Kafamdaki sorularımın cevapları?

verdinaaz

hedef 65
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
1.865
116
Daha önce sorunlarımı paylaşmıştım ailem beni hiç kendi çocukları gibi görmedi çok şiddet gördüm kaçarak evlendim gibi.........
El öpmeye gittik hiç seslerini çıkarmadılar kırıcı bir laf söylemediler çokda iyi davrandılar...

Neyse şu anda önemli olan bunlar değil...Ailem niye bana bu kadar kötü davranıyor yoksa ben üveymiyim diyordumya gittik ve 2 teyzemi ve dayımı aldım konuştum:
Bana herşeyi başından eksiksiz yalansız dolansız anlatın dedim..

Ve başladılar.....

Bundan 19 sene önce babam ve annem nişanlı iken annem yapmaması gerekn birşeyi yapmış belkide babamda ilişkiye girmiş nişanlı iken....Ve 1-2 ay sonra mide bulantısı ve bayılma olmuş sürekli anneannem ve teyzelerim kızmış sen hamilesin ne yaptın diye annem bunu kabul etmemiş..Dedem hastaneye götürmüş ve müjde vermişler dede olacaksın diye...Ve hemen düğün hazırlıklarına başlanmış evlendiklerinde annem 4 aylık hamileymiş....
Hadi bunlar normal şeyler olabilir ama babam sürekli annemin başına kalkmış bu çocuğun benden olduğu ne malum diye ve benim kendi çocuğum olduğuna hala süpleliymiş...
Anneme Kuran-ı kerimin üstüne bile el bastırmış zamanında ama hep o içinde kalan düşüncelerin acısını benden çıkarmış senelerce....
Ben yeni doğduğumda kafama yastık basarak beni öldürmeye çalışmış çok kez küçük bebekken beni öldüresiye çok dövmüş.....

Senerce bunun acısını ben çekmişim....senağlama:1no2:

Son düzenleyen: Moderatör:
yaşadıklarınız acı ama daha da acı olan -özür dileyerek yazıyorum- babanızın paranoyaklığı..
anneniz tek başına yapmadı sonuçta ortak olan babanızdı.
bu nasıl bir manevi işkencedir.
hala babanız bu şüpheyi duyuyorsa sizin ve siz bunu hissediyorsanız gidin dna testi yaptırıp sokun gözüne.
ama bu tüm köprüleri yıkmak olur aynı zamanda..
gerçi köprüler çok da sağlam değil ya neyse..

:1shok: ciddimisin sen yaaa senağlama
ayy cok kötüüü.ama bir adam bebegin kendinden olup olmadıgını bilmiyorsa yazıklar olsun diyorum.ya insanın kendi cocugu olmasa bile yastıkla öldürülürmü yaa vicdansız adam kötükedihüso
hala şüphe ediyorsa madem senin ondan olup olmadıgını DNA testi yaptır saklı bi şekilde sacını falan al yaptır yüzüne fırlat bu adamın bence:nazar:

Ne kadar namuslu bir adammis baban...helal olsun...:kahve:

Bir kadinla evlenmeden önce yatabiliyor fakat cocugun ondan olmamasi süphesi ile minicik bir bebekten hirsini cikartiyor....

Cok namuslu bir adam canim...masallah...:kızgın:

yaşadıklarınız acı ama daha da acı olan -özür dileyerek yazıyorum- babanızın paranoyaklığı..
anneniz tek başına yapmadı sonuçta ortak olan babanızdı.
bu nasıl bir manevi işkencedir.
hala babanız bu şüpheyi duyuyorsa sizin ve siz bunu hissediyorsanız gidin dna testi yaptırıp sokun gözüne.
ama bu tüm köprüleri yıkmak olur aynı zamanda..
gerçi köprüler çok da sağlam değil ya neyse..

Herkez yaptığından utanır...bunun peşini bırakmıycan neyse ne bulup araştırıp o parayı biriktirip yaptırıcam dna testi....

Ben kaçtım el öpmeye gittik ilk defa amcam dayım teyzem halam herkez iyi yaptın haklısın falan dediler....

:1shok: ciddimisin sen yaaa senağlama
ayy cok kötüüü.ama bir adam bebegin kendinden olup olmadıgını bilmiyorsa yazıklar olsun diyorum.ya insanın kendi cocugu olmasa bile yastıkla öldürülürmü yaa vicdansız adam kötükedihüso
hala şüphe ediyorsa madem senin ondan olup olmadıgını DNA testi yaptır saklı bi şekilde sacını falan al yaptır yüzüne fırlat bu adamın bence:nazar:

Şimdi o evde neden kül kedisi muamelesi gördüğümü anladım ve ben bunları hala yazdıkça söyledikçe düşündükçe elim ayağım titriyor.....

Allah ıslah etsin babanı.
Çok üzüldüm anneciğin ve senin adına.
Bu durumda ben olsam gider dna testi yaptırır.
Sonucu alır gider babamın karşısına tek tek tüm yaptıklarını yüzüne vururdum.
Raporu da atar suratına çıkardım.

Yazık ya hayatını işkenceyi çevirmiş bir hiç uğruna.

Ne kadar namuslu bir adammis baban...helal olsun...:kahve:

Bir kadinla evlenmeden önce yatabiliyor fakat cocugun ondan olmamasi süphesi ile minicik bir bebekten hirsini cikartiyor....

Cok namuslu bir adam canim...masallah...:kızgın:

Evet çok namuslu demi....Küçüçük bir bebekken öldürecek kadar büyüyünce işten sinirli eve dönüp beni dövüp rahatlayan herşeyde hor gören küçümseyen sevmeyen bir adam...

Ben baba sevgisi anne sevgisi nasıl birşey merak ediyorum....senağlama

anlamıyorum nasıl bır zıhnıyet acaba annenden şüphesimi vardı o dönemdeki senden senelerce hırsını çıkartmış bılemeyız bunu ama nasıl bır ınsansa bu kadar sene bu şüpheyle yaşamış,hırsını senden çıkartmış.madem o kadar şüphesi varmış senı küçükken alıp götürüp test yaptırsaymış.annenede yazık ki öyle bir adamın senelerce yaptıklarına hem göz yummuş hemde kim bilir ne sözlerine katlanmak zorunda kalmış.çok zor bır durum ama en ıyısını yapmışsın gitmekle.

Evet çok namuslu demi....Küçüçük bir bebekken öldürecek kadar büyüyünce işten sinirli eve dönüp beni dövüp rahatlayan herşeyde hor gören küçümseyen sevmeyen bir adam...

Ben baba sevgisi anne sevgisi nasıl birşey merak ediyorum....senağlama

Allah sanada hayirlisi ile bir evlad nasip ettigi zaman göreceksin canim...unut bunlari artik ömür dedigmiz sey o kadar kisaki....üzme kendini, bak seni seven bir esin var...o aci günler gecti artik...tabiki izleri var...ama gün gelirde kendi evladini kucagina aldigin vakit o izlerdende eser kalmicak...:teselli:

Rabbim bundan sonra seni ömür boyu mutlu etsin insallah:Saruboceq:

anlamıyorum nasıl bır zıhnıyet acaba annenden şüphesimi vardı o dönemdeki senden senelerce hırsını çıkartmış bılemeyız bunu ama nasıl bır ınsansa bu kadar sene bu şüpheyle yaşamış,hırsını senden çıkartmış.madem o kadar şüphesi varmış senı küçükken alıp götürüp test yaptırsaymış.annenede yazık ki öyle bir adamın senelerce yaptıklarına hem göz yummuş hemde kim bilir ne sözlerine katlanmak zorunda kalmış.çok zor bır durum ama en ıyısını yapmışsın gitmekle.

Güzelim doğunun bir köyünde doğmuşum hastaneye bile gitmemişler o zaman kim bilir dna testi diye birşeyden bile haberi yoktur...Şimdi belki yaptıracaktır ama maddi durumu el vermiyordur....bilemem

çok zor bir durum anna babanın suçunu nedense çocuklar çekiyor sabret başıma gelen hiçbirşey sebepsiz değildir çok üzüldüm rabbim sana mutluluk versin

Allah sanada hayirlisi ile bir evlad nasip ettigi zaman göreceksin canim...unut bunlari artik ömür dedigmiz sey o kadar kisaki....üzme kendini, bak seni seven bir esin var...o aci günler gecti artik...tabiki izleri var...ama gün gelirde kendi evladini kucagina aldigin vakit o izlerdende eser kalmicak...:teselli:

Rabbim bundan sonra seni ömür boyu mutlu etsin insallah:Saruboceq:

Çok sağol canım benim.. eşim benim herşeyim oda olmasa ben bu kadar şeyin altında kalkamazdım zaten tek sığınağım o....

kendini daha fazla üzme hırs da yapma sakin bir şekilde hallet işlerini.üzülme de artık.unut o adamın yaptıklarını.kendi eşinle cok daha mutlu olmaya bak.inşallah birde cocugunu kucana aldıgında cok mutlu olucaksın unutma bunu ve cook baglı olucaksın.o günlerin acısını kendi cocugunu sıkı sıkı sararak cıkarıcaksın cnm

kendini daha fazla üzme hırs da yapma sakin bir şekilde hallet işlerini.üzülme de artık.unut o adamın yaptıklarını.kendi eşinle cok daha mutlu olmaya bak.inşallah birde cocugunu kucana aldıgında cok mutlu olucaksın unutma bunu ve cook baglı olucaksın.o günlerin acısını kendi cocugunu sıkı sıkı sararak cıkarıcaksın cnm

İnşallah canım İNŞALLAH

Hatırlıyorum konunu hayatım.Evet ak kedi kara kedi belli oldu.
Zorla evlendirildi,annenden emin değildi çünkü onun zihniyetine göre evlenmeden bir erkekle birlikte olan,her erkekle olur.Amacı annenle eğlenmek ve tekmeyi vurmaktı sonrasında...ama olamadı benneyaptımki,toplum böyle kadınlarla eğlenmeyi salık verir,evlenmeyi değil çünkü :1no2:
Öbür taraftan annen de babanın manevi işkencesine maruz kaldı,zorla başına kakıldığını söyledi baban yıllarca yüzüne, o da cahil aklıyla hırsını senden çıkardı :eek:klava:
Çok ayıp belki ama sen mi onlara yasak aşk yaşayın,sevişin,anacım hamile kal ve beni gayrımeşru doğurmamak için babamla evlen dedin kötükedihüso
Ne zihniyet,büyük olacaklar ama kusura bakma,kuş kadar akılları ve vicdanları yokmuş maalesef ki hayat boyu kendi hatalarını günahsız yavrularına ödetme yolunu seçmişler :1shok:
Bir daha ne ara ne sor,anne ol,yavrunu kendi istediğin gibi ve sevgiyle yetiştir,bir an önce de yaralarını sar,geçmiş olsun canım,eşinle bir ömür mutlu ol :teselli:

tahmin ettiğimiz gibi. demekki bu işin içinde farklı şeyler varmış
.o zamanda demiştim şimdide diyorum,onlardan uzak dur. bir kere baban olacak adam seni öldürmeye çalışmış,bebecikken.
katil zihniyetli bu insanlardan ne kadar uzak durursan sen ve eşin için o kadar iyi olur.
iletişimini kes... yok say...

Hatırlıyorum konunu hayatım.Evet ak kedi kara kedi belli oldu.
Zorla evlendirildi,annenden emin değildi çünkü onun zihniyetine göre evlenmeden bir erkekle birlikte olan,her erkekle olur.Amacı annenle eğlenmek ve tekmeyi vurmaktı sonrasında...ama olamadı benneyaptımki,toplum böyle kadınlarla eğlenmeyi salık verir,evlenmeyi değil çünkü :1no2:
Öbür taraftan annen de babanın manevi işkencesine maruz kaldı,zorla başına kakıldığını söyledi baban yıllarca yüzüne, o da cahil aklıyla hırsını senden çıkardı :eek:klava:
Çok ayıp belki ama sen mi onlara yasak aşk yaşayın,sevişin,anacım hamile kal ve beni gayrımeşru doğurmamak için babamla evlen dedin kötükedihüso
Ne zihniyet,büyük olacaklar ama kusura bakma,kuş kadar akılları ve vicdanları yokmuş maalesef ki hayat boyu kendi hatalarını günahsız yavrularına ödetme yolunu seçmişler :1shok:
Bir daha ne ara ne sor,anne ol,yavrunu kendi istediğin gibi ve sevgiyle yetiştir,bir an önce de yaralarını sar,geçmiş olsun canım,eşinle bir ömür mutlu ol :teselli:

Çok teşekkür edrim canım

tahmin ettiğimiz gibi. demekki bu işin içinde farklı şeyler varmış
.o zamanda demiştim şimdide diyorum,onlardan uzak dur. bir kere baban olacak adam seni öldürmeye çalışmış,bebecikken.
katil zihniyetli bu insanlardan ne kadar uzak durursan sen ve eşin için o kadar iyi olur.
iletişimini kes... yok say...

Evet iyiki varsınız siz bana güç vermeseydiniz bu konuyu tartışmasayık ben bunları öğrenemeyecektim....

X