor?

Trolleyecek durumda hiç değilim. Konularima bakabilirsiniz. 25 inde psikiyatriste randevu aldım.
Saçmalık seviyesine atıfta bulunmuştum. At nişanı daha beter psikotik durumlara sürüklemek istemiyorsan kendini. başka bir doktora git. Görünüşe göre şimdiye kadarkiler işe yaramamış.

Kızlık gitmeden bebek nasıl olsun? Hemen girdi çıktı diyosun demekki Kızlık duruyor?
kızlık duruyor mu bilmiyorum cunku icime girdi ve hemen cıktı ya dediğim gibi o kadar saçma ve aptalca bir şeydi ki kendimi mahvediyorum üç saniyelik bir şey için.kızlık durmasından emin değilim çünkü bizim sülale olarak kadınlarda kanama olmaz annem teyzem kuzenlerim hepsi böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…